Prémium és gyémánt

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Hali

Láttam hogy gyémántért lehet plusz területeket venni a városunkhoz, ill gyémántért lehet venni rögtön fejlesztéseket, vagy simán Forge pontot.
Kérdésem a következő lenne. Gyémántért hány területet, és mennyiért lehet venni? Lehetséges (ha sok időbe is kerül) az így megvásárolható mezőket más módon is elérni? Vagy ha nem veszem meg akkor pl nem is rakhatom tele a város környékét mezőkkel? (tehát ha megveszem akkor az hosszútávú előnyt nyújt-e vagy egy idő után mások is ugyan ott tarthatnak majd mint én :p).

Másik kérdés, ha aranyért veszem a Forte pontot akkor ugye 50 arannyal nő az ára, ez soha nem fog csökkenni? Vagy az emelkedés kicsit lelassulni? Ill ha gyémántért veszem akkor is nő az ára? vagy marad 50 gyémánt?

üdv. Dongi
 

DeletedUser

Guest
Az első terület 200 gyémánt, a bolondtól a játék során úgy 150 gyémántot lehet összekaparni. Hacsak nem játszol a fórumon vagy a facebookon, akkor nem tudod ezeket a teületeket ingame megszerezni. At nemtudom, mert nem veszek gyémántot,hogy hányszor lehet területet növelni így. Ha a medálokból indulunk ki, akkor talán 4x.

FPk ára folyamatosan nő, a csillagos égig. Ez a gyémántra nem vonatkozik sajnos...
 

DeletedUser

Guest
Hali
nekem az a problémám akad hogy mikor megerősítettem az e-mail címemet akkor nem kaptam meg a 30 ajándék gyémántot.... ha tudtok segítsetek. előre is köszönöm
 

DeletedUser14993

Guest
Miért ilyen drága a gyémánt? Hogy értelmes haszna legyen, tízezreket kéne elkölteni. Ne haragudjanak meg az üzemeltetők, de ez elég nagy baki. A kutya nem fog költeni erre így... havi 1000-2000 Ft amit egy online játékra hajlandó szánni egy magyar játékos (bár a többség még ennyit sem), szerintem gondolják át az árat még egyszer...
 

DeletedUser11

Guest
Természetesen, igazad van.

Amikor először megnéztem, hogy mennyibe kerülnek a gyémántok, azt hittem, "Ááá, ez még biztosan változni fog"! De 24.000 Ft-ot 12.000 gyémántért.... Ennek 24.000-nek kellene lennie. Ezek az árak igen magasak, de sajnos NEM a magyar emberek költségvetéséhez vannak igazítva, hisz egy német, vagy egy svájci ember akár 3x, 4x többet is kereshet mint egy magyar, de szerintem ebbe most ne bonyolódjunk bele.

Most megint jöhetne az a monológ, hogy a tervezőknek is meg kell élniük valahogy, de ez a beszélgetés szintén nem alkalmas arra, hogy ezt megbeszéljük, hisz mitsem tudunk a játék költségeiről.
 

DeletedUser10514

Guest
Miért ilyen drága a gyémánt? Hogy értelmes haszna legyen, tízezreket kéne elkölteni. Ne haragudjanak meg az üzemeltetők, de ez elég nagy baki. A kutya nem fog költeni erre így... havi 1000-2000 Ft amit egy online játékra hajlandó szánni egy magyar játékos (bár a többség még ennyit sem), szerintem gondolják át az árat még egyszer...
Már sok magyar leírta más online játékok kapcsán, hogy sajnos nem fogják. Nem igazán mi magyarok vagyunk a potenciális vásárlók hanem a németek, az angolok, franciák, esetleg amerikaiak, neki pedig sokkal kisebb megerőltetés az ami nálunk csillagos égnek látszik.
 

DeletedUser3243

Guest
Hát én játszom angol szerveren is de ott sem vesz mindenki ész nélkül, sőt ha megnézem ott a városokat és itt talán itt még több gyémántos épületet látok mint ott.
Az árak tényleg el lettek szállva, nem sok üzleti érzékük van, sok kicsi többre menne mint néha pár nagy....
 

DeletedUser11

Guest
Hát én játszom angol szerveren is de ott sem vesz mindenki ész nélkül, sőt ha megnézem ott a városokat és itt talán itt még több gyémántos épületet látok mint ott.
Az árak tényleg el lettek szállva, nem sok üzleti érzékük van, sok kicsi többre menne mint néha pár nagy....

Szia.

Ebbe a "nem sok üzleti érzékük van" mondatodba belekötnék, ha nem baj.
Ha nem lenne üzleti érzékük, nem jöhetnének létre ezek a játékok. Hidd el, profi elemzőik, és marketing-szakembereik vannak, akik pontosan tudják, hogy mi éri meg.

Amíg nem tudunk konkrét adatokat (hidd el, szerintem nem is fogunk tudni soha, hisz nem ránk tartozik), nem szabad következtetéseket levonnunk erről.
 

DeletedUser14993

Guest
1. nem kell minden országban egyforma árat szabni, ilyen egyszerű. IP-re nagy biztonsággal lehet szűrni.
2. Pl a Klánháborúban volt értelme a prémiumnak, hónapokig fizettem 2000 Ft/hó körüli összeget, és sokan voltunk így.
3. Itt is fizetnék, ha látnám értelmét.
4. Ilyen árral nagyon hosszú a megtérülési ideje egy ilyen játék kifejlesztésének, hiszen nem eredményez magas bevételt - ahogy olvastuk külföldön se - , ez józan logikával be lehet látni
 

DeletedUser11

Guest
1. nem kell minden országban egyforma árat szabni, ilyen egyszerű. IP-re nagy biztonsággal lehet szűrni.
2. Pl a Klánháborúban volt értelme a prémiumnak, hónapokig fizettem 2000 Ft/hó körüli összeget, és sokan voltunk így.
3. Itt is fizetnék, ha látnám értelmét.
4. Ilyen árral nagyon hosszú a megtérülési ideje egy ilyen játék kifejlesztésének, hiszen nem eredményez magas bevételt - ahogy olvastuk külföldön se - , ez józan logikával be lehet látni

Igen, teljesen igazad van. Jo lenne, ha orszagokhoz viszonyitanak a premiumot, de sajnos ez nem lehetseges, hisz egy 12.000 gyemantos csomag a magyar jatekban ugyan az, mint egy 12.000 gyemantos csomag a nemet jatekban.

En szemely szerint nem lstom ertelmet a fizetesnek, de ez CSAK az en velemenyem. En veszek mas InnoGames-es jatekban premiumot, meghozza igen sokat. Ott elfogadhatonak talalom az arakat, de itt viszont kicsit sokallom.

De szerintem errol felesleges beszelnunk, akinek bovebb indormaci kell, kuldjon egy e-mailt az info@innogames.de email cimre.
 

DeletedUser

Guest
Szia.

Ebbe a "nem sok üzleti érzékük van" mondatodba belekötnék, ha nem baj.
Ha nem lenne üzleti érzékük, nem jöhetnének létre ezek a játékok. Hidd el, profi elemzőik, és marketing-szakembereik vannak, akik pontosan tudják, hogy mi éri meg.

Amíg nem tudunk konkrét adatokat (hidd el, szerintem nem is fogunk tudni soha, hisz nem ránk tartozik), nem szabad következtetéseket levonnunk erről.

Egyet kell értsek a "nem sok üzleti érzékük van" kijelentéssel. Rengeteg mikrotranzakciós elven működő online játékkal játszok most is, ill. játszottam korábban. És ezen tapasztalatok alapján maximálisan megállja a helyét a fenti állítás. Havi min. 3.000 gyémánt lenne csak a mindent begyüjt funkció ami egy teljesen minimál kényelmi funkció.
Más fejlesztők az ilyet majdnem ingyen dobálják a játékosokhoz, jellemzően ezek azok a funkciók amikkel a játékra havi max 1 - 5 eurót szánó játékosokat ráveszik az előfizetésre. Az 5 eurós "odaszánással" már 1 hónapra tiéd a legkisebb termelés bónusz (van belőlle kettő vagy három is, mondjuk 10-20-30%) helyi megfelelője meg a mindent begyüjt funkció is.
Itt 5 euróért gyakorlatilag semmit nem kapsz, ennyiből kb 1 hétig lehet használni a begyüjtést aztán szevasz. És azok a fejlesztők is a német, angol, amerikai, orosz játékosoknak fejlesztenek és nem is holmi garázscégek azok sem.
 

DeletedUser

Guest
Elképzelhető,hogy azért ilyen drága minden mert ez egy béta verzió amit sokan hajlamosak elfelejteni,mert nem látszik,érződik a játék folyamán.Ha kidobnék egy félkész játékot ugyan ezt csinálnám,mert ha bejön valami gikszer akkor inkább legyen a magas áraknak köszönhetően teszem azt világszerte 10.000 dühös előfizetőm,mint 2.000.000.Gondolom nem venné ki jól magát a cég ha valami hiba folytán túl sokan reklamálnának és rontanák a hírnevüket ill. a részvények értékét.
Többen jelezték hogy más inno.-s játékoknál megfizethető a prém,ha egyszer elhagyja a játék a béta státuszt akkor valószínűleg itt is optimalizáni fognak.
 

DeletedUser11

Guest
Elképzelhető,hogy azért ilyen drága minden mert ez egy béta verzió amit sokan hajlamosak elfelejteni,mert nem látszik,érződik a játék folyamán.Ha kidobnék egy félkész játékot ugyan ezt csinálnám,mert ha bejön valami gikszer akkor inkább legyen a magas áraknak köszönhetően teszem azt világszerte 10.000 dühös előfizetőm,mint 2.000.000.Gondolom nem venné ki jól magát a cég ha valami hiba folytán túl sokan reklamálnának és rontanák a hírnevüket ill. a részvények értékét.
Többen jelezték hogy más inno.-s játékoknál megfizethető a prém,ha egyszer elhagyja a játék a béta státuszt akkor valószínűleg itt is optimalizáni fognak.

Szia,

Ezekbe a részvényekbe, és reklamációkba ne menjünk bele. Igen, ez BETA verzió, de ne felejtsük el, hogy ez nem jelenti azt, hogy az adataink, és a játékunk veszélyben lennének.

Bátran kijelenthetjük, hogy a játék BIZTONSÁGOS, ÉS PRÉMIUM PONTOK VÁSÁRLÁSA ESETÉN SEM FOG SEMMILYEN MARADANDÓ HIBA BEKÖVETKEZNI.

Ahogy megszoktátok, a hibákat a következő frissítésekkel orvosolni szokták, és nincsenek fennakadások a rendszerben sem.

A Prémium fizetési módszerbe, és rendszerbe nincsen beleszólásunk, ha tetszik a játék, és a játékosok hajlandóak Prémium Pontokat vásárolni, annak nagyon örülünk, és köszönjük, hogy ezzel is támogatják a játékot.

Én, személy szerint nem látom értelmét ennek a topicnak, ezért kérelmezném a bezárását.

Köszönöm!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent