Új hiba Számítási hiba a kéthullámos csaták után a céhexpedícióban.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25274

Guest
A nagytemplomoknál, amikor a csata két hullámban zajlik, utána az összegzésnél a második csata pontszámait duplázza meg. Ha jól emlékszem, akkor korábban "rendesen" számolta, azaz az első csata egységeinek pontszámát adta hozzá a második hullám egységeitől kapott pontszámhoz. Most viszont csak a második hullám egységeitől kapott pontot duplázza meg. Ez a tornyos versenyben pl. jelentős hátrányt okoz, hiszen nem mindegy, hogy adott esetben tíz megsemmisített egység után kap pontot valaki, vagy csak három után duplázva.
 

DeletedUser23560

Guest
Tudtommal mindig ez volt a rendszer, az okát ne kérdezd, de így volt ez korábban is... Nem csak CE-n van kéthullámos csata, kontinens térképen is igen sok, ott is ez van azt hiszem.

Ha jól tudom, ezt akkor csinálták ilyenre, amikor a kéthullámos csaták első hullámára külön járt a pont, és sokan nekiálltak a 2. hullám előtt visszavonulni, és újra nekimenni az első hullámnak... csak hogy több pontot hozzanak a pvp-ben.
Azt én sem értem, miért ilyen formában oldották meg eme kiskapuzás kiküszöbölését.:mad:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent