Nyersanyag probláma

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv
Az lenne a problámám,hogy ugye vannak a raktárépületek ezek termeléseit fel lehet gyorsítani azzal hogy a kontinensen elfoglalunk olyan tartományokat amik adják a megfelelő nyersanyagot.Igen ám csak pl. a bronzkorszakban lévő tartományok csak szőlőt meg festőanyagot adnak.
Így igen nehéz és időigényes kifejleszteni a vaskorszakban lévő technikákat pl. íjászat amihez 36 db márvány kell.Ha még 2-őt vagy 3-at építenék egy adott raktárépületből még úgy is eltartana egy darabig,ráadásul az áráról meg ne is beszéljünk 2 nap alatt tudok 6-ot beszerezni ami 600 alapanyag+pénzbe kerül.
A nagy kérdés az lenne hogy esetleg később lehet beszerezni ezeket a tartományokat vagy gyüjtögessek hetekig és úgy legyen meg vagy van
valami egyéb megoldás erre.
Előre is köszönöm a segitséget!
 

DeletedUser20839

Guest
Üdv
Az lenne a problámám,hogy ugye vannak a raktárépületek ezek termeléseit fel lehet gyorsítani azzal hogy a kontinensen elfoglalunk olyan tartományokat amik adják a megfelelő nyersanyagot.Igen ám csak pl. a bronzkorszakban lévő tartományok csak szőlőt meg festőanyagot adnak.
Így igen nehéz és időigényes kifejleszteni a vaskorszakban lévő technikákat pl. íjászat amihez 36 db márvány kell.Ha még 2-őt vagy 3-at építenék egy adott raktárépületből még úgy is eltartana egy darabig,ráadásul az áráról meg ne is beszéljünk 2 nap alatt tudok 6-ot beszerezni ami 600 alapanyag+pénzbe kerül.
A nagy kérdés az lenne hogy esetleg később lehet beszerezni ezeket a tartományokat vagy gyüjtögessek hetekig és úgy legyen meg vagy van
valami egyéb megoldás erre.
Előre is köszönöm a segitséget!

Szia minden korból 2 termékre kapod a gyorsítást, ezeket el kezded termelni, a többi anyagot a piacon cserélgeted ezekre a termékekre, erre van a piac! :)
 

DeletedUser4150

Guest
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e,de segítség kéne..:-/
Meghódítottam a fenyőerdőt a térképen,építettem egy papírtermelő gyárat.
De csak 4 papírt ad 1 nap alatt,holott 20-at kéne neki adnia..:(((
Ilyenkor mit kell tenni?
Előre is köszönettel
Fiona
 

DeletedUser

Guest
Kérlek nyiss ezzel kapcsolatban egy support jegyet!
 

DeletedUser4150

Guest
Köszönöm szépen!
írtam a supportnak,tényleg nagyon egyszerű volt.
Bár érthetőbb lenne szerintem,ehelyett a "nyiss egy jegyet"helyett,
ami gondolom egy rossz fordítás,szóval érthetőbb a "írj egy levelet".
De azért téynleg köszi!
Kiváncsian várom a választ.
Üdv mindenkinek
Fiona
 

DeletedUser21592

Guest
Üdv
Az lenne a problámám,hogy ugye vannak a raktárépületek ezek termeléseit fel lehet gyorsítani azzal hogy a kontinensen elfoglalunk olyan tartományokat amik adják a megfelelő nyersanyagot.Igen ám csak pl. a bronzkorszakban lévő tartományok csak szőlőt meg festőanyagot adnak.
Így igen nehéz és időigényes kifejleszteni a vaskorszakban lévő technikákat pl. íjászat amihez 36 db márvány kell.Ha még 2-őt vagy 3-at építenék egy adott raktárépületből még úgy is eltartana egy darabig,ráadásul az áráról meg ne is beszéljünk 2 nap alatt tudok 6-ot beszerezni ami 600 alapanyag+pénzbe kerül.
A nagy kérdés az lenne hogy esetleg később lehet beszerezni ezeket a tartományokat vagy gyüjtögessek hetekig és úgy legyen meg vagy van
valami egyéb megoldás erre.
Előre is köszönöm a segitséget!

SZia,
a leghatékonyabb, hogy megnézed a kontinenseden levő játékosok városait, megtámadod, legyőzöd és szabotázzsal elveszed tőlük :)

üdv,
angel
 

DeletedUser1300

Guest
SZia,
a leghatékonyabb, hogy megnézed a kontinenseden levő játékosok városait, megtámadod, legyőzöd és szabotázzsal elveszed tőlük :)

üdv,
angel

és ott van még a piac is, ahol becserélheted olyanokkal, akiknek más lelőhelyük van és csak mást tudnak gazdaságosan termelni.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Elég új vagyok és sok mindent nem tudok!
elfogyott a nyersanyagom nem tudok már sereget sem építeni,hogy szerezhetnék nyersanyagot??????????
 

DeletedUser

Guest
Szia Imike!
Köszönöm a válaszod közben meg kaptam a segítsége a céh vezetötöl.
 

DeletedUser21403

Guest
Sziasztok!
Elég új vagyok és sok mindent nem tudok!
elfogyott a nyersanyagom nem tudok már sereget sem építeni,hogy szerezhetnék nyersanyagot??????????

Szia!

Megnéztem a faludat! Van két fazekasházad és 1 vadászházad amikben már állítod is elő a nyersanyagot!!! Akkor nem értem mi a probléma???!!!:D
 

DeletedUser

Guest
Szia Man!
Most már tudom de eddig nem tudtam!
meg is oldodott ez a problémám!:eek:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent