Támogatási funkció, takarítás

  • Témaindító DeletedUser23544
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23544

Guest
Üdv!

Egyszerű a megoldás, az összes "Dekoráció"-nak titulált elemnek a takarítási lehetőségét vegyék ki a programozók.

Remélem ez mindenki számára megoldást jelent.

Frissítés:
Az összes helyett, csak az alapból elérhetőeket ne takarítsa, premium és különlegeseket továbbra is.

Frissítés2:

A javaslat nyugodtan törölhető, a dekorációk takarításából kapható tervrajzrészleteket teljesen elfelejtettem. Nem megoldás.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
Persze. És aki meg eddig kapott a nevezetes események alkalmával 'bónusz' dekorokat (szerelemfa, diótörő, focikupa, mobilith, ...), az meg nyugodtan felejtse el, amire esetleg büszke lehetne. Aztán még örüljön, hogy Ő jobb volt valakinél, mert így viszont feleslegesen csinálta, amit csinált. Tiszta Hawaii, dizsi, napfény...
Ja, aki pedig eddig beleölt valamennyi pénzt valamilyen dekorba, az meg így járt. Nyugodtan elfelejtheti a pénzét - amit a semmiért dobott ki...
 

DeletedUser23544

Guest
Kérlek áruld el nekem, mennyi a maximális boldogságértéke a dekoroknak, amelyiknek a takarítása ennyire fontos.

Nem éri meg jobban egy 5x5 ös épület 3000+ boldogságot biztosító épület takarítása? Persze igazad van, sok nyeremény dekoráció. Nem lehet minden alkalmi nyeremény hasznos épület, szentély, kút, csarnok vagy más.

Ez egy lehetőség és szerintem reális is.

off: Miért ennyire nehéz a 99% kedvében járni? "Baj van a támogatás gombbal, nem azt motivál/takarít, amire szükség van, stb.", hatalmas probléma, hogy 79 várost egy régebbi videókártyával, nem 60 perc, hanem 10 perc támogatni.

Egyébként a teszteszerveren ezek a hibák nem kerültek elől?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent