Segítség kérés.

  • Témaindító DeletedUser25500
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25500

Guest
Egy olyan kérdésem lenne, hogy véletlenül töröltem az almafeldolgozómat és hogy vissza lehet e vonni valahogy?? köszönöm a segítséget
 

DeletedUser25505

Guest
Nekem olyan gondom lenne h hol találom a gyümölcsöst????? Segítséget köszönöm
 

DeletedUser25688

Guest
Sziasztok Azt szeretném megkérdezni, ha egy sereg épülete, már nem ad a kornak megfelelő egységeket, akkor az épületet le bonthatom, hogy majd a következő szintnek megfelelőket építhessem amikor kikutattam. Vagy lesz még velük dolgom? Nem igazán tiszta még ez a fejlesztési módszer. Köszönöm
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok Azt szeretném megkérdezni, ha egy sereg épülete, már nem ad a kornak megfelelő egységeket, akkor az épületet le bonthatom, hogy majd a következő szintnek megfelelőket építhessem amikor kikutattam. Vagy lesz még velük dolgom? Nem igazán tiszta még ez a fejlesztési módszer. Köszönöm

Szia, én előbb felépítettem az újabb kori katonai épületet - ha nem volt elég független egységem - mégse legyek katonák nélkül. )A katonai épület lebontásával a független egységek nem tűnnek el.) De használhatók a régebbi egységek a szomszédság bajnokságban (vagy mi a neve).
Az ott kiképzett katonákkal bármikor harcolhatsz. Kérdés, hogy hatékonyak lesznek e?
 

DeletedUser25688

Guest
Szia, én előbb felépítettem az újabb kori katonai épületet - ha nem volt elég független egységem - mégse legyek katonák nélkül. )A katonai épület lebontásával a független egységek nem tűnnek el.) De használhatók a régebbi egységek a szomszédság bajnokságban (vagy mi a neve).
Az ott kiképzett katonákkal bármikor harcolhatsz. Kérdés, hogy hatékonyak lesznek e?
Köszönöm!Azt hiszem nincs sok jelentősége, mert m
Szia, én előbb felépítettem az újabb kori katonai épületet - ha nem volt elég független egységem - mégse legyek katonák nélkül. )A katonai épület lebontásával a független egységek nem tűnnek el.) De használhatók a régebbi egységek a szomszédság bajnokságban (vagy mi a neve).
Az ott kiképzett katonákkal bármikor harcolhatsz. Kérdés, hogy hatékonyak lesznek e?
Köszönöm! Azt hiszem nincs már jelentősége, mert semmire nem tudom már használni a katonáimat, hiszen gyengébbek az ellenségénél, és csak veszítek velük. Lenne még egy kérdésem, ha már így belejöttem :). Olvastam a wikin a védekezésről, de részletesen semmit nem találtam róla. Valójában mi is az? Köszönöm
 

Feneséges

Aktív tag
Azt hiszem nincs már jelentősége, mert semmire nem tudom már használni a katonáimat, hiszen gyengébbek az ellenségénél, és csak veszítek velük.
Bizonyos nevezetes épületek adnak a támadó seregnek bónuszokat. ill. a fogadó boltjában is tudsz ezüstért venni bónuszt.
Olvastam a wikin a védekezésről, de részletesen semmit nem találtam róla. Valójában mi is az?
Ha a védekezésen a városod védelmét érted, azt a hadsereg irányítása menüben tudod kiválasztani. Ha PC-n játszol, akkor a játékos ablakban, lent, bal oldalt, a pici sisak. A megnyíló ablakban, bal oldalt a sisak gombra kattints, majd kattintással jelölheted a védelmi egységeket.
 

DeletedUser25688

Guest
Bizonyos nevezetes épületek adnak a támadó seregnek bónuszokat. ill. a fogadó boltjában is tudsz ezüstért venni bónuszt.

Ha a védekezésen a városod védelmét érted, azt a hadsereg irányítása menüben tudod kiválasztani. Ha PC-n játszol, akkor a játékos ablakban, lent, bal oldalt, a pici sisak. A megnyíló ablakban, bal oldalt a sisak gombra kattints, majd kattintással jelölheted a védelmi egységeket.
Igen, erre gondoltam, de még kutatnom kell hozzá, mert zárolva van :) Köszönöm
 

DeletedUser25804

Guest
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy a térképen megjelenő jutalmak fajtáit, rajzait hol tudom megnézni? :( Köszönöm
 

DeletedUser23560

Guest
Gondolom, a gyűjthető cuccokra kérdezett, amik a térkép szélén, vagy az utcákon jelennek meg, és jutalmakat adnak (arany, alapanyag, FP, medál, gyémánt, ...).

A várost mióta nevezik térképnek?
Ha meg arra gondol, a válasz: van valahol, de igazából lényegtelen. Ha fekete karikák jelennének meg, akkor is ugyanazt kéne csinálni velük: rákattintani, és örülni a nyereménynek. :rolleyes:
 

Vanek ur

Aktív tag
A várost mióta nevezik térképnek?
Ha meg arra gondol, a válasz: van valahol, de igazából lényegtelen. Ha fekete karikák jelennének meg, akkor is ugyanazt kéne csinálni velük: rákattintani, és örülni a nyereménynek. :rolleyes:
Van, akinek a város a térkép. :) Senki nem lehet tisztában minden fogalommal - pláne, ha új.
 

DeletedUser26006

Guest
kedves support. nem tudom pontosan hova kell írni, de véletlen töröltem az Alcatrazomat ma reggel. olyan kérdésem lenne visszakaphatnám e valamilyen módon. előre is köszönöm a választ.
 

Feneséges

Aktív tag
kedves support. nem tudom pontosan hova kell írni, de véletlen töröltem az Alcatrazomat ma reggel. olyan kérdésem lenne visszakaphatnám e valamilyen módon. előre is köszönöm a választ.
Szia!
Azt javasolnám, írj a suppportnak közvetlenül.
A support elérhető a beállítások (pc-n a pici fogaskerék bal oldalt, lent), beállítások fül, legalul (támogatás néven).
Itt a fórumon az oldal legalján a kapcsolatfelvételre kattintva.
Telefonnál a bal oldali menüt kinyitod, ott válaszd a beállításokat. A megnyíló ablakban görgess le, közepe felé lesz.
 

Csiliz

Aktív tag
Néha előfordul a játék HTML5-ös verziójában, hogy az alábbi hibaüzenet jelenik meg és nem tudok játszani:
A játékhoz aktiváld a 3D hardvergyorsítót a böngésződ beállításaiban. Biztosítsd, hogy a Forge of Empires engedélyezve legyen (Context3D not available)
Ez milyen hiba? Az oldal frissítése nem segít, csak ha a játékot egy új fülön újraindítom. Már elég sokszor előfordult a böngésző korábbi verzióival is. Jelen pillanatban Firefox Quantum 63.0.1 (64 bit ) használok!

Az előbb egy kicsit utánanéztem ennek és az angol Forge of Empires fórumon is találtam rá pár bejegyzést. Úgy tűnik, hogy ez magának a játéknak a hibája lesz, mert nem csak Firefox alatt jön elő!?
 

Feneséges

Aktív tag
Én 3 bejegyzést, 2 esetet találtam az angol fórumban, de az egyik sem rókával volt és flash-es verzióban. A flashről nem írtál, gondolom az friss.
Esetleg, ha van kiegészítő a rókában, azokat egyesével leállítva próbáld ki a játékot. Nálam ha régen volt telepítve, akkor is csinált furcsaságokat. Megpróbálhatsz egy új profil könyvtárat létrehozni, a régi megtartásával, így nem vész el semmid.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent