Téli épület szavazás

Melyik épület tetszik jobban neked?

  • Vapiti tisztás

    Szavazatok: 13 22,4%
  • Jávorszarvas tisztás

    Szavazatok: 45 77,6%

  • Összes szavazó
    58
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser25382

Guest
Mert ez egy gyönyörű Karácsonyi dal ami számomra egyértelműen a telet jelenti. :)
 

Szmeta

Új tag

Kevin nélkül nincs Karácsony!Tudom minden Karácsonykor leadják és unalmas is de nekem a gyerekkorom jut eszembe róla amikor először láttuk és milyen jót szórakoztunk rajta.A dal pedig zseniális. Mai napig imádom 35 évesen is. :)
 

DeletedUser24074

Guest
Azért ezt választottam, mert imádom a hóesést, vidám dalocska, akkor ismertem meg, amikor még gyermekeim ovisok voltak és egy ünnepségen ezt énekelték. A karácsony pedig hóval szép igazán.:)
 

DeletedUser25383

Guest
Ez az a zene szerintem nagyon szép, megmutatja a tél rejtélyességét és a csendességét. Gyönyörű és megnyugtató , még akkor is hallgatom ha nincsen tél :)
 

DeletedUser25100

Guest
Nekem erről jut eszembe a karácsony, mert régen minden télen megnéztük a Télapu c. filmet legalább egyszer! :)
 

DeletedUser25384

Guest

Nekem meg ez jut eszembe a karácsonyról, szenteste a templomba, a misén :)
 

Vanek ur

Aktív tag
(Nem találtam magyar verziót - igaz, nem is keresgéltem sokáig. :) )

illetve

Kedvenc sorozatom kedvenc karácsonyi (mert a télről a legtöbb ember úgyis erre asszociál) részei. Vagyis amikor Sheldon énekel karácsonyi dalt, meg amikor harangokkal játsszák el a Jingle Bells-t. :)
 

DeletedUser25391

Guest

Mert ahányszor csak meghallom, egyből a Karácsony jut róla eszembe!
 

DeletedUser25394

Guest

Egyik örök klasszikus, karácsony környékén állandóan hallani! Nekem az egyik kedvencem. :)
 

DeletedUser25396

Guest
Csak poénosan , mert jönnek az ünnepek :) és itt jön a Télapó :D
 

Verijja

Új tag
ha már az előttem szólók közül valaki elhappolta a kedvenc téli zenémet, azaz Winter is coming! o_O akkor részemről legyen egy klasszikus, ami már most megvacogtatott
 

DeletedUser25399

Guest

Ez az a nap amikor nemcsak otthonunkba, szívünkbe, a családba , de meg a [ForgeOfEmpire] városkánkba is beköltözik a tél és a karácsony! :)
 
Fent