Ismert hiba Raktár-Tárolás

II. Peti

Új tag
Sziasztok. Mióta a töredékek fül megjelent a raktárban azóta ha kapok valami újat azt nem teszi felülre hanem végig kell lapozni, hogy lássam az új dolgot. 1x megjavult az előző frissités után de másnapra megint bele kellett lapozni, hogy lássam az új dolgokat. Több helyről is visszahallottam ezt a hibát.
 

Darkpepp

Aktív tag
Pedig de, az új dolgokat már nem az elejére rakja hanem a közepére, már jeleztem support felé az egész raktár katyvaszt,
 
Sziasztok! A mostani event nél nekem nem raktározódik el a kereskedőház fejlesztései, másnak is van ilyen tapasztalata.
Kihez tudok ezzel kapcsolatban fordulni , ilyet még sohanem fordultelő.?
 

ildi2202

Új tag
Sziasztok!
Sok hiba van a szerókon. Nincs levelezés, cst-ről lehet nyitni csak. Kulturálison csak 4 órás termelést lehet betenni. Gyémánt beszedési lehetőség eltűnt.
Csináljatok valamit. :)
 

erika5503

Aktív tag
Sziasztok!
Sok hiba van a szerókon. Nincs levelezés, cst-ről lehet nyitni csak. Kulturálison csak 4 órás termelést lehet betenni. Gyémánt beszedési lehetőség eltűnt.
Csináljatok valamit. :)
Nálam csak 5 perces termelést tudok elindítani a kalapácsoknál---a termelőknél csak 4 órást a--a levelezésst nem látom szürke és a nádfedeles házak technológiát kéri ami ki avan már fejlesztve ---ea titán korban vagyok
 

Csatolmányok

  • Screenshot_32-szürke kocka.jpg
    Screenshot_32-szürke kocka.jpg
    52,6 KB · Megtekintések: 3
  • Screenshot_32-techfa.jpg
    Screenshot_32-techfa.jpg
    68,4 KB · Megtekintések: 3

pozotron

Új tag
Hali! Megerősítem, minden szerveren ugyanaz a hiba. Nálam 5 perces termelés lehetséges csak. CST-n keresztül működik a levelezés, a városban nem.
 
Fent