Nem játékhiba PvP korprobléma

aranylótusz

Új tag
Böngésző és verzió: A Chrome naprakész
Verzió: 98.0.4758.102 (Hivatalos verzió) (64 bites)

A hiba részletes leírása: A PvP csatában a Posztmodern kori éehetőségnél egy JÖVŐ beli ellenfél jelenik meg (Zabanya)

Képernyőmentések:
zabanya.PNG
Milyen gyakori a probléma: Egy csatát (nyilvánvalóan) elvesztettem, de utána ismét megjelent "Zabanya" - mint posztmodern kori ellenfél, ahogyan az a fenti képen látható

Mennyire súlyos a hiba: Mivel mostmár tudom, hogy vaszítek, nem fogom választani (ez azért hátrányt jelent), de védtelen vagyok a továbbiakban is eddig ismeretlen ellenfél megjelenítése esetén.

Megelőző lépések: Nyilván ki tudom várni a frissítést, s reménykedem hogy változás lesz

Összegzés: Adj egy rövid összegzését a hibáról:
Átnéztem a fórumot, hogy lássam, jelentettek-e már hasonlót: nem
Megpróbáltad a következő lépéseket? Böngésző frissítése: f5, Ctrl+f5, ki-belépés, újraindítás, másik böngésző, stb. nem

Köszi, üdv: Aranylótusz
 

III. Dementia

Aktív tag
Ez nem hiba, hanem normál működés.

Vagy kegyetlenül erősnek kell lenned, vagy fel kell menni a korokban olyan helyre, ahol a legkeményebb ellenfél is verhető.
 

aranylótusz

Új tag
III.Dementia: elfogadonám, hogy így van, de akkor legyen az jelezve...
Lorant96-nak van igaza, jövő korról ne írják azt, hogy posztmodern.
Lef---: Hónapok óta nem váltottam kort.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Amikor a nyitó poszt született, az említett játékos holnap korban volt. Igaz, az sem posztmodern, de nem is jövő :)
 

Treyna

Tag
Én azt a megoldást tartom a legvalószínűbbnek, hogy a játékos Posztmodern korban van. Előrement a térképen és a mellékküldetésekből megkapta a koránál fejlettebb katonákat. Aztán úgy döntött, hogy a PvP arénában használja őket.
 

aligi05

Új tag
Én gyarmatiban vagyok de már vagy 1 hete nem láttam ipari korú ellenfelet a 3 csillagos rublikában posztmoderntől egészen a jővőig váltakozik de iparit nem ad be.Ezt nem tartom fairnek mert így sokkal nehezebb pontokat szerezi.Remélem utánna néztek ennek a problémának.
 
Fent