Piac és begyűjtés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20383

Guest
Sziasztok!

Néhány héttel ezelőtt kivették, hogy amikor begyűjtjük az épületekből az anyagokat, azok felül összegezve jelentek meg. Ezt nagyon hasznos lenne, ha visszatennék, legalább egy opció formájában a Beállításokhoz.
Másik dolog, hogy a piacon lehetne olyan lehetőség, hogy az egyező találatokat mutassa, tehát hogy ha van másnak pont olyan ajánlata, mint nekem csak értelemszerűen fordítva. Ez megkönnyítené és meggyorsítaná a kereskedést.
 

-S.P.Q.R.-

Új tag
Sziasztok!
Nagyon szeretném egyszerre betakarítani az összes árut, a fp-kat is. Nem hiszem el, hogy ekkora probléma legyen 50 vagy több pont tárolása egyszerre. Vicc, hogy azért tud kifosztani egy hős, mert nem tudom egyszerre beszedni, és hamarabb foszt, mint én aratok. Mert el kell költeni gyorsan a pontokat, hogy beszedhessem a többit is. Annyira nagy kérés?
Köszönöm.
 
Sziasztok.Nekem a piaci kereskedéssel azon belül a céh kereskedéssel lenne egy kérdésem!
Meg lehetne azt csinálni,hogy a céhen belüli kereskedésnél megkülönböztetni hogy a céh tagok számára vagy a céhen kívüliek számára teszi ki az illető az ajánlatokat!Nevezzük céhen belüli illetve külsős ajánlatoknak!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent