Régiség kereskedő

No1 HUNnibal

Új tag
Tragikus, hogy ennyire háttérbe van szorítva az a felület ami alapvetően a működtetők érdekét szolgálja! Semmi (vagy nagyon csekély) kínálat! Miért? Többszörös értékét adjuk mindennek!
 

No1 HUNnibal

Új tag
A régiségkereskedő az ami a játék legellenszenves része! Nagy általánosságban olyan dolgok vannak benne, amik félrevezetőek, érdektelenek és bocsánat szemtelenek!! Néha be be dobnak 1-1 kicsit jobb dolgot, erre aztán megindul a licit! Az a licit ami nincs arányban a termékkel!! Értem én, hogy az egész játék arrol szól, hogy nyomasd és akkor jobb lesz!!! DE NEM LESZ JOBB!! Mivel azonos cipőben járunk. Küzdünk a küldetések teljesítéséért, de előnyünk nem lesz hiszen más is ezt teszi. (ha én kapok 50% támadási bónuszt és a másik is annyit kap akkor tulajdonképpen egyhelyben járunk, csak közben költöttünk: időt pénzt..stb..Szóval ocsmány opció ez is.
 

No1 HUNnibal

Új tag
Nincs ezzel az égvilágon semmi gond, a szemetet kiszórod az összegyűltből meg veszel olyat ami kell neked
Persze, fut szépen a program, és havonta jön olyan ami engem is érdekel, persze ez másokat is és az 1-2 ezres termék mindjárt el is kel 10-20 x os áron. Ha neked ez így normális, akkor ahoz nemsok hozzáfűznivalóm van. Ja azért annyi, hogy sajnállak!
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Ennek pont ez a lényege! Valakinek nem kellett, a Régiségkereskedő pedig megvette. Ha kevesled érte a felkínált összeget, akkor ne ad el! És ez visszafelé is igaz! Ha van valami x-ért, licitálni lehet rá, és sűrűn előfordul, hogy az eredeti ár sokszorosáért kell el valami. Nem voltál még aukción? Filmben sem láttál még ilyet? Nem is olvastál róla sose? Tényleg nem értem! Eddig hol voltál, hogy nem találkoztunk? Nyilván keresni akar a bolton a Régiségkereskedő, ez elég egyértelmű. Ha valamire nagyon-nagyon-nagyon nagy szükséged van, akkor azért mélyen a bugyelláris aljába kell nyúlni! Verseny helyzet van!
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Persze, fut szépen a program, és havonta jön olyan ami engem is érdekel, persze ez másokat is és az 1-2 ezres termék mindjárt el is kel 10-20 x os áron. Ha neked ez így normális, akkor ahoz nemsok hozzáfűznivalóm van. Ja azért annyi, hogy sajnállak!

2-3 naponta látok olyat a polcon is, meg liciten is amire nekem szükségem van. Ami meg tényleg hasznos az bizony drága, mint az életben.
Évekig nem volt régiségkereskedő így vagy el lehetett adni aranyért/alapanyagért vagy gyűlt a szemét a raktárban, így hogy néha lehet belőlük értékes árúcikket szerezni az már előrelépés.

Sajnálni és személyeskedni meg nem kell, ez nem az a hely :)

Jah és ez nem az a játék ahol 1 nap alatt lehet jutni 1-ről a kettőre... Még hatalmas összegű valódi pénzért vásárolt gyémánttal sem...
 

III. Dementia

Aktív tag
A régiségkereskedő az ami a játék legellenszenves része! Nagy általánosságban olyan dolgok vannak benne, amik félrevezetőek, érdektelenek és bocsánat szemtelenek!! Néha be be dobnak 1-1 kicsit jobb dolgot, erre aztán megindul a licit! Az a licit ami nincs arányban a termékkel!! Értem én, hogy az egész játék arrol szól, hogy nyomasd és akkor jobb lesz!!! DE NEM LESZ JOBB!! Mivel azonos cipőben járunk. Küzdünk a küldetések teljesítéséért, de előnyünk nem lesz hiszen más is ezt teszi. (ha én kapok 50% támadási bónuszt és a másik is annyit kap akkor tulajdonképpen egyhelyben járunk, csak közben költöttünk: időt pénzt..stb..Szóval ocsmány opció ez is.
Nem ellenem harcolsz, hanem a csatatéri demoralizáció ellen.
Amint megjelent az ócskás, azonnal arra húztam fel a városom, hogy legyen olyan cucc, amit el lehet adni.
Ezt ajánlom neked is.
Nem a motyik drágák ugyanis, hanem a lóvéd kevés.
Viszont ez is, mint minden korlátos dolog, betelik.
A menő cuccok egyre drágábbak lesznek a liciten, ahogy a kissebb dolgok érdektelenné válnak.
 

No1 HUNnibal

Új tag
2-3 naponta látok olyat a polcon is, meg liciten is amire nekem szükségem van. Ami meg tényleg hasznos az bizony drága, mint az életben.
Évekig nem volt régiségkereskedő így vagy el lehetett adni aranyért/alapanyagért vagy gyűlt a szemét a raktárban, így hogy néha lehet belőlük értékes árúcikket szerezni az már előrelépés.

Sajnálni és személyeskedni meg nem kell, ez nem az a hely :)

Jah és ez nem az a játék ahol 1 nap alatt lehet jutni 1-ről a kettőre... Még hatalmas összegű valódi pénzért vásárolt gyémánttal sem...
Elnézésed kérem, nem volt szándékolt a megbántás.
 
Fent