Sorsolás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Ma kaptam egy elég gyanús üzenetet. Szerintem kamu lehet, nem tudom, hol kellene jelentenem. Bemásolom a szöveget.

Gratulálunk!
Tisztelt játékos, ezentúl minden hónapban minden szerveren megrendezésre kerül egy sorsolás, mely során 50 olyan játékost sorsolunk ki akit megjutalmazunk különleges értékes tárgyakkal. Tájékoztatjuk hogy a sorsolás ebben a hónapban megtörtént és ön az egyik szerencsés az 50 közül aki akciósan rendelhet magának Gyémántot. 299 Gyémántot kap Bruttó: 299 Ft-ért.
Küldje el GAME mzudsr erre a számra: 0690648548 és kap egy SMS-t a fizetés megerősítéséről.
SMS ára: 299.00 HUF

Tényleg átverés? Tud valaki valamit ezzel kapcsolatban? Előre is köszi a válaszokat!
 

DeletedUser3

Guest
Igen átverés. A hivatalos játékokról itt a fórumon a hírekben, a játékban felugró üzenet formában vagy a Facebookon írunk, semmiképp sem sima üzenetben egy játékos nevében.
 

DeletedUser21403

Guest
Sztem kamu! Csak lett volna vmi az értesítőben hogyha egy ilyen "játékot" elindítanak,de én nem láttam! Mindenesetre ne küldd el az sms-t hanem írj a supportnak majd ők megmondják h mi a helyzet!

Közben meg is válaszolták!:D
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm a választ! Én is így gondoltam. Írjak a supportnak? Ha igen akkor hogyan tudok?
 

DeletedUser21418

Guest
Ez az átverés már legalább 4 éves,
de jó páran még mindig beugranak neki.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent