PvP torony indulási ideje

volna egy javaslatom, nem tudom egyáltalán lesz e továbbitva a fejlesztők felé,de a csatatér bejövetelével egy kissé elavult a PvP torony hétfő reggel 7 órai kezdése.a csatatéren éjjel,hajnalban ütött csaták a torony bajnokságban elvesznek mert az esti zárás után nem számolodik oda.több száz csatárol beszélek ami hátrány ledolgozása nem kis feladat. ezen lehetne változtatni ha a PvP torony este 21-kor zár a nyitás éppen lehetne 00 óra is. így csak pár óra a kiesett idő ami nem vészes
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az miért probléma, hogy kiesik pár óra?
Mindenki másnak is kiesik.
Így nem igazán lehet hátrányról beszélni.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Maximum pár ezer medált lehet veszíteni azzal, ha pár hellyel hátrébb végzel a PvP toronyban.
Nevezetesben helyezéssel ennél jóval többet lehet szerezni, jóval kevesebb küzdelemmel.
És még éjszakázni sem kell hozzá.
Ráadásul a medálért szerezhető területeket is viszonylag hamar ki lehet maxolni, ezután már nincs is sok értelme medált gyűjtögetni.
 
Utoljára szerkesztve:
Maximum pár ezer medált lehet veszíteni azzal, ha pár hellyel hátrébb végzel a PvP toronyban.
Nevezetesben helyezéssel ennél jóval többet lehet szerezni, jóval kevesebb küzdelemmel.
És még éjszakázni sem kell hozzá.
Ráadásul a medálért szerezhető területeket is viszonylag hamar ki lehet maxolni, ezután már nincs is sok értelme medált gyűjtögetni.
vannak akik szeretnek nyerni ha már játszanak. mert ki az aki azért játszik hogy veszítsen? igazságtalan hogy régi elavult szabály miatt hátrányba kerül az ember. ez rég nem a medálról szól. de gondoltam hogy felesleges ide írni mert itt mindenki jobban tudja és oltja a másikat. én naív azt hittem hogy itt eljut a fejlesztőkhöz egy javaslat. de látom tévedtem be is fejeztem itt az eszmecserét. csak még valami,emlékszem mikor arrol ment a vita hogy a cst.-n emelni fogják a demot, te mennyire támogattad mondván a kisebbeknek milyen jó lesz. csak azt nem vetted te sem figyelembe hogy a demo növelés a "kisebbekre" is vonatkozik,tehát ők sem fognak többet ütni. sőt....
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
vannak akik szeretnek nyerni ha már játszanak. mert ki az aki azért játszik hogy veszítsen? igazságtalan hogy régi elavult szabály miatt hátrányba kerül az ember. ez rég nem a medálról szól. de gondoltam hogy felesleges ide írni mert itt mindenki jobban tudja és oltja a másikat. én naív azt hittem hogy itt eljut a fejlesztőkhöz egy javaslat. de látom tévedtem be is fejeztem itt az eszmecserét. csak még valami,emlékszem mikor arrol ment a vita hogy a cst.-n emelni fogják a demot, te mennyire támogattad mondván a kisebbeknek milyen jó lesz. csak azt nem vetted te sem figyelembe hogy a demo növelés a "kisebbekre" is vonatkozik,tehát ők sem fognak többet ütni. sőt....

Nagyon sok dolog van ami már elavult a játékban. A fejlesztőket mégsem érdekli. Legalábbis ez látható, tapasztalható.
Sok javaslat és gondolat lehet hasznos. Azonban, hogy mi jut el a fejlesztőkhöz azt nem tudjuk. Ráadásul ha a többi országból nem érkezik javaslat ugyanebben a témában, akkor nem valószínű, hogy be lesz vezetve.
Abban egyetértünk, hogy a pvp tornyok működésére is ráférne egy komoly ráncfelvarrás. Mert jelenlegi állapotában a feleslegesnél is feleslegesebb, hogy benne van a játékban.
 
Fent