Rajzok

DeletedUser1792

Guest
Úgy gondoltam itt is vannak emberek akik szeretnek rajzolni és tehetségesek is. Így nyitottam egy új témát.Ide be tehetitek saját készítésű rajzaitokat. A rajzok lehetnek géppel vagy kézzel készültek is! Itt kérdéseket is tehetek fel a rajzokkal kapcsolatba vagy el készítésükhöz segítséget! Nem csak játékkal kapcsolatos rajzokat tehettek be ide!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Látom nincs nagy tolongás :)
Megragadom az alkalmat és elkezdem a sort akkor én.
Szeretek rajzolni, tulajdonképpen a munkám része, és megosztanám veletek pár rajzomat.
Az egyik a drága kislányom, akit folyamatosan megörökítek, a másik kedvenc színésznőm... utóbbit remélem felismeritek :)

554888310375351_215259048548401_177731537_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

508131348429999_257567547650884_754857224_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nekem is tetszenek. ;) Én mondjuk hármas vagyok rajzból, úgyhogy nem raknék ki ide semmit. :D
 

DeletedUser1792

Guest
Még annyit szeretnék mondani hogy nem csak kézzel készült rajzokat lehet ide be tenni hanem mondjuk Gimp2 vagy PhotoShop-os alkotásaitokat is be mutathatjátok!:)
 

DeletedUser1792

Guest
Most én is be mutatok egy Johnny Depp-es alkotásomat.Ezt a képet fel tettem deviantART-ra is a érdekel valakit!:)
rj1oac.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1339

Guest
Őszintén gratulálok, tehetséges művészek vagytok. Csak így tovább.
Blade neked külön elismerésem!!! Le a kalappal!!
 

DeletedUser

Guest
DarkDanger képe így hirtelen ránézésre úgy tűnt hogy céltábla van a fejéhez rajzolva,
már csak az "Ide lőjetek" felirat hiányzott.. :) Majd rájöttem, az a védjegy... :rolleyes:
Végül is jó lett.., és jót is mosolyogtam :)
Blade, tényleg gyönyörűen rajzolsz, nagy Grat hozzá.
Atie, jók lettek nagyon. Elgondolkoztató :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1792

Guest
WhiteAngel:Céltábla?xD Hidd el soha nem lövetném le Johnnyt:)
 

DeletedUser6

Guest
nos...

White Angel: nincs min gondolkozni, ez mind ökörködésre készült és semmi egyéb célja nincs csak saját magam és barátaim szórakoztatása.

DarkDanger: Én "lelövetném" amiért az ilyen "csárliésacskoigyár" filmekben szerepet vállal. :)
 

DeletedUser1576

Guest
Szia!

Igen az utóbbit elég jól megrajzoltad! Tökéletesen hasonlít Bruce Willisre! :)
Csak vicc volt, tényleg szépen rajzolsz. A Meg Ryan is gond nélkül felismerhető!
Én nagyon szeretem a festészetet, csak hát nekem nem adatott meg a tehetség, hogy ilyen szépen tudjak rajzolni.:(
Üdv Sanbor
 

DeletedUser1792

Guest
Most is hoztam egy rajzot ezúttal egy tájképet!:)
Én még csak alig 2 hónapja foglalkozom Photoshopal..Viszont ez az első rajzom vele. Eddig csak szerkesztgettem.
Ahogy már mondtam szokásom levédeni ezt most is meg tettem csak most deviantART-os víz jel van rajta ezért nem annyira zavar bele a képbe:D
freedom_by_dangerousdeathpirate-d54ry6e.png
 
Fent