Nyereményjátékok lezárása, gondolatok, ötletek, kibeszélő

DeletedUser22884

Guest
Sziasztok!

Bár ezt nem jelentettük be előre, de azon játékosok, akik a játékokat elsőként fejtették meg helyesen, azok nem csak a gyémántok sorsolásán vettek részt, de tárgynyereményben is részesülnek.
Ezek a felhasználók a következők:
Darfeusz
Nykie
Olaly
Manfegor
Chaz
szotyi1314
maximus


Ezen kívül külön tárgynyereményben részesítjük zsubnalov-ot, amiért a labirintust annyira frappáns módon oldotta meg.

Kérünk titeket, írjatok egy privát üzenetet DaN-nak, amiben egyeztetitek a nyeremények átvételét.

A topikot itt hagyjuk kibeszélőnek, kérjük, írjátok le ötleteiteket, javaslataitokat a játékokkal kapcsolatban, hogy a jövőben mégjobb játékokat készíthessünk nektek! :)

Szeretném megköszönni norlwinder és ATiE segítségét a játékok elkészítésében, DaN segítségét a nyeremények biztosításában és kiosztásában.

Köszönjük, hogy velünk játszottatok, tartsatok velünk legközelebb is! :)
 

DeletedUser24817

Guest
Èn is szeretnék a versenyekre járni
Cìmem:321 Gyöngyöshalász Alkotmány út 1
Nagyon kérlek titeket vegyetek fel.

Èn zzerintem lehetne a telefonos alkalmazásban globális cset, céhes kontinens térkép, emellett kincsvadász is.

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24817

Guest
A játék androidkn is lehetne olyan mint windowzon
 
Azért , én azt gondoltam volna, hogy a Foci VB miatt lesz futballkupa esemény , még a téli, illetve a karácsonyi esemény előtt......:rolleyes:
 

LoveCanKill

Aktív tag
Körülmények? Kíváncsivá tettél.
Lehet egyértelmű, csak én nem tudok róla, bár ami is igaz, hogy a foci finoman szólva is hidegen hagy :)

Én sem nézem a focit, de ha joltudom Katarban van most, ahol ha jolemlékszem több száz, vagy több ezer vendégmunkás halt meg a Vb helyszín építése közben. Emelett az ottani életbe a "vallás" eléggé beleszol, vagyis a vallási irányítók, és elég sok hülye, nemtul humánus törvényük van, ami nagyon korlátozza a nők jogait, a szabad gondolkodást, vélemény nyilványítást. + az utolsó pilanatban a vb kezdése előtt betiltották a sört a helyszínen. És a Vb-re odaérkezőknek azt az egész... Kaki országot józanul kell átvészelniük. :S

Én csak átpörgetek néha 1-2 híroldalt, csak ennyire emlékszem, lehet, hogy lemaradtam még valamiröl.
Ohh.. Még annyi megmaradt bennem, hogy lehet, hogy valamikor Észak korreában is fognak foci vb-t rendezni. Jobbnál jobb helyek... :D

Bár ez engem nem érint, mert sosoem néztem focit, és nem is tervezem, főleg nem csak amiatt elutazni valahova...
De azért szerintem minden nomrális emberke tudja, hogy ilyen helyekre jobb nem elmenni. Még ha nagyon szereti a focit, akkor sem.
 
Én sem nézem a focit, de ha joltudom Katarban van most, ahol ha jolemlékszem több száz, vagy több ezer vendégmunkás halt meg a Vb helyszín építése közben. Emelett az ottani életbe a "vallás" eléggé beleszol, vagyis a vallási irányítók, és elég sok hülye, nemtul humánus törvényük van, ami nagyon korlátozza a nők jogait, a szabad gondolkodást, vélemény nyilványítást. + az utolsó pilanatban a vb kezdése előtt betiltották a sört a helyszínen. És a Vb-re odaérkezőknek azt az egész... Kaki országot józanul kell átvészelniük. :S

Én csak átpörgetek néha 1-2 híroldalt, csak ennyire emlékszem, lehet, hogy lemaradtam még valamiröl.
Ohh.. Még annyi megmaradt bennem, hogy lehet, hogy valamikor Észak korreában is fognak foci vb-t rendezni. Jobbnál jobb helyek... :D

Bár ez engem nem érint, mert sosoem néztem focit, és nem is tervezem, főleg nem csak amiatt elutazni valahova...
De azért szerintem minden nomrális emberke tudja, hogy ilyen helyekre jobb nem elmenni. Még ha nagyon szereti a focit, akkor sem.
De a sört leszámítva ezek mind olyan dolgok, amikről már eddig is lehetett tudni, ezért nem értem a tervben volt, de a körülmények miatt nem lett dolgot. :rolleyes:
 
Fent