Support

DeletedUser21467

Guest
Sziasztok

1 dolgot nem értek, hogy ki üzemelteti ezt a játékot?
A játékból miért nem tudok a supportnak közvetlen írni?
Mire megtaláltam, hogy kell 1 napom ment el rá. Hát vettem a fáradságot, és írtam is nekik. Erre a mai napig még választ sem kaptam. De az a legszörnyűbb az egészben, hogy megint nem találom a játékban hol van erre a lehetőség.

Igazából ezért írtam ide, itt hátha észreveszik.

További szép napot kívánok.

Üdv.Gee
 

DeletedUser

Guest
A játékban bárhol jobb klikk , majd bal a supporton.A játékban ugyanott tudod megnézni ,hogy válaszoltak-e a jegyedre már.
 

DeletedUser3

Guest
Megnéztem és a jegyedre 7.5 órán belül kaptál választ. Kérlek ellenőrizd le!
 

DeletedUser3942

Guest
Kerdeznek Én is Mia teendo ismetelten ha egy olyan kuldetest kapok ami mar teljesitve van konkretan
//fejlesz ki 2 technologiat
mert automatikusan nem adja es sokk esetbe ha irok a suportnak akor atlagosan 24 ora korul jon valasz (de volt olyan is hogy 3 np se jot ra valasz es en magam leptem at) es vagy feloldjak es jovairjak az erte jaro nyeremenyt vagy azt a valaszt kapom hogy En is at tudom ugorni ezt a kuldetest. de igy nem kapom meg az jandekott, illetve ha joltudom a 20 gyemant se jar a minden 10 kuldetes utan
udvozlettel
karpatalja
 

DeletedUser3

Guest
Ha ki van fejlesztve minden akkor nem kapsz olyan küldetést. Mivel nincs mindened kifejlesztve, ezért megkapod. Nem kötelező kifejlessz mindent, ez esetben azonban át kell ugranod a küldetést, nincs más megoldás.
 

DeletedUser1300

Guest
Kárpátalja!

A félreértések elkerülése végett a korai középkor többemeletes ház kifejlesztése is fejlesztés. Sokan nem fejlesztették ki, mert 600 gyémibe kerül a feloldása. ettől még lehetett tovább lépni, de ezért adja be ezeket a küldiket. Tehát ahogy DaN írta át kell léptetni és ennyi az egész.
Nem jól tudod, mert a gyémis küldiket így is beadja.
 

DeletedUser3942

Guest
Köszönöm szépen a korekt levelet. És mostmár minden világos ezzel kapcsolatba.

Mivel itt kaptam valaszt ezert itt is megkerdeznem, illeve egy hibat is bejelentenek
Hiba
Jopar napja egy Káső középkori épületet Takaritotam és egy Deal Részletet kaptam cserébe, tutira nem gyarmi korabeli volt mivel a főépulet se volt meg gyarmatosito korabeli.

Azt szeretnem megkerdezni, hogy előre lathatolag lesz e valaaamilyen terve a jateknak megtartani majd azokat a jatekosokat akik nem gyemantosak, ugyanis a szamukra ertelmetlen lesz a jatek azzokal szembe akiknek, mar van egy csomo nevezetes epuletuk.
Ugyanis szerintem a jatek egy nagy hibat követet el, mert edig is voltak premium epületek amiket gyemanter lehetet megveni, de a nevezetes bevezetesevel ezek is jelentoséguket elvesztetek, és azzok is felvehetek a versenyz akiknek nem volt ilyen premiu epuletuk mert ha ugyesek es aktivak voltak akkor akar leis elozhetek azokat akik premiumot hasznaltak. De miota bejott a nevezetes epuletek es gyemantokert megvetek a reszleteket a premiumosak (felre ne ertsek nem itelem el oket szukseguk van rajuk), es raadasul az epuleteknek a reszleteinek megszerzese igazsagtalanul törtenik, es köze sincs a veletlenhez ezert lenyegebe esejtelen a premiumosokal valo verseny.
Emiat elofordulhat az hogy kb 100-150 premiumos olyan elonyokhoz jut, ami miat a tobieknek esejtelen es erdektelen lesz a jatek es igy megkezdodik a jatek elhagyasa. Mert mint minden tarsadalomba vn gazdag/eros , közep es kicsi/gyenge reteg ugy itt is. De ez itt nem igy fog alakulni mivel lesz az a 100-150 legyozhetetlen akiket elmeletileg se lehe semilyen formaba megkozeliteni se, es lesz a gyenge reteg akik mivel esejtelen a jatek itthagyjak a szervert/jaekot. Es e miatt a premiumosoknak se lesz erdekuk maradni mivel egymassal nem fognak harcolni.
Hogy lesz ido mindenkinek felepiteni, elmeletileg ha a vegtelensegig eltart a jatek akkor igen de mivel 1 epulethez kba 1000-1500 forge kel ezert kizart.
Bar nekem is 2 epuletem epul amihez egy reszletet penzert vetem, amit mar banok es igy is esejtelenek latom a versenyt azokal szembe akinek mar most is 200% vedelmi es 150% vedelmi es tamadasi ertekuk van a tamado egzsegenek, + mas elonzei
Es raadasul jelenleg a jateknak k0ye sincs a strategiai jatekokhoz.
Koszonom hogz elolvastak al levelem
Udvozletel
 

DeletedUser

Guest
Azt szeretnem megkerdezni, hogy előre lathatolag lesz e valaaamilyen terve a jateknak megtartani majd azokat a jatekosokat akik nem gyemantosak, ugyanis a szamukra ertelmetlen lesz a jatek azzokal szembe akiknek, mar van egy csomo nevezetes epuletuk.

Úgy gondolom ,hogy akik szeretik a játékot ,szeretnek vele játszani és nem csak fanyalogni járnak fel ide és a játékba,azok megmaradnak játékosnak.

s
zukseguk van rajuk), es raadasul az epuleteknek a reszleteinek megszerzese igazsagtalanul törtenik, es köze sincs a veletlenhez ezert lenyegebe esejtelen a premiumosokal valo verseny.

Kérlek fejtsd ki ,hogy ha nem véletlen akkor ,hogy osztja a térképeket a rendszer.

Emiat elofordulhat az hogy kb 100-150 premiumos olyan elonyokhoz jut, ami miat a tobieknek esejtelen es erdektelen lesz a jatek es igy megkezdodik a jatek elhagyasa. Mert mint minden tarsadalomba vn gazdag/eros , közep es kicsi/gyenge reteg ugy itt is. De ez itt nem igy fog alakulni mivel lesz az a 100-150 legyozhetetlen akiket elmeletileg se lehe semilyen formaba megkozeliteni se, es lesz a gyenge reteg akik mivel esejtelen a jatek itthagyjak a szervert/jaekot. Es e miatt a premiumosoknak se lesz erdekuk maradni mivel egymassal nem fognak harcolni.

Minden játékban van első és utolsó is.Még a legegyszerűbb társas játékokban is.Itt megint az első válaszomat kell adjam,akinek tetszik a játéks és játszani jár fel az továbbra is játszani fog.

Hogy lesz ido mindenkinek felepiteni, elmeletileg ha a vegtelensegig eltart a jatek akkor igen de mivel 1 epulethez kba 1000-1500 forge kel ezert kizart.
Bar nekem is 2 epuletem epul amihez egy reszletet penzert vetem, amit mar banok es igy is esejtelenek latom a versenyt azokal szembe akinek mar most is 200% vedelmi es 150% vedelmi es tamadasi ertekuk van a tamado egzsegenek, + mas elonzei

A játék még mindig béta...

Es raadasul jelenleg a jateknak k0ye sincs a strategiai jatekokhoz.

Nekem ezt jelenti a stratégia : stratégia

a hadvezetés tudománya; a küzdelem gondosan megtervezett menete (by idegen szavak szótára)
Neked mit jelent?
 

DeletedUser3942

Guest
kedves potyomkin igazad van nyavajogni jarok ide, ez teny be is ismerem. es regebben nem tetem ilyet sehol. e mar unalmas a szamomra is. egyedul egy szandekom volt vele hogy megtudjm hogy lesz e valtozas vagy nem. bar nem mindenre kaptam valszt, lenyegeben ugyanazokra mint regeben
de az altalad kerdezetekre megprobalo valaszolni

1) Akik szeretik a jatekot azok megmaradnak - ide azokat ereted akik premiumosok, mert ha nem akkor az en ertelmezesembe azok szeretnik a jatekot akiket lekot es ha idejjuk engedi akkor jatszanak, de ha esejtelen a jatek amenyibe nem premiumoznak hamar megunjak es lelelpnek. Jelen alasa szerint a jatek a termekke begyujtesebol es a tarsak/szomszedok motivalasa es kitakaritasabol al a jatekosok nagy reszenel.

2) Kérlek fejtsd ki ,hogy ha nem véletlen akkor ,hogy osztja a térképeket a rendszer. - Hasonló képen mint a játék automataknal (félkaru rablóknál) ahol is vagy az van megadva minden X diknel adja az a lapot/figurat ami kel avagy egy nagyobb penz berakasa utan adja. de semi köze a teljes veletlenhez. Itt is az 1-4 reszletek a veletlen muve de az utana jovok mar nem. felttelezem ugy van megirva a program hogy csak bionyos reszleteket adjon a mar meglvokbol. Erre egy jo pelda 7 kaptam egymas utan egyugyanazon reszlete, de harom alkalomal az epitesbe resztvevok is ugyan ezt a reszletet kaptak. Ez olyan mintha dobokockazas eseten En 8 szor egymas utan pl 6 ost dobtam vona es 3 körbe a többiek is. Hogy mi a veletlen aki ketelkedik vegyen egy dobokockat es probalgassa.
3) inden jatekba vannak elsok es utolsok is. de itt az elsok a premimosok az utolsok pedig akik nem premiumonak. Ha ezt valaki nem igy gondolja akkor kerem mondja el egy 10 epuletel rendelkezot mikepen lehet megelozni annak akinek nincs egyse vagy egy epulete se.
Az a baj hogy az esejeknek nincs köze ahoz amit a strategiai jatekrol leirtal. Ugyan is az nyer aki premiumozik
4)Nekem ezt jelenti a stratégia : stratégia
a hadvezetés tudománya; a küzdelem gondosan megtervezett menete (by idegen szavak szótára)
Neked mit jelent?
---- nekem is hasonlokat jelent es örulök hogy neked is - Ezert megkernelek magyarazd el azoknak akiknek nincs nevezetes epuletuk hogy miket tudnak megtervezni gondosan a kuzdelmet azzal akinek van legalabb 10 nevezetes epulete es a vedo egysegeinek a vedelmi erteke 200% es a tamado seregeinek a tamadasi erteke 150%es a vedlmi is 150.
Ugylatom egy velemenyen vagyunk csak mas oldalon. Es amit leirtal ay syamomra is a legnagzobb baj, hogy elveszet a
///// a küzdelem gondosan megtervezett menete ////
ez az egyeduli problemam
udvozletel
karpatalja
 

DeletedUser11

Guest
Jo reggelt kivanok,

Tavol alljon tolem, hogy barmelyik fel partjat is fogjam, de karpatalja ezeket a dogokat mar tobbszor is korbejartuk, es eredmenyul az kaptuk, hogy a Premiumosok elorebb lesznek, es a terkepreszletek ellen nem tudsz mit tenni. A ceg torekedik arra, hogy a premiumosok es a nem premiumosok kozott minel kisebb urt alakitson ki, de megis adjon bonuszt a premiumosoknak. Mivel ez a jatek inkabb sajat magunk fejlesztesere, es a szektorok elfoglalasara oszpontosul, igy megengedhetik maguknak a fejlesztok, hogy egy csipettel nagyobb elonyt adjanak a premiumot vasarlok kezebe. A premium mindig is kozoseggi kerdes volt, de ez az a resze a jateknak, amelyben sem a Szupport, sem a jatek fejlesztoi nem tudnak segiteni. Ezek komoly kereskedelmi, es marketing okokbol szulettek meg, es elore megvizsgaltak, hogy nem adnak e tul nagy elonyt a jatekosoknak, akik premiumot vasaroltak.

A terkepreszletek megjelenese TELJESEN veletlen. Igy van megirva a program. Nem ugy, hogy kis gizi felhasznaloja is 23.-ra talalja meg a reszleteket, meg nagy bela is, hanem a programban ugy van beleillesztve ez a jatekreszlet, hogy a jatek felkinalja a reszletet a jatekosnak, amikor egy veletlenszeru szamsorozat bizonyos pontjahoz er. De a mostani frissitesben novelni fogjak a kapott terkepreszletek szamat, es kerskedni is lehet veluk. De amogy Patyomkin emlitette, a jatek meg mindig beta, meg az egesz jatekot fenekestol felforgathatjak, es nem konkretan a negativumokra gondoltam.

Ha ezeket barki is ideirja, csak ezt lehet ra mondani, es a Szupporttal errol nem kell vitatkozni, hisz ok onkentesek, es ok sem tudnak beleavatkozni a jatek menetelebe, maximum csak a jatekosok otleteit, es a jatek hibait tudjak tovabbittani.
 

DeletedUser3942

Guest
Tisztelt Tyrion Blakc
En sehol se tamadtam, vagy vontam kérdőre a suport egyetlen tagját se. Én személyszerint nem lenék egy ilyen igazságtalan játékba Suport mert a jatek üzemeltetőivel hamar meggyulne a bajom Se sose azt nem vontam kétségbe hogy nincs szukseg a premiumosokra, hanem egy egyensujt kel letrehozni ami a nevezetes epuletekig meg is volt.
Idezeted/// A ceg torekedik arra, hogy a premiumosok es a nem premiumosok kozott minel kisebb urt alakitson ki, de megis adjon bonuszt a premiumosoknak.// Kérlek magyarázd meg kicsi az az ur ami van egy 10-12 nevezetes epuletel rendelkezo vagy 1 epulet vagy
epuletnelkuli között. Szerintem a különbseg behozhatatlan - ha mashogy vélekedik valaki akkor megkérném konkrétan irja meg hogy a gyakorlatba mikepen lehet ez behozni.
A terkepreszleteket leirtam mikepen osztja, es ot nem irtam arrol hogy bela vagy gizinek milyen reszt ad. A jatekautomataknal is elmeletileg veletlenul lehet nyerni amit elmeletileg hatosagnak elenorizni is kellet- de nekem voltak ismeroseim akik uzemeltetek es karbantartotak Oket. Köze sincs aveletlennek es otse nevhez volt kotve - hanem mint irtam minden X jatekos vagy egy berakot penzmenyiseg utan adta a helyes variaciot.

Amire egy kicsit neheztelek- hogy neha naiv vagy tulsagosan elfogult valaszokat kapok es nem mindenre.
Egyszeru letvolna azt mondani hogy tudjuk hogy a rendszer hibas - ezt közvetitetuk a jatek tervezoi fele, es reszunkrol töbet nem tudunk tenni..
A jatek tovabra is Beta verzi es hibakal televan - Amenyiben joltudom Az EU ba Büncselekmény hibas terméket értekésiteni főként amenyibe forgalmazónak, üzemeltetőnek tudomésa van róla. Vagy nem igy van
 

DeletedUser21467

Guest
A játékban bárhol jobb klikk , majd bal a supporton.A játékban ugyanott tudod megnézni ,hogy válaszoltak-e a jegyedre már.

Köszönöm szépen. Így már megtaláltam, de magamtól nem találtam volna meg. Nem lehetne ezt betenni az üzenet funkcióba? Úgy az ilyen pancserek mint én egyből megtalálnák.

Sajnos a levelemet lezárták, és nem tudok már rá válaszolni. :((((( De ahogy nézem pont te zártad le :)))) Akkor fejeztem be a küldetést, és valamiért nem küldte el a játék az érte járó alapanyagot. :((((
 

DeletedUser20424

Guest
Üdv!

Írtam a supportnak egy hibát, de nem ez a lényeg a világ kiválasztásánál láttam egy ilyet Cirgard,
esetleg lesz egy új világ?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv:
Kazoda1
 

DeletedUser20400

Guest
Üdv Kazoda1,

Igen hamarosan lesz új világ csak meg nem tudni mikor indul.

Üdv.,
Imike
 

DeletedUser

Guest
Jó reggelt!

Kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban.Érdeklődnék,hogy a tervrajzok találása során.Nem lehet olyan lehetőség,hogy legalább ne olyan tervrajzot találjak amelyik épület már megépült?Ugye ezekkel már semmt sem tud kezdeni az ember. :(
Mert én ha találok is,ami sajnos nagyon ritka (heti 1-2 db).Városomban megépült a Zeusz szobor,Castel del Monte is.És egyszerüen semmi más tervrajzot nem találok.Bármit csinálok fosztogatok,motiválok,takarítok.
Vagy legalább annyi jó lenne,hogy ezeket elcserélni olyan tervrajzra ami ugyan abban a korban van.
Szerintem ez sok ember problémája nem csak az enyém.Személy szerint örülnék neki ha ez gond megoldást találna.

tisztelettel:
energoteam
 

DeletedUser

Guest
lenne egy kérdésem hogyan lehet egy barátnak át küldeni terméket úgy hogy nem teszem ki a piacra (nagyon fontos)

- - - Updated - - -

igen szerintem is sok ember küzd ezzel
 

DeletedUser8196

Guest
Jo reggelt kivanok,

Tavol alljon tolem, hogy barmelyik fel partjat is fogjam, de karpatalja ezeket a dogokat mar tobbszor is korbejartuk, es eredmenyul az kaptuk, hogy a Premiumosok elorebb lesznek, es a terkepreszletek ellen nem tudsz mit tenni. A ceg torekedik arra, hogy a premiumosok es a nem premiumosok kozott minel kisebb urt alakitson ki, de megis adjon bonuszt a premiumosoknak. Mivel ez a jatek inkabb sajat magunk fejlesztesere, es a szektorok elfoglalasara oszpontosul, igy megengedhetik maguknak a fejlesztok, hogy egy csipettel nagyobb elonyt adjanak a premiumot vasarlok kezebe. A premium mindig is kozoseggi kerdes volt, de ez az a resze a jateknak, amelyben sem a Szupport, sem a jatek fejlesztoi nem tudnak segiteni. Ezek komoly kereskedelmi, es marketing okokbol szulettek meg, es elore megvizsgaltak, hogy nem adnak e tul nagy elonyt a jatekosoknak, akik premiumot vasaroltak.

A terkepreszletek megjelenese TELJESEN veletlen. Igy van megirva a program. Nem ugy, hogy kis gizi felhasznaloja is 23.-ra talalja meg a reszleteket, meg nagy bela is, hanem a programban ugy van beleillesztve ez a jatekreszlet, hogy a jatek felkinalja a reszletet a jatekosnak, amikor egy veletlenszeru szamsorozat bizonyos pontjahoz er. De a mostani frissitesben novelni fogjak a kapott terkepreszletek szamat, es kerskedni is lehet veluk. De amogy Patyomkin emlitette, a jatek meg mindig beta, meg az egesz jatekot fenekestol felforgathatjak, es nem konkretan a negativumokra gondoltam.

Ha ezeket barki is ideirja, csak ezt lehet ra mondani, es a Szupporttal errol nem kell vitatkozni, hisz ok onkentesek, es ok sem tudnak beleavatkozni a jatek menetelebe, maximum csak a jatekosok otleteit, es a jatek hibait tudjak tovabbittani.

Szia.

Azért a fejlesztők ne nagyon törjék már magukat az általad leírt különbségek csökkentése végett,mert én és akik aránylag sokat költöttek a játékra,majd jó nagy agyvérzést kapunk;););)...
Mert ha ezt megteszik akkor az inno-nak felkopik az álla.
Tudomásul kell venni mindenkinek,hogy ez a játék azért él,mert én és sokan hozzám hasonlóan valós pénzt ölünk bele,amiből fenttartják,fejlesztik a játékot,hogy azoknak is elérhető legyen aki nem hajlandó áldozni érte...
 

DeletedUser21467

Guest
Kedves Support

Már megint 1 gondom akadt :(

Forge_of_Empires_www.kepfeltoltes.hu_.png


Töröltem 3om katonát, és semmi sem történt :(((

Köszönöm előre is a válaszotokat.

Szép napot.

Üdv. Gee

- - - Updated - - -

Megpróbáltam most 1sével megint, és 1xre mind a 3om kijelölésével, de sehogy se megy :(((

- - - Updated - - -

Áhhh el se hiszem. Rájöttem.

Én lándzsásokat töröltem azért nem volt jó.
 
Fent