Pontozás - Fair Play

  • Témaindító DeletedUser21403
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21403

Guest
Üdv minden olvasónak!

Már lassan 2 hónapja játszom ezt a játékot és egyre inkább megtetszett! Szépen lassan kapaszkodtam fel a ranglistán stb.! Ez mind szép és jó csak az a baj hogyha a ranglista elejére tekintek akkor látszik hogy asélyem sincs és nem is lesz soha! Hiszen az előlévő játékosoknak jóval több pontja van mint nekem és bármennyi harcot nyerek és bárhogy fejlődök a különbség csak nő és nő az elsőkhöz képest! Én elhiszem és tudom is hogy Dongi és a többiek is rászolgáltak a pontjaikra de sztem lehetne változtatni a pontozási rendszeren! Mert a most jelenleg a pontozás azt támogatja aki korábban kezdte a játékot és bár lehet hogy jól játszik de lehet h a ranglistán hátrébb lévő jobb nála csak mivel hónapokkal korábban kezdte ezért nem tudja őt utólérni soha csak ha persze ő abba nem hagyja! Ez olyan mintha egy sportoló egyszer megnyerte volna régen a világbajnogságot és azóta is ő lenne a bajnok mert ő kezdte korábban a pályafutását és még mindig aktívan űzi!

A lényeg amire szeretnék kilyukadni h valamellyest meg kéne változtatni a pontozást!

PL: Hogy maradjak a sportnál vegyük a teniszt! Ott ha egy játékos megnyer egy bajnokságot vagy érjen el bármilyen helyezést azért pontot kap amit a következő évben ugyanazon versenyen minimumként el ker érnie különben azokat elveszíti! Itt is lehetne ezt alkalmazni hogy amit az elözző hónapban megszereztél pontot külön harcban külön fejlődésben azt a következő hónapban szintén el kell érned különben a különbséget elveszítené a pontjaiból! Ha persze többet szerezne akkor a különbséget megkapná! És ez így menne minden hónapban h az előzzöt nézzük!
Persze ezen az ötleten is lehet még csiszolni! De várom a visszajelzéseket és ha van rá igény akkor érdemes lenne akár nekem akár másnak ezen jobban elgondolgkoznia!

Tisztelettel egy Fair játékot elősegítő játékos!
 

DeletedUser5717

Guest
Üdv minden olvasónak!

Már lassan 2 hónapja játszom ezt a játékot és egyre inkább megtetszett! Szépen lassan kapaszkodtam fel a ranglistán stb.! Ez mind szép és jó csak az a baj hogyha a ranglista elejére tekintek akkor látszik hogy asélyem sincs és nem is lesz soha! Hiszen az előlévő játékosoknak jóval több pontja van mint nekem és bármennyi harcot nyerek és bárhogy fejlődök a különbség csak nő és nő az elsőkhöz képest! Én elhiszem és tudom is hogy Dongi és a többiek is rászolgáltak a pontjaikra de sztem lehetne változtatni a pontozási rendszeren! Mert a most jelenleg a pontozás azt támogatja aki korábban kezdte a játékot és bár lehet hogy jól játszik de lehet h a ranglistán hátrébb lévő jobb nála csak mivel hónapokkal korábban kezdte ezért nem tudja őt utólérni soha csak ha persze ő abba nem hagyja! Ez olyan mintha egy sportoló egyszer megnyerte volna régen a világbajnogságot és azóta is ő lenne a bajnok mert ő kezdte korábban a pályafutását és még mindig aktívan űzi!

A lényeg amire szeretnék kilyukadni h valamellyest meg kéne változtatni a pontozást!

PL: Hogy maradjak a sportnál vegyük a teniszt! Ott ha egy játékos megnyer egy bajnokságot vagy érjen el bármilyen helyezést azért pontot kap amit a következő évben ugyanazon versenyen minimumként el ker érnie különben azokat elveszíti! Itt is lehetne ezt alkalmazni hogy amit az elözző hónapban megszereztél pontot külön harcban külön fejlődésben azt a következő hónapban szintén el kell érned különben a különbséget elveszítené a pontjaiból! Ha persze többet szerezne akkor a különbséget megkapná! És ez így menne minden hónapban h az előzzöt nézzük!
Persze ezen az ötleten is lehet még csiszolni! De várom a visszajelzéseket és ha van rá igény akkor érdemes lenne akár nekem akár másnak ezen jobban elgondolgkoznia!

Tisztelettel egy Fair játékot elősegítő játékos!

megneztem a faludat, meg az utolso korban sem vagy, mit akarsz igy versenyezni? eloszor erd el hogy mindenbol fullos legyel, es verd vegig mindig minden szomszedod, legyen anny nyert csatad mint a donginak, es akkor egyre feljebb leszel. Sztem nagy hulyeseg amit kitalaltal, mert persze hogy elorebb van, mert hosszabb ideje jatszik, de miert faj ez neked? Viszonyitsuk a sporthoz, nem tudsz az elso lenni egy versenyben, ha meg csak nem reg kezted a versenyfutast. Dongi azokert a pontokert nem keves csatat harcolt meg. Engem nem erdekelnek a pontok, csatakat se kuzdok, mert minek? hogy raboljak nehany nyersanyagot, vagy esetleg aranyat? Semmi ertelmet nem latom, akinek pont kell az harcol, medalt kapok majdnem 200-at minden nap szinte ingyen, szolval ha azon a szinten leszel hogy nincs mar hova pakolni a forge pontjaidat, akkor kezd el nezegetni a pontjaidat, addig semmi ertelme.
 

DeletedUser

Guest
Az ötletnek létrehoztam ezt a témát. Itt lehet megvitatni kulturált keretek közt, normális hangnemben. Személyeskedést, kötekedést, piszkálódást legyetek kedvesek mellőzni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Hát felvetésnek jó,de sok értelme nincs.
Ha csak nem az,hogy az aktív játékosok kedvét elvegyük a játéktól.
Én később kezdtem a játékot jóval indulás után.Nem kevés idő és nem szégyen még pénzem is fekszik benne,hogy most a ranglistán 14-ik vagyok.
Ha jó eredményt akarsz sok idő taktika és egyéb és harc meg harc meg megint harc.
Vagy ha majd indul egy új szerver elsők között regizel és az itt megszerzett tapasztalattal igyekszel jó helyezést elérni.
Ha valaki épít magának egy emeletes házat,mert megteheti,de sokan vannak akiknek földszintre se futja -akkor bontson már le egy emeletet,mert úgy lenne igazságos?:)
 

DeletedUser21403

Guest
Kösszönöm a hozzászólást! Sztem a házas pl nem megfelelő hisz aki játszik az előbb utóbb ( lassabban ki kikésőbb) de ő is a végére ér!Tehát mindenki aki aktívan játszik elére az "emeletes házat"! Másrészt sztem ép h feldodná ez a változtatás az elől lévő játékosokat hisz folyamatosan változhatna a ranglista ezzel is színesítve a játékot!Lenne miért küzdeni újra meg újra! Vagy a jobb helyért vagy h megvédje azt!Igazából nem néztem meg h hol tartasz de a helyezésedből itélve már tei a végére értél a fejlesztéseknek illetve a kontinensen is gondolom! Nem tartod akkor egy kicsit sem unalmasnak h semmi változás nincs? Feljösz lekattintasz mindent és aztán.... ennyi is! Nem tudom elképzelni h ebben mi szórakoztató van főleg annak aki egyáltalán nem harcol még a szomszédokkal sem!Az csak tényleg kattingatni jár fel ami nem nagy szórakozás sztem! az ötletemmel ami még persze csak ötlet és messze nem kidolgozot folyamatos változás biztosítana minden aktív játékosnak!

- - - Updated - - -

Upsz bocsánat a zárójeles rész elrontottam: Ki előbb ki később, a fentinek nincs sok értelme!:D
 

DeletedUser5717

Guest
aki nem szeret harcolni miert miert akarod raeroltetni hogy harcoljon?
 

DeletedUser21403

Guest
Már miért akarnám bárkire bármit ráeröltettni! A gazdaságra is úgy mint eddig ugyanugy járna pont! És mivel mindenkit saját magához lenne viszonyítva ezért ha mondjuk az elözző hónapban két nyert csatát nyert akkor a következőben is ez lenne a minimum! Persze mint ahogy most is ha kevesebbet nyersz akkor kevesebb pont is jár érte!
 

DeletedUser

Guest
Kösszönöm a hozzászólást! Sztem a házas pl nem megfelelő hisz aki játszik az előbb utóbb ( lassabban ki kikésőbb) de ő is a végére ér!Tehát mindenki aki aktívan játszik elére az "emeletes házat"! Másrészt sztem ép h feldodná ez a változtatás az elől lévő játékosokat hisz folyamatosan változhatna a ranglista ezzel is színesítve a játékot!Lenne miért küzdeni újra meg újra! Vagy a jobb helyért vagy h megvédje azt!Igazából nem néztem meg h hol tartasz de a helyezésedből itélve már tei a végére értél a fejlesztéseknek illetve a kontinensen is gondolom! Nem tartod akkor egy kicsit sem unalmasnak h semmi változás nincs? Feljösz lekattintasz mindent és aztán.... ennyi is! Nem tudom elképzelni h ebben mi szórakoztató van főleg annak aki egyáltalán nem harcol még a szomszédokkal sem!Az csak tényleg kattingatni jár fel ami nem nagy szórakozás sztem! az ötletemmel ami még persze csak ötlet és messze nem kidolgozot folyamatos változás biztosítana minden aktív játékosnak!

- - - Updated - - -

Upsz bocsánat a zárójeles rész elrontottam: Ki előbb ki később, a fentinek nincs sok értelme!:D


Hát ezekben a fajta játékokban az a szép,hogy örökös fejlesztés alatt állnak és messze nincs végük sem.
Nekem nem unalmas a harc, bár távol áll tőlem,hogy bárkire is ráerőltessem.
A szomszédok is fejlődnek erősebb csapattal állnak ki stb.
Most pl. ezerrel nyomja mindenki a különböző csodás épületeket felbolydítva a céhek belső életét már már komoly krízist okozva. :)
A példánál maradva hagyjuk is meg mindenkinek a reményt,hogy előbb utóbb fedél jut az ő feje fölé is és mindjárt nem olyan kilátástalan az egész... :)
 

DeletedUser

Guest
A pvp tornyos csatákat kellene megreformálni, jelenleg az nyer egy versenyt, aki a legtöbbet tud csatázni....
Inkább átlagolni kellene a pontokat pontok száma/küzdelmek formátumban, így tisztességesebb lenne.
 

DeletedUser

Guest
Kifejthetnéd bővebben is az elképzelésed, mert ez így elég homályos... Ha jól értem a pvp rangsort az tenné ki ,hogy ki milyen magas pontszámokat ér el a csaták során.. Tehát akár 2 csatával is megnyerhetne egy pvp tornyot, ha mindkét alkalommal magas pontszámot zsebel be? Míg aki napi szinten órákat csatázik, lehet, hogy hátul végez, mert a 200 pontos lándzsások lerontják az átlagát? Ez tisztességesebb verseny lenne? Remélem valamit félreértettem! :)
 

DeletedUser21403

Guest
Apám teljesen eltértek a témától!:D Nem a pvp tornyos pontozásról hanem a Globális pontozásról van itt szó!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Kifejthetnéd bővebben is az elképzelésed, mert ez így elég homályos... Ha jól értem a pvp rangsort az tenné ki ,hogy ki milyen magas pontszámokat ér el a csaták során.. Tehát akár 2 csatával is megnyerhetne egy pvp tornyot, ha mindkét alkalommal magas pontszámot zsebel be? Míg aki napi szinten órákat csatázik, lehet, hogy hátul végez, mert a 200 pontos lándzsások lerontják az átlagát? Ez tisztességesebb verseny lenne? Remélem valamit félreértettem! :)

Egyszerű a megoldás, el kell érni egy minimum számot, mondjuk 20 csata, azalatt nem számolja a pontokat.
 

DeletedUser20472

Guest
Üdv minden olvasónak!

Már lassan 2 hónapja játszom ezt a játékot és egyre inkább megtetszett! Szépen lassan kapaszkodtam fel a ranglistán stb.! Ez mind szép és jó csak az a baj hogyha a ranglista elejére tekintek akkor látszik hogy asélyem sincs és nem is lesz soha! Hiszen az előlévő játékosoknak jóval több pontja van mint nekem és bármennyi harcot nyerek és bárhogy fejlődök a különbség csak nő és nő az elsőkhöz képest! Én elhiszem és tudom is hogy Dongi és a többiek is rászolgáltak a pontjaikra de sztem lehetne változtatni a pontozási rendszeren! Mert a most jelenleg a pontozás azt támogatja aki korábban kezdte a játékot és bár lehet hogy jól játszik de lehet h a ranglistán hátrébb lévő jobb nála csak mivel hónapokkal korábban kezdte ezért nem tudja őt utólérni soha csak ha persze ő abba nem hagyja! Ez olyan mintha egy sportoló egyszer megnyerte volna régen a világbajnogságot és azóta is ő lenne a bajnok mert ő kezdte korábban a pályafutását és még mindig aktívan űzi!

A lényeg amire szeretnék kilyukadni h valamellyest meg kéne változtatni a pontozást!

PL: Hogy maradjak a sportnál vegyük a teniszt! Ott ha egy játékos megnyer egy bajnokságot vagy érjen el bármilyen helyezést azért pontot kap amit a következő évben ugyanazon versenyen minimumként el ker érnie különben azokat elveszíti! Itt is lehetne ezt alkalmazni hogy amit az elözző hónapban megszereztél pontot külön harcban külön fejlődésben azt a következő hónapban szintén el kell érned különben a különbséget elveszítené a pontjaiból! Ha persze többet szerezne akkor a különbséget megkapná! És ez így menne minden hónapban h az előzzöt nézzük!
Persze ezen az ötleten is lehet még csiszolni! De várom a visszajelzéseket és ha van rá igény akkor érdemes lenne akár nekem akár másnak ezen jobban elgondolgkoznia!

Tisztelettel egy Fair játékot elősegítő játékos!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Csak annyit tennék hozzá ehhez, hogy ez egy elkezdett játék melynek még nincs vége. És aki itt élre tört, az vigye csak el a győzelmi kupát a játék végén. Az hogy valaki pár hónappal később kezd játszani, jó tanulópénz arra, hogy kezdje majd a következő játékot. Neked is megvolt a lehetőséged arra, hogy akkor kezdj, annyit küzdj és nem utolsó sorban annyi pénzt fektess be hogy te legyél ebben a játékban az első.
Amikor új világot kezdesz, ott megint lehet törtetni az élre, és remélem ott majd az élre fogsz törni.
Sok sikert a következő világban indított első helyezéshez.
ÚJ VILÁG - ÚJ REMÉNYEKKEL - ÚJ GYŐZELMI ESÉLYEKKEL.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent