Szabotazs!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2022

Guest
Sziasztok!nekem lenne egy kerdesem,egy temaval kapcsolatosan,amit en sem ertek!van egy jatekos aki egy nap megtamad es legyozi a vedoseregem,de nem foszt ki!De masnap reggel visszater es akkor fosztja ki egyik fontos epuletemet!En csak azt nem ertem,hogy lehetseges hogy masnap fosztja ki az epuletemet?mert nekem is volt ugy hogy csak lakohazat tudtam kifosztani es hagytam kesobbre,de mikor visszamentem akkor mar azt irta hogy nem maradt tovabbi muvelet (nem tudtam kifosztani semmit sem!) es nem ertem,hogy o azt hogy csinalja meg hogy ha nem azonnal fosztogat, akkor hogy tud masnap reggel?nekem masnapig soha nem volt aktiv ez a fosztogatasi opcio!:( A segitsegeteket elore is koszonom!:D

udv: Kenzo07!
 

DeletedUser

Guest
24 órán át él a szabotázs lehetősége, természetesen csak egyszer tudsz fosztani. Te is ugyanígy ki tudod őt fosztani, nyugi.
 

DeletedUser2022

Guest
En ertem azt!De nekem ugy volt,hogy megvolt a lehetosegem hogy kifosszam egy lakohazat es nem tettem meg!es par oraval kesobb visszamentem es mar azt irta hogy nem maradt tobb lehetoseg,igy mar egy epuletet sem tudtam kifosztani!:) ezert volt fura ez nekem!de talan valamire en nem figyeltem oda!oke koszonom a segitseget!:)
 

DeletedUser

Guest
Csak akkor tudod kifosztani, ha már végzett a termeléssel, vagyis megjelenik neki a dobozka a ház teteje fölött. Ezért nehéz az aktív játékosokat kifosztani, mert ők mihelyst vége a termelésnek, rögtön be is gyűjtik.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!nekem lenne egy kerdesem,egy temaval kapcsolatosan,amit en sem ertek!van egy jatekos aki egy nap megtamad es legyozi a vedoseregem,de nem foszt ki!De masnap reggel visszater es akkor fosztja ki egyik fontos epuletemet!En csak azt nem ertem,hogy lehetseges hogy masnap fosztja ki az epuletemet?mert nekem is volt ugy hogy csak lakohazat tudtam kifosztani es hagytam kesobbre,de mikor visszamentem akkor mar azt irta hogy nem maradt tovabbi muvelet (nem tudtam kifosztani semmit sem!) es nem ertem,hogy o azt hogy csinalja meg hogy ha nem azonnal fosztogat, akkor hogy tud masnap reggel?nekem masnapig soha nem volt aktiv ez a fosztogatasi opcio!:( A segitsegeteket elore is koszonom!:D

udv: Kenzo07!

Ahogy fentebb eliza is említette, miután megtámadtál és legyőztél valakit 24 óra áll a rendelkezésedre, hogy kifoszd. Többen is használják azt a lehetőséged, hogy visszatérnek, sőt sokan megpróbálják ki is ismerni azokat, akiket rendszeresen támadnak. Éppen ezért előfordulhat, hogy te pont olyan időpontokban próbálod meg kifosztani, amikor sem alapanyagot, sem nyersanyagokat nem tudsz elvinni tőle, mert ő már begyűjtötte azokat.

En ertem azt!De nekem ugy volt,hogy megvolt a lehetosegem hogy kifosszam egy lakohazat es nem tettem meg!es par oraval kesobb visszamentem es mar azt irta hogy nem maradt tobb lehetoseg,igy mar egy epuletet sem tudtam kifosztani!:) ezert volt fura ez nekem!de talan valamire en nem figyeltem oda!oke koszonom a segitseget!:)

Meglehet, hogy akkor valóban nem volt olyan épület, amit ki lehetett volna fosztani. Ilyenkor javaslom, hogy térj vissza később is.
 

DeletedUser2022

Guest
de peldaul hogy ha o mar masodszor is odatette a termelo epuleteit dolgozni es en masodszor is belatogatok hozza es nem vette at a kesz termekeket akkor eltudok vinni valamit?vagyis ha az elso begyujtes elott nem tudtam elvinni akkor mar a masodiknal elfogom tudni vagy nem?mielott o atvenne azokat!:)
 

DeletedUser

Guest
Hát ha nem gyűjtötte még be, akkor el tudod vinni. Bármit. (Bár úgy tudom a napi 500 arany bónuszt nem, de ebben nem vagyok biztos.)
 

DeletedUser11

Guest
Hát ha nem gyűjtötte még be, akkor el tudod vinni. Bármit. (Bár úgy tudom a napi 500 arany bónuszt nem, de ebben nem vagyok biztos.)

Igen, jól mondod. Sajnos a Városháza semmilyen körülmények között nem fosztható, így legalább minden játékosnak jut egy biztos Pénzforrás.
 

DeletedUser

Guest
nekem az lenne a kérdésem hogy 3 órán belül hogy foszthat ki ugyan az a személy 2-szer?
2012.09.13. 20:42 ....... kifosztotta az egyik épületedet.
2012.09.13. 22:32 ........ megtámadta a városod. sajnos sikerült áttörnie a védelmed.
2012.09.13 22:32 ........ kifosztotta az egyik épületedet.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Megtámadott tegnap, kifosztott este, mikor majdnem lejárt a 24 óra. Megint megtámadott, és megint kifosztott, ezúttal nemsokára.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent