Támogatók!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21403

Guest
Rövid leszek! Ha támogató játékosokat tilos létrehozni a játékban akkor a támogató céheket miért nem?
 

DeletedUser24536

Guest
Ameddig pénzért bármit megvehetsz, fölösleges támogatásról és egyenlő esélyekről beszélni.
 

DeletedUser

Guest
Fejtsd ki .hogy számodra mit jelent az ,hogy támogató céh
 

Ötzi

Aktív tag
Szerintem Man arra gondol, hogy a GvG-ben kis-, vagy fantomcéhek segítenek más céheknek. Az igazság az, hogy még a támogató játékos fogalma sincs letisztázva, nem hogy a támogató céh fogalma. /Bár ezen a linken ezt is megtaláltam: http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1372-Amit-eddig-nem-k%C3%A9rdezt%C3%A9l-meg-de-a-j%C3%A1t%C3%A9kszab%C3%A1lyr%C3%B3l-tudni-%C3%A9rdemes

A szabályzat 8. pontja szerint – "Push" (támogató) azonosító létrehozása, üzemeltetése, használata tilos. Ez vonatkozik minden nem kiegyensúlyozott kereskedésre és támogatásra.

Kérdés: mi a kiegyensúlyozott? Miben mérjük? Centiben, kilóban, pontszámban? Aztán addig kutakodtam itt a fórumon, amíg meg nem találtam rá a választ, amelyet DAN írt 2013.03.22-én:

„Csak és kizárólag olyan esetekben tiltunk és bontunk, ahol ez komolyan indokolt. Az elmúlt napokban számos ilyen kitiltás történt, és mindről elmondhatom, hogy az alábbiak igazak rájuk:

- 30-70 multi azonosító építi a nevezetes épületeiket
- szinte mind a 30-70 bronzkori, egyértelműen nem játszik vele senki, csak azért vannak hogy pár embert előnyhöz juttassanak
- az érintettek 2-5 épülete szinte csak így lett felhúzva nagyon gyorsan 10-es szintre vagy annak közelébe” (DAN: 2013.03.22.)

Laikus felfogás szerint ez azt jelenti, hogy a támogatók működtetése 30 feletti számnál kitiltással jár. Vagyis: 30 alatt lehet! (?)

Summa summárum: támogatás ügyben én továbbra is a nevezetes építéseknél ragadok le, ehhez képest ugyanis a fantomcéhek labdába sem rúghatnak, szóra sem érdemesek. Másrészt itt is az aránytalanság miatt trükkösködik az ember ("óccó" ostrom, "óccó" visszavágó), ha helyére kerülnének a GvG-ben is az arányok (szektorok termékköltségei), akkor nem lenne szükség fantomcéhekre.

---
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent