Kibeszélő PvP Aréna

Lef------

Nagyon aktív tag
Tegyük hozzá hogy még az első hónap sem zárult le s boldog-boldogtalan szorta bele a medált azért ilyen nagyok a top50 számai… kevés olyan ember van aki gond nélkül több10millió medált tud elszorni hónapról hónapra a semmi nyereményért… mert még a top1 nyeremény se igazán kimagasló… szoval hónapról hónapra kevesebben fogják csinálni…
 

helen

Nagyon aktív tag
Tegyük hozzá hogy még az első hónap sem zárult le s boldog-boldogtalan szorta bele a medált azért ilyen nagyok a top50 számai… kevés olyan ember van aki gond nélkül több10millió medált tud elszorni hónapról hónapra a semmi nyereményért… mert még a top1 nyeremény se igazán kimagasló… szoval hónapról hónapra kevesebben fogják csinálni…
Ez igaz.
 

Xadornix

Aktív tag
Jéé, 150 gyémántot adott :)

Kiegészítés:
És két héttel később újabb 150, ilyen arányban nem lenne rossz!
 
Utoljára szerkesztve:

Xadornix

Aktív tag
Az arénában, az új hét kezdete óta (08.02.) nekem némelyik NPC 1 ponttal kevesebbet ad!
Tapasztalt ilyet más is?
 

LoveCanKill

Aktív tag
Ma 80x egymás után ugyanazt a játékost kaptam. 80x.
Nem gépi játékos volt, hanem valódi. 80x. Egymás után.

És lett volna többször is, csak elfogyott az érmém...

Lehetne ezen picit változtatni, hogy ne mindig ugyanazt kapjuk...? Mert ez azért picit... :/

És nem csak azért mondom, mert kövi koros katonái voltak, és sok katonám meghalt.. Tényleg nem ezért.. Na. :D



Nem tudom, hogy mi alapján kapunk ellenségeket, vagyis, hogy mi alapján párosít minket össze... Ő mindig a középső csopiban volt. (általában csak ott támadok) Azt látom, hogy ugyanabban a korban vagyunk.. De.. Na. Rengeteg másik játékos is van rajtunk kívül ugyanabban a korban, akik pvp-tornyot is használnak.

Ők hol vannak..? Miért kapjuk az esetek nagyon nagyon nagy %-ában ugyanazt az ellenfelet? :O
 

helen

Nagyon aktív tag
Ma 80x egymás után ugyanazt a játékost kaptam. 80x.
Nem gépi játékos volt, hanem valódi. 80x. Egymás után.

És lett volna többször is, csak elfogyott az érmém...

Lehetne ezen picit változtatni, hogy ne mindig ugyanazt kapjuk...? Mert ez azért picit... :/

És nem csak azért mondom, mert kövi koros katonái voltak, és sok katonám meghalt.. Tényleg nem ezért.. Na. :D



Nem tudom, hogy mi alapján kapunk ellenségeket, vagyis, hogy mi alapján párosít minket össze... Ő mindig a középső csopiban volt. (általában csak ott támadok) Azt látom, hogy ugyanabban a korban vagyunk.. De.. Na. Rengeteg másik játékos is van rajtunk kívül ugyanabban a korban, akik pvp-tornyot is használnak.

Ők hol vannak..? Miért kapjuk az esetek nagyon nagyon nagy %-ában ugyanazt az ellenfelet? :O
És ha frissítesz, az sem segít a dolgon, mert frissítés után is azonnal beadja opciónak.. vagy ha véletlenül nem azonnal, már a 2. csatánál beadja, és azután ott is marad.. Én mindig így járok.. Néha próbálkozok más csoportból választani célpontot, hátha elkeveri azt amelyiket sorozatban kapom, de ez is csak 1-2 csata erejéig hatásos, azután visszakapom.. Én már nem is költöm a medáljaimat a PVP-arénára.. miután rájöttem hogy se a céhhelyezés, se a korosztály-rangsor nem ér semmit, csak a globális rangsort jutalmazza.. ott meg medálköltéssel is meg medálköltés nélkül is ugyan abban a sávban végzek..
 

Xadornix

Aktív tag
Korábbi tapasztalataim szerint az aréna helyezések alapján sorsolja a ellenfeleket.
Ha a megfelelő korban se közel, se távol nincs más játékos, akkor bizony folyton Ő lesz a lehetséges ellenfél.
Ennek folytatása, hogy ha már egy jelölt sem akad megfelelő helyezéssel, akkor gépi ellenfelet (NPC) ajánl.
Innentől kezdve meg már nem annyira nevezhető PvP-nek.

AZt nem csodálom, ha egy nap 80 csatával elfogy a medálod,
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Teljesen felesleges medált áldozni rá (vagy valami minimális összeget, ha esetleg nem jön össze valamelyik láda).
Én csak gépi ellenfelet kapok, így legalább nem másnak a pontjait csökkentem :)
Mivel kevesen pvp tornyoznak (a kezdeti újdonság is már oda) így a helyzet csak romlani fog.
Jó ötlet volt, dolgoztak is rajta vagy 1.5 évet, mégse sikerült...
 

LoveCanKill

Aktív tag
Igazibol a medált úgy sem tudom semmire sem költeni.. 1.9-el pedig hamar visszajön. Azért nem kár. :)
Épp volt pár szabad percem, céh csatatér pont szünetelt, így..

De azért tényleg nagyon.. Fura így.
A frissítésnél sem változik az emberke, esetleg az első és a 3. csopiban lévőke, de ő szilárdan ott marad mindig. :D :/
 

LoveCanKill

Aktív tag
A mi céhünk nem GvG-zik, csak céh csataterezünk és expedíciózunk. A legtöbben csak telefonon játszanak, így sokan azt sem tudják, hogy mi is az a gvg. :)
(én sem nagyon am.. :D)

Ha már nem tudunk területet venni érmekért, akkor csak céh expedíción lehet elkölteni, vagy a pvp toronynál. De igazibol egyikhez sem szükséges...
 

ML264

Új tag
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy mitől lehet az, hogy PvP arénában az elmúlt 5 napban, a piros (felső) szinten adott játékos állandó? (Ha jól emlékszem a többi sem változott meg, de ebben nem vagyok biztos, csak ma kezdtem el azokat is nézni.)
Eddig forgatott 10-12 játékost, de az elmúlt 5 napban ez lement konstans 3-ra, de tegnap óta csak egyetlen játékost ad, akárhányszor is pörgetem újra, vagy játszom el a próbálkozásokat.
Előre is köszi a választ!
 
Ma 80x egymás után ugyanazt a játékost kaptam. 80x.
Nem gépi játékos volt, hanem valódi. 80x. Egymás után.

És lett volna többször is, csak elfogyott az érmém...

Lehetne ezen picit változtatni, hogy ne mindig ugyanazt kapjuk...? Mert ez azért picit... :/

És nem csak azért mondom, mert kövi koros katonái voltak, és sok katonám meghalt.. Tényleg nem ezért.. Na. :D



Nem tudom, hogy mi alapján kapunk ellenségeket, vagyis, hogy mi alapján párosít minket össze... Ő mindig a középső csopiban volt. (általában csak ott támadok) Azt látom, hogy ugyanabban a korban vagyunk.. De.. Na. Rengeteg másik játékos is van rajtunk kívül ugyanabban a korban, akik pvp-tornyot is használnak.

Ők hol vannak..? Miért kapjuk az esetek nagyon nagyon nagy %-ában ugyanazt az ellenfelet? :O
Nekem a PvP sajnos a kezdetektől csak robot ellenfelet ad mind közepes, mind nehéz ellenfélnek (pedig van a ranglistán bőven PvP-s játékos választék, küldtem is példát) ami elég bosszantó mert pont az igazi játékosok ellen lenne izgalmas harcolni és ugye a neve is akkor tök félreveztő (Player vs Player = PvP vagy nem??)

Mellesleg 1-2 játkékos ellenfelem meg 8-10-szer is csak engem támad 10 perc alatt leszed 1000 pontokat tőlem, tehát ezek szerint engem is sokszor kisorsol ugyanannak, mintha ott sem lenne más opció, de neki legalább én nem robot vagyok. :p

Supportnak ezt már megírtam, köszönik az észrevételt, de úgy tűnik nem sikerült még ennyi idő után sem javítani, pedig sejtem, "csak" a sorsoló algoritmust kellene lazábbra/megengedőbbre paraméterezni.
 

LoveCanKill

Aktív tag
+ van a megoldás :)


Ha barátnak jelölöd azt a valakit, akkor (elvileg) nem sorsol össze titeket.. :)

Ami jó, mert már tényleg kezdtem sajnálni az az emberkét.. :/
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Az ugye azért meg van, hogy a "hús-vér" játékos védőit is a rendszer irányítja, kvázi ígyis-úgyis a gép ellen küzdesz! Tehát a név lényegtelen, csak a kor számít!
 

Xadornix

Aktív tag
Az ugye azért meg van, hogy a "hús-vér" játékos védőit is a rendszer irányítja, kvázi ígyis-úgyis a gép ellen küzdesz! Tehát a név lényegtelen, csak a kor számít!
A gépi ellenfelek kiállása gyakran arra hajaz, hogy véletlen sem akarja megnyerni a védést, ellenben minél nagyobb kárt szeretne okozni, hiszen "ő" nem vesz részt a bajnokságban, ellenben hátha sikerül a játékost költségbe vernie...
Ezzel szemben az emberi ellenfeleknél a többség próbál "működő" védelmet összerakni, ha nem is sikerül. MEg ott a 700/700-as bónusz sem jellemző a védelemben...
 

Kalap23

Aktív tag
A gépi ellenfelek kiállása gyakran arra hajaz, hogy véletlen sem akarja megnyerni a védést, ellenben minél nagyobb kárt szeretne okozni, hiszen "ő" nem vesz részt a bajnokságban, ellenben hátha sikerül a játékost költségbe vernie...
Ezzel szemben az emberi ellenfeleknél a többség próbál "működő" védelmet összerakni, ha nem is sikerül. MEg ott a 700/700-as bónusz sem jellemző a védelemben...
Pontosan
 
Fent