Támadósereg összeállítása - egyszerűsítés

Nagyon praktikus lenne, ha a támadósereg összeállításakor a kis ablakban lenne plusz két opciós gomb:
1. Minden egység eltávolítása
2. Sérültek eltávolítása
Esetleg lustáknak (pl. nekem) egy 3. opció -> Random sereg összeállítása.
Annyira összetett a játék (ami nem baj), hogy nagyon sokat kell kattintani, ami időigényes és fárasztó. A javasolt opciókkal egy kicsit javulna a felhasználói élmény.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Nem hiszem,hogy egy plussz gomb ezen segítene, másrészről így is elég hamar belehet tölteni a sereget. Gondolom telefonról játsszol és azért problémázod ezt. Néha én is fellépek telefonról,de esélytelen,hogy én neki álljak csataterezni arról esetleg. Oda talán jó lenne az első két gomb. A 3. opció meg ,hogy random állítsa össze a seregeket??? Az nem biztos,hogy jó lenne,mert nem mindegy melyik sereg ellen mivel támadsz és ha csak a randomra bízod magad ,lehet elveszítesz 50-100 sereget mire összeállít egyet.
 
Csak PC-n játszom. Sok idő kiszedegetni a sérülteket, cserélgetni...Az esetek nagy részében nem is nézem, hogy ki az ellenfél, csak random állítom össze a sereget, vagy 8x kattintok ugyanarra, hogy időt spóroljak. Minimális veszteség természetesen van, de ez nem is lényeges, mert mindenből több ezer van tartalékban, egy-két elhullás nem számottevő.
 
Utoljára szerkesztve:

Keaira

Aktív tag
Korábban javasoltam, hogy a sérülteket lehessen úgy cserélni, hogy ne kelljen őket előbb kivenni a listából, hanem ha egy egészségesre kattintok, akkor az automatikusan lecseréli a leginkább sérültet. Még az sem kell, hogy ugyanolyan egység legyen. De ha pl. 8x kattintok egy egységre, akkor cserélje le mind a 8-at, akár sérült, akár nem. Így sokkal kevesebb kattintással is össze lehetne állítani a sereget.
 
Fent