Sikeres városvédelem

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22800

Guest
Sziasztok!
Már többször leírtam, hát itt is, lehet valaki olvassa és jónak tartja az ötletem.

A város védelme legalább annyira nehéz, sőt nagyobb kihívás, mint letámadni 1-1 várost. A javaslat lényege annyi lenne, hogy a város védő is kapjon pvp pontokat, annyit, mintha támadásban verte volna el a sereget. A várost sikertelenül támadótól pedig vegyen el valamennyit. A nagyságát abszolút a szerkesztőkre bíznám.
Lenne értelme védeni a várost és megszünnének a 2 lándzsás városvédelmek, hiszen megéri megvédeni a várost.
 

DeletedUser17968

Guest
Sziasztok!
Annak reményében írok ide hogy olvassák majd a közeljövőben a játék fejlesztői,és
megreformálják a játék ROMOKBAN LÉVŐ CSATARENDSZERÉT.
A support szerint az itt leírtakat a fejlesztők figyelemmel kísérik...
Részben egyetértek Mamamacko-al:
"
A város védelme legalább annyira nehéz, sőt nagyobb kihívás, mint letámadni 1-1 várost. A javaslat lényege annyi lenne, hogy a város védő is kapjon pvp pontokat, annyit, mintha támadásban verte volna el a sereget. "
Viszont nagyon lényeges lenne hogy a legózós /Nem csatázó,védelemmel nem rendelkező/játékosoknál a játék tegyen be egy korhű 8 fős védelmet.
De mivel ezt a védelmet a szerver tette be,pont ne járjon érte a védőnek,csak a támadónak.
Ellentétben azzal ha a játékos teszi be a védelmet.Amiért viszont a támadásokhoz hasonló pontszámítást kapna a védő is.
Természetesen csak oda tenne be automata védelmet a szerver ahol nincs meg a 8 fős védelem.2-3-4-5-6-7 fős védelem sem védelem.Ezt a szerver korrigálná 8 korhűre.
A védő nem kap pontot inaktivitása miatt.Viszont az aktívan játszóknak továbbra is érdekes maradna a JÁTÉK.
Mert most sajna az a helyzet hogy az inaktívak elveszik a kedvét az aktívan játszóktól.A fejlesztőknek pedig gondolom az aktívan játszóknak akarnak kedvezni.
Nagyon elkeserítő ha 75-80 szomszédból kb.30-nak nincs védelme.Elkeserítő és legfőképpen időpocsékolás.Az ember ide szórakozni és kikapcsolódni lép fel és nem unatkozni...
Ezzel nagyon fel lehetne pörgetni ezt a játékot.Sokkal élvezhetőbb lenne.És talán kevesebben hagynák abba a játékot azért mert a fele szomszédja totálisan inaktív a csatákban.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nem szoktam írni, de legtöbbször olvaslak benneteket! Most viszont eljött az idő, hogy maximálisan támogatnom kell az előttem szólók javaslatát, sőt bármilyen hasonló javaslatot ami végre kirangatná a szervereket ebből a felettébb bosszantó inaktivitásból!
Tökéletesen egyetértek zsinivel! Ha már a fejlesztők összeraktak egy olyan játékot, amiben a leggyorsabb és legeredményesebb mód az előrejutásra a csata, akkor bizony nem csak a "farmolás szerelmeseit" kellene minden lehető eszközzel védeni, hanem azokat is akik valóban JÁTSZÁK ezt a játékot! És most kérem ne jöjjön a szokásos, hogy "pont olyan nehéz csak termeléssel és kerivel előrejutni, ha nem nehezebb mint csatával", mert az utat mindenki maga választja....

Sokszor elhangzott már, hogy értsük meg, ez a játék mindkét játékmódra lehetőséget ad! Megértjük! Csak akik ezzel takaróznak azoknak is meg kéne érteniük, hogy sokaknak a játék gerince a csata! Ezt különböző rosszindulatú módon próbálják meg egyre többen tönkretenni! És igen... szándékosan!!! Nem egyszer korrektül, normálisan kértem szomszédokat, hogy nem érdekel a termelése, a pontok miatt csatázok, legyen olyan jó és tegyen némi védelmet... A válasz az utóbbi időben mindig ugyan az: "Nehogymár pontot vigyél tőlem"!
Hát igen... Eljutunk odáig, hogy én viszont nem fogom az időmet 216 pontos csatákkal eltölteni, ha viszont a játék fő eleme ilyen módon van ellehetetlenítve, akkor a többi része sajnos nekem nem túl szórakoztató... A farmolásra más platformok is vannak dögivel, ha arra vágynék!!

Feltétlen kell valami megoldás, mert ez súlyos probléma!!!!!!!!!! Nem egyszerű siránkozás, hanem valóban gond!

Nem feltétlenül ide tartozik, tudom, hogy külön téma van rá, de ha már belekezdtem leírom...

Megkérdezném, hogy az utóbbi idők legjobb ötletéből, nevezetesen a szomszédok kéthetente történő újraosztásából miért nem valósult meg semmi az égvilágon?? Úgy kb. 300 ezer pontig pakolgatja a rendszer az emberkéket, a "nagyok" pedig kő keményen le vannak betonozva!!! Talán az első két alkalommal volt némi változás, azóta semmi.... Kérdem én, hol van ilyenkor a fair-play?? Valaki nagyon szerencsésen bekerül egy vonalra, ahol több millával veri a "konkurens" szomszédságot és ezt a rendszer adta előnyt élvezi hónapokig....
(nem a pvp-re gondolok, hanem a globálra) Erre tökéletes megoldás lett volna a kéthetente csere, mert akkor ugye egyszer fent egyszer lent, de ebből semmi nem lett!!! Miért nem engeditek össze a "harcigépeket", hogy mindenki egyenlő esélyekkel játszon??

Félek, hogy az egészből pusztán csak szájtépés lesz és majd jön sorban az ellentábor is...:) Végül is a top50 kevesebb mint egy szerver, de nagy hiba, ha minket "nem hallotok" meg...
 

DeletedUser2883

Guest
Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal egy szigorú kitétellel!

Tessék megreformálni a gépi védekezést is!. Mert kalap híg .... az egész!. Visszanézve 1-2 csatát, döbbenetesen primitív a gépi védekezési "szisztéma". 8ágyú ellen hiába állítok ki 8 gyors egységet, azok az alapvonal közelében téblábolva kivárják, míg az ágyúk végzik a magukét. De ugyanígy csak ott vannak a könnyű egységek, és a nehéz egységek is. Tehát bármit is rakunk védelembe, a támadó élvez előnyt.
Ezzel szemben a térképen, területfoglaláskor a gépi védelem igencsak aggresszív tud lenni. Miért nem lehet ugyanígy irányíttatni a védő egységeket?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent