Rajzverseny

DeletedUser20424

Guest
Szia!

Köszönöm szépen a dicséretet.

Üdv:
Kazoda1
 

DeletedUser21124

Guest
Na ez varos... rajzos vagy? en is fogok indulni csak meg nincs kesz (en is rajzos vagyok) nemtom hogy fog sikerulni, de meglassuk
 

DeletedUser21148

Guest
Egyik rajz sem rossz:) én is nevezek egy rajzzal de időigényes mert tollal rajzolok és túl részletesre kerekedik lassan:D
 

DeletedUser21134

Guest
Rainor:Egyébként nem vagyok rajzos! :) Nagyon megkínylódtam vele!Szerintem vagy 15 éve nem rajzoltam! :D kb. 15-18órámba került!
Kazoda1:Köszi! :)
Elpadre:Én is szerettem volna részletesebbre,de aztán már nem volt rá idegzetem!Szerettem volna az úton a köveket meg a cserepeket is kirajzolni stb.!Így is szerintem minden részletre figyeltem a várossal kapcsolatba! :)
 

DeletedUser20729

Guest
nem mondom, hogy nem szép rajz de a kopírozás azért látszik! :) abban lehet észrevenni, hogy a bal alsó sarokban van egy kis négyzet, ami a játékban is így van(építési menü, fejlesztések stb.) De végülis jól feltaláltad magad :) Mellesleg a színezés az pöpec lett ;)
 

DeletedUser4561

Guest
Üdv!
Én is neveznék egy képpel: Yesta
Sajnos nem sikerült olyanra, amilyenre szerettem volna. Igényesen akartam megrajzolni az egész várost, de már az akadémiénél rájöttem, hogy ez elég durva lenne, egyrészt mert nagy a városom (a képen látható részlet kb az ötöde az egésznek, vagy még annyi se), másrészt pedig mert nincs rá elég időm. A verseny végéig nem tudok már vele foglalkozni, ezért úgy gondoltam feltöltöm így, a mostani állapotában.
Remélem azért versenyképes:)
 
Fent