Szavak cenzúrázása.

LoveCanKill

Aktív tag
Sziasztok :)

A szavak autómatikus cenzúrázásárol kaphatnánk egy kis infót, esetleg listát...? Mert vannak szavak, amiket furcsának tartok, hogy autómatikusan cenzúrázásra kerülnek.

Pl.: hanyadik, hanyadikok. (én ezekben semmi sértőt nem találok...)

És a multban mintha már párszor lett volna más szavakkal is ilyen.. picit.. Számomra legalábbis értelmetlennek tűnő cenzúrázások.

Előre is köszönöm..! :$ :)
 

helen

Nagyon aktív tag
sok ilyen szó van.
pl. szarvas

én már valamikor reklamáltam suportnál az ilyen cencúrázások miatt, mert így semmi értelme nincs a szűrőnek
ha meg valaki csúnyán akar beszélni, az simán megteheti, elég ha a szóba beszúr valamit, vagy épp megváltoztat 1 betűt benne, úgy, hogy azért még értelmezhető legyen amit írt..

már volt hogy figyelmeztetést is kaptam csúnya beszéd miatt, pedig csak valami olyan szót írtam mint hanyadik, meg rénszarvas, és természetesen ki lett csillagozva amit írtam, és a cseten a többiek azt gondolták csúnyát írok- mivel nem látták mit írok, csak a csillagot ugye- és jelentettek.. :(
 

LoveCanKill

Aktív tag
Hát.. nemigazán lettünk okosabbak. :$ :) De azért remélem hogy picit átnézi valaki az autómatikusan cenzúrázott szavak listáját, és esetleg ha tudna picit "javítgatni" rajta.. Akkor.. Azt köszönöm! :$ :)
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Hát.. nemigazán lettünk okosabbak. :$ :) De azért remélem hogy picit átnézi valaki az autómatikusan cenzúrázott szavak listáját, és esetleg ha tudna picit "javítgatni" rajta.. Akkor.. Azt köszönöm! :$ :)
Csak a magad nevében formálj véleményt ;):) Én például sokkal okosabb lettem, mert megtudtam, hogy a hanyadik rénszarvas, az duplán tiltott szóösszetételnek minősül :D Még az is lehet, hogy kizárás jár érte!
 
Utoljára szerkesztve:
Fent