Support

DeletedUser

Guest
Kedves Support

Már megint 1 gondom akadt :(

Forge_of_Empires_www.kepfeltoltes.hu_.png


Töröltem 3om katonát, és semmi sem történt :(((

Köszönöm előre is a válaszotokat.

Szép napot.

Üdv. Gee

- - - Updated - - -

Megpróbáltam most 1sével megint, és 1xre mind a 3om kijelölésével, de sehogy se megy :(((

- - - Updated - - -

Áhhh el se hiszem. Rájöttem.

Én lándzsásokat töröltem azért nem volt jó.

Ha supportnak szeretnél írni,javaslom,akkor nyiss jegyet : http://support.innogames.de/login/to/game/foe/market/hu
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Ezt olvastam a szabályzatban : "érdekes, élvezetes és fair játékot játszhassunk mindannyian".
Megkérdezném, hogy ezek alapján, 21.948 pontos létemre miként lehet szomszédom egy 127.519 pontos játékos, aki tegnap megtámadott és ma fosztott ki??????????
"Élvezetes" annyit tesz, milyen jókat röhögnek a parazita játékot művelők?????
Esélyem sincs, hogy kivédjem a támadásait!!!!! A megtámadása meg ......
Nem vagyok hajlandó más élvezetes játékához nyersanyagot termelni, mikor nem tudok előre lépni egy fikarcnyit sem.
(2013.03.05. 15:44 órakor támadott és 2013.03.06. 12:28 órakor kifosztott.)
Ennyit az "érdekes, élvezetes és fair játék"-ról.
Ilyen paraméterek és hozzáállás mellett .... asszem keresek egy másik játékot a neten.

Köszönet a figyelemért!
Zoltán66
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Ezt olvastam a szabályzatban : "érdekes, élvezetes és fair játékot játszhassunk mindannyian".
Megkérdezném, hogy ezek alapján, 21.948 pontos létemre miként lehet szomszédom egy 127.519 pontos játékos, aki tegnap megtámadott és ma fosztott ki??????????
"Élvezetes" annyit tesz, milyen jókat röhögnek a parazita játékot művelők?????
Esélyem sincs, hogy kivédjem a támadásait!!!!! A megtámadása meg ......
Nem vagyok hajlandó más élvezetes játékához nyersanyagot termelni, mikor nem tudok előre lépni egy fikarcnyit sem.
(2013.03.05. 15:44 órakor támadott és 2013.03.06. 12:28 órakor kifosztott.)
Ennyit az "érdekes, élvezetes és fair játék"-ról.
Ilyen paraméterek és hozzáállás mellett .... asszem keresek egy másik játékot a neten.

Köszönet a figyelemért!
Zoltán66

Hasonló játékban napjában 100x foszthatnak ki és vehetik el akár az egész városodat.Azért azt nem nevezném tragédiának ,hogy egy játékos elvitt egy napi termékedet.Úgy állítsd be a termelést ,hogy biztosan ott tudj lenni, mikor elkészül és nem tudnak fosztani.
 

DeletedUser

Guest
Üdv!
Néhány aprócska kérdésem és észrevételem lenne. (ezt egy másik fórumrészben már megtettem, de ott még nem kaptam választ, hátha majd itt)
- Megtudja azt nekem valaki mondani, milyen hardver/szoftver konfiguráció kell ennek a játéknak?
A problémám az, hogy pl 5-6 ember takarítása után jön a homokóra, kifehéredik a böngésző, és megjelenik egy körben egy felkiáltójel. Okés, frissítem a lapot, és megyek tovább. Viszont ezek után meg jön a kövekező fokozat a takarítás/motiválásnál, amikor az a terület, ami nincs beépítve, az korom fekete. Ez takarításnál nem zavaró, de csata esetén már igen, ugyanis ha nem látom, hogy milyen mezőkre lehet lépni, akkor már hátrányban vagyok.
Arról nem teszek említést, hogy 1,7-es gépen 1 Gb RAM-al cirka 5 perc amíg a játék elindul, a böngészőt a tálcára nem lehet lerakni, és más programot nem lehet megnyitni, csak ha minden épület meg csicsa betöltődik, csak azután.
És amit még nem értek, hogy ha a feladatkezelőt elindítom, a Flashplayer plugin egyszerűen minden határok nélkül csak növekszik a memóriába, eddig 1,5 Gb helyfoglalás volt a csúcs, de akkor a gépem már erősen hörgött.
3 GHz-es gép 2 Gb RAM-al, igaz nem csili-vili videókártya, 19-es Firefoxon futtatnám.
Kipróbáltam más böngészővel is, ezzel volt a "legjobb".
- Amitől még ennél is jobban ki tudok akadni, az a játék "frissítése".
Betakarítom a termést, és ekkor jön a "kapitány", hogy váratlan esemény történt. Motiválták azt az épületet, amit az imént betakarítottam. Persze a termény alap mennyiségen lett elszámolva nekem.
- Miért kapok olyan tervrajzot, amilyen épületet már felépítettem?
Mert ugye nem lehet 5 db Zeusz szobor, de már van annyi tervrajzom. Amiből meg hiányzik, azt meg nem adja a gép.
Szóval nekem ez is egy kicsit cinkes dolog még, ami a játék élvezetére nagyon negatívan hat, természetesen az előbb leirtakkal együtt meg még jobban.

Összefoglalva, nekem ez a játék nem béta, de még csak nem is gamma verzió. Talán a ró környékén van, és van még hová fejlődni.
És azért nem értem, mert a játék maga akár még jó is lenne, de szerintem a csicsák miatt, hogy pl valaki sétál az úton és azt le kell animálni, ezzel tették tönkre a játékot. Vagy legalább lenne egy menü, hogy kösz, de ezeket az animálásokat én nem kérem, csak lehessen vele játszani! De ilyet én nem találtam.
Én viszont ezért bánok minden egyes Ft-ot, amit ráköltöttem erre a játékra, de most már nem teszek ilyet.
Ha tudtok a kérdéseimre és észrevételeimre megoldást, azt szívesen veszem!


Üdv!
DD
 

DeletedUser

Guest
A játék flash alapú és nagyon sok memóriát használ játék közben.Nekem alaphelyzetben takarítás,csata nélkül 500 megát használt. core i3 540 proci és 4gb rammal játszom , Chrome böngészővel.Soha nem volt olyan gondom amit a frissítéssel nem tudtam volna megoldani.Tehát bármi megjelenítési probléma van, frissítés,gyorsító tárak ürítése,sütik törlése.Javasolt böngésző Chrome.A játék csapat nem kapott semmi információt a megépített épületek + tervrajzairól ,ahogy információnk lesz róla, azt rögtön ki fogjuk írni.
 

DeletedUser22610

Guest
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, nincs valami mód, hogy a saját világomban írogató sértő leveleket ne kapjam meg bizonyos személyektől. Mit lehet tenni ellene, nagyon zavar már, így elmegy a kedvem az egésztől.
Köszönöm, és elnézést, hogy saját gondommal zavarlak.
Üdv: Suszti
 

DeletedUser25072

Guest
Előre is elnézést kérek ha rossz helyre írtam. De segítséget szeretnék kérni még pedig abban, hogy a várostervező programot nem tudom használni,
eljutok odáig, hogy egy különös forma elkezd forogni és egy idő után leáll és nem csinál semmit.
Ehhez szeretnék segítséget kérni, valamit nem telepítettem v. rosszul csináltam.
Előre is köszönöm.
 

erika5503

Aktív tag
Sziasztok Játékfejlesztők és üzemeltetők!
Nem lehet látni a játék felületen a chat funkciót....

http://prntscr.com/f908b1

számítógéppel vagyok...köszönöm a figyelmeteket és a javítást majd.
üdv

mind a 4 világban nem lehet lenyitni a chatot....csak a két szélső rajz van csak ott ...középen semmit nem látsz
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1300

Guest
Szia!
A problémáddal fordulj közvetlen a supporthoz.. A játékban jobbklik és ott már látod is a lehetőséget.
üdv.
 

DeletedUser25990

Guest
Jó estét!
Le rakásnál véletlenül sikerült kitörölnöm a frissen megkapott Botanikai Rotundát a raktáramból. Lehetséges lenne vissza állítani azt valahogy?

Köszönettel 23. Mandana a vadász
 
Fent