PR atgondolasa

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Javaslatom lenne, hogy nagyon gyorsan gondolja at az uzemelteto tarsasag, hogy mivel tudja marasztalni a meglevo fizeto jatekosokat.
A free jatekos az olyan, h van, sok van, de beloluk nem marad meg a jatek. Mert vannak koltsegei (serverek, ezek a hozzaertest nem tanusito fejlesztok es uzemeltetok).
Tessek szepen atgondolni, hogy mivel lehet kicsit "lekenyerezni" es "lenyugtatni" a meglevo jatekos allomanyt.
Gyemant, medalok, akarmi, ami nektek penzbe nem kerul, de noveli az eselyt, h maradjanak olyanok akiknek a penzet par masodperc alatt elfogadjatok, cserebe pedig semmit nem adtok a free jatekosokkal szemben.
Mar bocsanat, de ezt normalis helyen csunya szavakkal illetik (lehuzas, megtevesztes, csalas, lopas - lehet valasztani).
Ha mar ket het alatt kifizettem nektek 2 honapnyi hosting koltseget a nemet serverteremben, akkor piszkosul elvarom, hogy az elmult napok vesztesegei es folyamatos morgolodasara kapjak valamilyen karpotlast.
Lehet persze torolni ezt a hozzaszolast is, mint ahogy lattam mar elegedetlenkedo jatekos hozzaszolasat torolni, lehet magasrol tenni ra, hiszen szerzodes nincs koztunk es bonuszert fizetek. Meg at lehet gondolni amit irok. Es torekedni arra, hogy maradjanak a fizetosok, mert vagy apuci szamlajat szivja a player vagy aktiv koru kereso aki kolt ilyenre es annak hasonlo baratai vannak akik hozhatnak meg penzt. PR tevekenyseg uraim.
 

DeletedUser

Guest
Nem akarlak megsérteni,de a német céget nem az a 30 magyar prémiumos fogja eltartani,sőt,ami nekünk itt súlyos ezrek-tízezrek az a németnek angolnak csupán aprópénz,némi euró egy kis könnyítésért.
A free játékosokkal szemben minden amit gyémántért vettél az az előnyöd.
Pénzt kiadni mindenkinek saját felelősége,és ne haragudj meg de a szavaidból következtetve sokat fizethettél egy bétáért ami még gyerekcipőben jár,ez a te döntésed hogy pénzt költöttél rá.A csúnya szavas dolgok meg akkor lennének helytállóak ha gyémánttal károsítottak volna meg és nem ezt vélem látni a szövegből.
Lassan egy hónapja játszom itt és ez az első úgymond nagyobb köznépi felmordulás amit előbb utóbb úgyis megoldanak.
 

DeletedUser

Guest
Néhány példát említhetnél,mi kellene a 3x többet termelő gazdasági épületeknél,a 2x több lakost ellátó és bevételt produkáló házaknál, vagy a 2-3x több boldogságot adó épületeknél... és akkor még nem beszéltünk a vásárolható területről stb... stb....

Szeretnéd,hogy beárazzák neked a PvP tornyok helyezését,esetleg a globális ranglistát?

Cheyenne
egy lesajnált free játékos
 

DeletedUser3

Guest
Kedves dysnoyer!

Elég sokan fordultak a napokban hozzánk a Supporton ilyen-olyan problémákkal, eltűnt vagy nem megkapott dolgokkal. Azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy senki sem távozott az esetlegesen elveszett dolgai nélkül függetlenül attól fizetett-e vagy nem. Neked is csak ennyit kellett volna tenned, semmi többet...
 

DeletedUser

Guest
Nem akarlak megsérteni,de a német céget nem az a 30 magyar prémiumos fogja eltartani,sőt,ami nekünk itt súlyos ezrek-tízezrek az a németnek angolnak csupán aprópénz,némi euró egy kis könnyítésért.
A free játékosokkal szemben minden amit gyémántért vettél az az előnyöd.
Pénzt kiadni mindenkinek saját felelősége,és ne haragudj meg de a szavaidból következtetve sokat fizethettél egy bétáért ami még gyerekcipőben jár,ez a te döntésed hogy pénzt költöttél rá.A csúnya szavas dolgok meg akkor lennének helytállóak ha gyémánttal károsítottak volna meg és nem ezt vélem látni a szövegből.
Lassan egy hónapja játszom itt és ez az első úgymond nagyobb köznépi felmordulás amit előbb utóbb úgyis megoldanak.

Persze. Ha meg nem lesz fizetos magyar, akkor nem lesz egy ido utan magyar lokalizacio sem. Es ha a 30 magyar annyit tol bele mint en, akkor majdnem 1 milla havonta bevetel. Amiert bocs, de mar megfogalmazhatnak elvarasokat. Mikozben en csak arrol beszelek, h ne legyen mar olyan szanalmas ez is mint az empire. amit pont ezert hagytunk ott tobben fizeto jatekosok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Kedves dysnoyer!

Elég sokan fordultak a napokban hozzánk a Supporton ilyen-olyan problémákkal, eltűnt vagy nem megkapott dolgokkal. Azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy senki sem távozott az esetlegesen elveszett dolgai nélkül függetlenül attól fizetett-e vagy nem. Neked is csak ennyit kellett volna tenned, semmi többet...

Csomoan buktak pontokat pl tornyokbol. Arra az a valasz, h mivel nem kaptad meg igy nem is kapod meg. Az mar vicc kategoria, h a pvp hetet fele annyi ponttal nyerte meg egy jatekos, mint amennyit en buktam elotte a javitas miatt. - De persze. mivel meg lett volna par nap, igy a vesztett pontjaimra nincs karpotlas.
A masik, hogy arra nincs nagyon megoldasotok, h a kiesett jatekidovel mi legyen. Amikor ul az ember a jatek elott es allandoan kivagja.
Nekem annyit nem kellett volna tennem, ahogyan erre ra is vilagottak, hogy egy beta jatekba ne toljak egy fillert sem. Bar, inkabb csak ebbe ne.
 

DeletedUser2041

Guest
dysnoyer;4292 ...................Es ha a 30 magyar annyit tol bele mint en mondta:
-te beletoltál ~30.000 FT-t?

GRAT :)
-ha nem elég az a gyémánt,amit ~30.000 FT-ért vettél,akkor te egy "különleges" ember vagy :D

Amúgy ennyiért már egy egész játékot kapsz a boltban,nem online,szebb graf,stb-stb.....tényleg,csak gratulálni tudok XDD


[video=youtube;6xsDdIByh8A]http://www.youtube.com/watch?v=6xsDdIByh8A[/video]
 

DeletedUser

Guest
Persze. Ha meg nem lesz fizetos magyar, akkor nem lesz egy ido utan magyar lokalizacio sem. Es ha a 30 magyar annyit tol bele mint en, akkor majdnem 1 milla havonta bevetel. Amiert bocs, de mar megfogalmazhatnak elvarasokat. Mikozben en csak arrol beszelek, h ne legyen mar olyan szanalmas ez is mint az empire. amit pont ezert hagytunk ott tobben fizeto jatekosok.
Kedves dysnoyer !
Ez egy ingyenes online játék ..mielőtt beléptél olvashattad volna . Senki nem kötelez rá hogy tolj bele pénzt .....gondolom nem állnak melletted pisztollyal hogy gyerünk már fizess .:) Ha annyi eszed volt hogy egy Beta verzióba tolsz pénzt legalább ne reklamálj .
Üdv
HUNgaria
"Ha nem állsz ki valamiért, akkor kudarcot vallsz mindenben !"
 

DeletedUser

Guest
Minek költesz egy online játékra 30.000-ket?
Sokkal jobb dolgokra is tudnád pocsékolni, mert a gyémánt egyszre elfogy, és ha elfogy akkor a 30.000 Ft is elfogyott, miért kell fizetni egy játékért amit lehetne ingyen is játszani? Persze csábító a gyorsabb fejlődés, de nekem nem érne meg évi 360.000 kidobni az ablakon, hogy első legyél a ranglistán.
Én tartogattam volna, neked is lesz/volt olyan időszak mikor kelleni fognak/kellettek a 100.000-rek

Ez az én véleményem...
 

DeletedUser

Guest
Ez egy ingyenes online játék ..mielőtt beléptél olvashattad volna.

A magyar nemzet vezércikkét nem akarod idemásolni ? :) Mindenki tudja, hogy csak addig ingyenesek az ingyenes játékok, amig nem kezdesz komolyan játszani vele, mert akkor már hiányoznak a prémium funkciók, és elgondolkodsz rajta...

Más kérdés, hogy én elgondolkodás után ugy döntöttem, hogy egyelőre ezért a játékért nem fizetek, majd ha ezt azt javitanak rajta, akkor esetleg igen.

AAnt
 

DeletedUser

Guest
Némi kis előnyért fizetni? ez olyan mint a cheat kódok az offline játékban.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent