Támogatás, raktár

Ötlet:
1. Támogatás: 1 gombnyomással letámogatod azokat akik téged támogattak/fogadóztak.
2. Raktár: Lehetne kereskedni a raktárban lévő (feleslegesnek vélt) cuccokkal. Pl: xy ad egy varjúfészek fejlesztőt, yx ad érte mondjuk egy elmegyógyintézet fejlesztőt.
ki mit gondol?
 

Deme91

Aktív tag
A 2. ötlet nekem jobban tetszik. Biztos sokaknak vannak felesleges cuccai a raktárban és jó ötlet őket elcserélni.:) Egyetértek.
 

helen

Nagyon aktív tag
Lehetne, hogy az a gomb ne csak azokat támogassa, akik engem támogattak, hanem mindenkit?
ezt nem tartom jó ötletnek
van pár opció ami esetleg jó lehet, mint pl. minden céhtag támogatása, vagy minden barát támogatása.. vagy ha a naplóba van beépítve, akkor pl. mindenki aki támogatott támogatása.. illetve itt is inkább a barátok és céhtagok egységes támogatása lenne jó..
tulajdonképpen a barátok aktivitásának szűrésére, a naplót szoktuk használni, tehát az jó opció hogy minden barát támogatása-akik támogattak - így ki tudjuk szűrni a maradékot..
ugyan így a céhtagok aktivitását is van amikor leszűrjük a naplóból.. tehát a minden céhtag támogatása-akik támogattak- opció jó lehet
viszont a szomszédokkal más a helyzet, van aki naplóból szomszédot is támogat, van aki nem, és van olyan szomszéd aki mondjuk támogat, de nem támogatnám vissza valami miatt, míg pár szomszédot meg igen.. tehát semmiképp nem jó opció ha szomszédot automatikusan támogatok.. akár támogatott, akár nem..
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ja és olyan gomb is kéne, hogy egyszerre csak 30 játékost támogasson, és akkor az ezt kérő küldetés is teljesülne. :)
 
Lehetne úgy mint a piac, csak ez globális legyen. Kirak valaki mondjuk 1 varjúfészket és kér érte egy elmegyógy fejlesztőt.
vagy elad egy kivansagok kutjat és kér érte egy tudás szentélyt. És lennének kint ajánlatok ugyan úgy. Szerintem ez nagyon jó ötlet.
 
Fent