Segítség és kérdések

  • Témaindító DeletedUser25492
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25492

Guest
Valaki legyen szíves mondja meg, hogy mit csinálok rosszul.
Amikor a Piactéren üzletelek valakivel, akkor tőlem mindig levonásra kerül az adott áru mellett 1 Forge pont is. Viszont ha más üzletel velem, akkor ő nem ad Forge pontot.
Tehát nekem MINDIG kell adnom, de én még SOHA nem kaptam Forge pontot.
Szerintem ez így nem jó. Valaki tudja, hogy miért van ez így?
Választ előre is köszönöm.
 
Valaki legyen szíves mondja meg, hogy mit csinálok rosszul.
Amikor a Piactéren üzletelek valakivel, akkor tőlem mindig levonásra kerül az adott áru mellett 1 Forge pont is. Viszont ha más üzletel velem, akkor ő nem ad Forge pontot.
Tehát nekem MINDIG kell adnom, de én még SOHA nem kaptam Forge pontot.
Szerintem ez így nem jó. Valaki tudja, hogy miért van ez így?
Választ előre is köszönöm.

Ezt a piacter tulaja kapja. :) Sem a vevo es sem az elado nem kapja meg. Amig Baratokkal es szomszedokkal uzletelsz, addid fizetned kell az 1 FP dijat. Amint cehen belulrol uzletelsz, ott mar a piacter tulaja nem kap FPt.... ;)
 

DeletedUser25164

Guest
Sziasztok! Dineguban játszom, gyarmatosítás koránál tartok. A bal oldali menüsávban, ahol a küldetések sorakoznak egymás alatt, nem jelenik meg "Napi küldetés", viszont a jelenlegi esemény kérte, hogy teljesítsek egy napi küldetést, vagy egy történetit. Megoldottam a történetivel, de nem értem, nekem miért nincs napi küldetésem? Ráadásul egy kedves barátomnál tegnap láttam (nála, a játék közben), hogy neki bizony van, egy kapucnis figura jelöli...
Köszi előre is a választ!
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok! Dineguban játszom, gyarmatosítás koránál tartok. A bal oldali menüsávban, ahol a küldetések sorakoznak egymás alatt, nem jelenik meg "Napi küldetés", viszont a jelenlegi esemény kérte, hogy teljesítsek egy napi küldetést, vagy egy történetit. Megoldottam a történetivel, de nem értem, nekem miért nincs napi küldetésem? Ráadásul egy kedves barátomnál tegnap láttam (nála, a játék közben), hogy neki bizony van, egy kapucnis figura jelöli...
Köszi előre is a választ!

Nekem sincs napi küldetés. Gyanítom az incidensekhez hasonlóan, ez is csak néhány játékosnál megy még (talán tesztelik).
 

DeletedUser25164

Guest
Nekem sincs napi küldetés. Gyanítom az incidensekhez hasonlóan, ez is csak néhány játékosnál megy még (talán tesztelik).
Köszi a választ, valószínűleg így van, de hátha elolvassa a kérdést egy bennfentes is és akkor pontos választ kapunk rá! :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Köszi a választ, valószínűleg így van, de hátha elolvassa a kérdést egy bennfentes is és akkor pontos választ kapunk rá! :)

Ne bízz abban, hogy itt kapsz választ. Akkor már inkább a support rendszeren belül kérdezz rá, ott kötelesek is válaszolni. ;)
 

DeletedUser25164

Guest
Ne bízz abban, hogy itt kapsz választ. Akkor már inkább a support rendszeren belül kérdezz rá, ott kötelesek is válaszolni. ;)
Igazad lehet Vanek ur, szerda óta nem reagált rá rajtatok kívül senki! De nektek meg köszi! :) Nem olyan fontos a kérdésem, hogy a supportnak írjak, a Céhemen belül is már jelentkeztek páran, hogy nekik sincs napi küldetésük...
 

DeletedUser25474

Guest
Ez a black friday betett. Vettem épületraktározást és nem értem a katonai épületet miért nem lehet raktárba tenni?
 

DeletedUser23755

Guest
Ez a black friday betett. Vettem épületraktározást és nem értem a katonai épületet miért nem lehet raktárba tenni?
Mert különleges épületeket lehet vele raktározni, mezei laktanyát nem.
Pl Tudás szentélye, Teraszos farm stb...
 

DeletedUser25474

Guest
Köszi a választ, de a leírásban ez nem szerepelt . Így ez átverés.
 

DeletedUser25474

Guest
Ez van a leírásban:" Egy esemény épületet visszahelyez a raktárba
A katonai épületek visszahelyezésekor a feloldott képzési helyek nem maradnak meg." Tehát nekem ez azt jelenti, hogy lehet raktározni csak bizonyos dolgok elvesznek közben.
 

DeletedUser23755

Guest
Ez van a leírásban:" Egy esemény épületet visszahelyez a raktárba
A katonai épületek visszahelyezésekor a feloldott képzési helyek nem maradnak meg." Tehát nekem ez azt jelenti, hogy lehet raktározni csak bizonyos dolgok elvesznek közben.

Le is írtad, esemény épület. Azok a különleges épületek más szóval, ilyen a Zsivány tanya és a Bajnokok sátra amik katonai épületek de csak eventeken vagy akció keretében lehet beszerezni :) Ez pedig egyértelműen van leírva ;) Ami elvész a raktározáskor az a feloldott plusz helyek száma.
 

Natti63

Új tag
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. A céhem 12. szinten van. Összegyűjtve az aktuális expedíció során 238759 pont ez 1452 haderő pontot ér.
Egy másik céh, 13. szinten 202 083 pontot gyűjtött, és ez 2112 haderő pontot ér. Hogy is van ez?
Mivel lehet növelni a haderő pontokat?
Válaszotokat megköszönve: Natti63
 

DeletedUser25542

Guest
sziasztok,kérdésem hol lehet bejelenteni 2 játékos 1 gép et?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent