Támadások kivédése

DeletedUser26155

Guest
Sziasztok!

Elolvasgattam a témában a beszgetéseket, de nem találtam választ. Egyszeűen nincs védő egységem. Nem lehet a “kezelésnél” beállítani, ahogy többen írtátok. Hol lehet a hiba?
Köszi! :)
 

DeletedUser23560

Guest
Hadsereg irányítása menü
bal alsó szélen van 3 ikon
kék mezőben sisak, alatta 0/8 ----- erre kattintva a kurzor sisak jellé alakul. ezzel kell kattintanod a védekezésre szánt egységekre, amíg a számláló eléri a 8/8-as állást.
ha ez nem megy, a hiba nem a játékban van :)

szerk:
Mobileszközön a kezelés menüben rá kell koppintani a kiszemelt egységre, és a felugró ablakban nyomni a kék, sisakos gombra.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

follo

Tag
Bocsánat, de nekem az lenne a kérésem, hogy a gép mi alapján adja a szomszédokat?
Támadó szomszédom 2000/2500 támad én 500/1500 védek. Ez nem igazán ferr még mindig.
Nagyon sok a támadás és fosztás nem lehetne ezt korigálni valahogy, hogy azonos szintű képeségű szomszédok legyenek?
volt olyan amikor én is azon gondolkodtam kezdőként, hogy abba hagyom a játékot az ilyen szomszédok miatt.
Roppant dühítő amikor egy íon ágyú támad páncélost és még kifoszt egy nevit PL.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Korszak alapján adja a szomszédokat. Elvileg ugyanabban a korban kell legyetek, esetleg szomszédos korokban.
 

DeletedUser24512

Guest
Városvédelem, hogyan ne:

Városvédelemre egyáltalán nem használunk zsiványt, főként a progresszív kortól nem, ahol feleződik a lépsszáma. Amúgy jó videó, segítség a kezdőknek.
Álltalában a nehéz egységek bírják legjobban az ütéseket, azokat érdemes védelembe berakni. Amúgy az egész városvédelemnek kb nulla az értelme, mert a gép úgy játszik, mint egy értelmi fogyatékos lajhár az egységekkel :( Szóval pl. autómatán ütöttek már át 1500+ -os védelmet marsi korban
 
Fent