Szerepjátékos elemek/Hősök

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv!

A következ jutott eszembe ma este. Egy kis zsrepjátékosításra gondoltam valamint a harcabn bevezetni a Hős karaktert. Ami annyit tenne, hogy mindenki kreálhat egy saját kis harcos karaktert - ehez szükséglenne egy egyszerű karaktergenerátorra - és ez a hős fejlődni a a forge pontok + arany és nyersanyagért cserébe. Így nem kéne minden korban új Hőst indítani hanem csak Egyet a játék elején és onnan lejetne fejleszteni. Lenne a Hősöknek is egy kisebb fejlődési fa- ahol különbőzö képességeket lehetne feloldani úgy mint most az új technológiák feloldásánál. ezek a képessegégek közül kettőt lehetne egyszerre hasznélni a hősnek, egy aktívat és egy passzívat. A passzívok olyanok lennének h a többi "egyszerű" katonának +10% sebzés, védekezés hasonlók. Az aktív pedig valamilyen támadás, pl.: közelharci Hős de ezzel a +támadassál tud dobni nagy távolságba egy erős ládzsát ami erős de időkorlátozott így egy harc alatt csak kétszer háromszor lehetne használni.

hmm szerintem leírtam a Hőssel kapcsoltban mindent. :D ha eszembe jut még valami leírom ide
Tudom hogy ez elég nagy munka lenne de szerintem bőven megérné a ráfordított munkát és jelentősen feldobná ajáékot/harcot.

Vélemények? :)
 

DeletedUser3942

Guest
hali
szerintem ezt vagy ehez hasnlót hamarább keleltvolna bevezetni, de most akinek van 150% tamadasi es vedekeyesi bonusza a tmado egzsegeinek, ey mar nem aktualis, illetve az elenuk vedekezo egzsegeknek sem.
udv
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent