Nem játékhiba PvP csaták

Sziasztok!
Telefonról játszok Google-play alkalmazáson keresztül és ma reggelre eltülűntek a PvP arénában elért eredményeim, a védekező seregem, minden. Úgy mutatja a játék, mintha még el sem kezdtem volna a PvP csatákat de az üzenetek között még megvannak az eredményekről szóló üzeneteitm.
 

Csatolmányok

  • Polish_20210813_094915367.jpg
    Polish_20210813_094915367.jpg
    802,1 KB · Megtekintések: 11
  • Polish_20210813_094848732.jpg
    Polish_20210813_094848732.jpg
    636,8 KB · Megtekintések: 11
Nem voltam inaktív, folyamatosan csatáztam velük! Utána létrehoztam új seregeket ott láttam, hogy az egységeim nem törődtek, csak az eredmények.
 
Igen, de az a legutolsó hétfői üzenet, amikor nullázza a PvP helyezéseit és kiosztja a heti jutalmakat. Ez a törlés pedig csütörtök reggelre történt.
 

fecobatyu81

Új tag
Szia.nálam is volt ilyen 3 szor.volt hogy 8 millió medálèrt vettem csatákat.totál aktív voltam.mára 130 .vagyok .úgyanilyen aktivitással.volt hogy reggel letudtam a csatákat estère lenullázta az egèszet.supportnak jelezve .de szerintem nem lesz már változás .egyre több a funkció,de minek.egyre rosszadd a játéklassan odáig süllyed,hogy nem ajánlom a neten .
 
Szia! Nálam is ugyanígy lenullázta a medálért vett csaták árát is (ezzel legalább jól jártam). Az óta eddig jól működik, remélem javítják a hibát!
 
Új-nem tudom,hogy hiba-e, de PVP Arénában nem CE szerint harcol az AI, hanem Kontintens térkép szerint, és ez eddig nem volt így. Tudna valaki erről felvilágosítást adni,hogy ez hiba-e v. csak vmi. új fejlesztés?
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Új-nem tudom,hogy hiba-e, de PVP Arénában nem CE szerint harcol az AI, hanem Kontintens térkép szerint, és ez eddig nem volt így. Tudna valaki erről felvilágosítást adni,hogy ez hiba-e v. csak vmi. új fejlesztés?
Pontosan mire is gondolsz, mert nem teljesen világos és érdekelne az okfejtésed? Köszönöm
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Ez valóban igaz, csak én meg azt figyeltem meg, hogy a CE-n is így mükszik most már a csata! Persze az is lehet, hogy ez is így megy már régóta, és csak az automatázás miatt nem vettem eddig észre!
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Ez valóban igaz, csak én meg azt figyeltem meg, hogy a CE-n is így mükszik most már a csata! Persze az is lehet, hogy ez is így megy már régóta, és csak az automatázás miatt nem vettem eddig észre!

A CE-n továbbra is a zsiványokat támadja először az ellen.
Én nem tapasztalok változást.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
A késközepes? Annak elég kicsi a lőtávja, el sem éri az alapvonalon álló zsiviket.
Az aszteres tüzér viszont továbbra is zsivit támad.
 
Fent