Nem játékhiba Szűz csillagkép-projekt

A Szűz csillagkép projekt nevezetes épület nekem nem működik. 36 százalékon már szerintem legalább néha működnie kellene. Összesen kétszer láttam a működését csata kezdetén, pedig már amennyi helyszínen csak lehetett, mindegyiken kipróbáltam.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem tudom, hogy hogyan és hol próbáltad. De lenne néhány észrevételem.
Naponta (az aratás utáni első) három csatában lehet szerepe. Mindhárom esetében 36% az esély arra, hogy működjön (nem azt jelenti a 36%, hogy a háromból egyszer ütni fog, azt jelenti, hogy mindhárom csatában 36% az esélye az ütésnek). Vagyis akár mindhárom esetben is beüthet, de az is lehet, hogy akár napokig nyomát sem látod.
A szomszédok ellen nem működik.
 

DeletedUser26204

Guest
Csak a gép ellen használható.... (CE, vagy csatatér). Nekem szinte minden nap működik. ÉS jól mondta az előttem szóló, csak az aratás utáni első 3 csatában tud működni.
 
Amit itt leirtatok, természetesen mind tudtam. A marsi érc megszerzése volt még, amire gondoltam, mert területszerzési csatám most nincs. Arra külön vigyázok, hogy az első három csatát nehogy automatán indítsam el. A számlálója működik, de péntek óta sem lőtt ki egyetlen ellenfelet sem. Azért köszi a hozzászólásokat.
 

DeletedUser24512

Guest
A Szűz csillagkép projekt nevezetes épület nekem nem működik. 36 százalékon már szerintem legalább néha működnie kellene. Összesen kétszer láttam a működését csata kezdetén, pedig már amennyi helyszínen csak lehetett, mindegyiken kipróbáltam.
Nyílván rájöttek, hogy mekkora táp és szépen suttyomban visszanerfelték.... Mondjuk "véletlenül" ne m jönnek kia százalékok... mint szinte semminél :(
 
Fent