Segítség és kérdések

  • Témaindító DeletedUser25492
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25665

Guest
Sziasztok!
Androidos telefonon hol lehet követni (kezelni) a "Kincsvadászatot"?
Előre is köszi a választ!
Micu
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok!
Androidos telefonon hol lehet követni (kezelni) a "Kincsvadászatot"?
Előre is köszi a választ!
Micu
Sehol.
Vannak olyan böngészők, amikkel meg tudod nyitni telefonról is a játékot, de ehhez nem értek...:cool:
 

badboy3

Új tag
Sziasztok!
A napi kihívás részeként van egy olyan kihívás, hogy "teljesíts 2 egyéb küldetést". S egy papírtekercs van előtte.
Mit nevezünk egyéb küldetésnek?
Köszi
 

Csatolmányok

  • Képkivágás.JPG
    Képkivágás.JPG
    17 KB · Megtekintések: 4

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!
A napi kihívás részeként van egy olyan kihívás, hogy "teljesíts 2 egyéb küldetést". S egy papírtekercs van előtte.
Mit nevezünk egyéb küldetésnek?
Köszi
Szia!
Azokból csinálj, amik a "történet" fülnél vannak - visszatérő küldetés, történet küldetés, bónusz küldetés. Elképzelhető, hogy elfogadja az eseményt is, de ebben nem vagyok biztos.
Ha nagyon szorít az idő, a visszatérő küldetést meg szoktam szakítani folyamatosan, míg be nem adja a "nincs szülinapod" küldetést. Annál csak fizetek pénzt és alapanyagot, ad valamit - néha értékes, de legtöbbször apróságot - és kész egy küldetés.
 

badboy3

Új tag
Szia!
Azokból csinálj, amik a "történet" fülnél vannak - visszatérő küldetés, történet küldetés, bónusz küldetés. Elképzelhető, hogy elfogadja az eseményt is, de ebben nem vagyok biztos.
Ha nagyon szorít az idő, a visszatérő küldetést meg szoktam szakítani folyamatosan, míg be nem adja a "nincs szülinapod" küldetést. Annál csak fizetek pénzt és alapanyagot, ad valamit - néha értékes, de legtöbbször apróságot - és kész egy küldetés.
Köszi!
 

DeletedUser25572

Guest
Szia mindenkinek.Szeretném megtudni hogy ha kész a világító tornyom csak akkor tudom telepíteni ha minden cuccom ami fel van sorolva +a pontom is megvan?vagy valami más lehetőség is .Köszi.
 

Feneséges

Aktív tag
Szia mindenkinek.Szeretném megtudni hogy ha kész a világító tornyom csak akkor tudom telepíteni ha minden cuccom ami fel van sorolva +a pontom is megvan?vagy valami más lehetőség is .Köszi.
Szia!
Ha a nevezetesre gondolsz, akkor azt le tudod tenni, ha "minden cuccod" (termékek) megvan. De ekkor még 0. szinten van, így nem ad semmit. A pont az 1. szintre emeléshez kell.
 

DeletedUser25726

Guest
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy tapasztalatok alapján melyiket érdemesebb épiteni? Alapanyagtermőből.
Pl ipari kor
5x3 as 980/ora asszem ebből 3-4 et vagy
2x3 as 340/ora kb és ebből többet 6-7et?
 
Én a 3-4 nagyobb méretűre választanám. Kevesebb motiválást fogyaszt el. Fele annyi motivalassal, hasonló mennyiségű nyersanyagot kapsz.
 

DeletedUser25734

Guest
Hogy lehet az, hogy engem csata nélkül fosztanak ki, mikor van hadseregem???
 

DeletedUser23561

Guest
Hogy lehet az, hogy engem csata nélkül fosztanak ki, mikor van hadseregem???

Valószínű, nem közvetlen a támadás után fosztottak ki, hanem valamikor később, hiszen a támadás után erre 24 óra áll rendelkezésre. Ha pár oldallal tovább lapozol az eseménynaplóban, megtalálod a támadást is.
 

DeletedUser25572

Guest
Sziasztok.Lehetséges a nevezetes épületek által lefoglalt árut valamiképpen visszaszerezni?Köszi a választ.
 

DeletedUser25572

Guest
Sziasztok.Elértem a kijelölhető elfoglalható területek végét, és nem ad új irányt.Van folytatás vagy ennyi volt.Köszi.
 

DeletedUser25745

Guest
Sziasztok ! Hogyan tudok űrut adományozni a Céh-nek ? Mert csak a medált engedi mást nem .
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent