Javítva Nyári esemény!

Sweep4K

Új tag
Böngésző és verzió: Mobilról játszom, így csak erről tudok nyilatkozni.

A hiba részletes leírása: A pohárból ki öntött pénz érmék száma nálam nem haladja meg a kettőnél többet, míg a kollégám (ugyan olyan mobilos verziója) pedig 3 érme.

Képernyőmentések: én verzióm:
68715AEB-8910-4DC7-B3C4-8DF60EC17192.jpeg

Ő verziója:
F7ADB25F-33D8-4CC9-ADDC-AE468DA329EF.jpeg

Milyen gyakori a probléma: minden egyes 10doublon után, nálam kettő a max nála három.

Mennyire súlyos a hiba: Ezt döntsék el a fejlesztők, illetve mindenki saját maga, nekem ez egy észrevétel volt csak.

Megelőző lépések: Több városomban próbáltam, mindegyiken csak kettő a max, míg neki úgy szintén 3. Illetve végig vittem a fő karakteremen az összes küldetést és egyszer sem volt lehetőségem arra hogy 3 pénz érme essen ki.

Összegzés: Kicsit kellemetlen így játszani, mert sosincs esélyem a 3 érmét és hosszú távon nagy a lemaradásom.
 

Xadornix

Aktív tag
Nekem kezdetben 2 érmét borított, ha nem volt rajtuk rajz, akkor 1 előrehaladást adott, ha volt az egyiken, vagy mindkettőn, akkor pedig 2 előrehaladást.
Aztán változott a dolog, most is 2 érme borul, de 1 rajz 1 előrelépés, 2 rajz 2 előrelépés. A 0 rajzot még nem láttam azóta, remélem nem 0 előrelépés lesz belőle...

Rajzolatok számaKorábbanMost
2 üres1 előrelépés??
1 üres, 1 mintás2 előrelépés1 előrelépés
2 mintás2 előrelépés2 előrelépés

3 érme sosem volt :-/
 

Maxi76

Új tag
Böngésző és verzió: Mobilról játszom, így csak erről tudok nyilatkozni.

A hiba részletes leírása: A pohárból ki öntött pénz érmék száma nálam nem haladja meg a kettőnél többet, míg a kollégám (ugyan olyan mobilos verziója) pedig 3 érme.

Képernyőmentések: én verzióm:
2096 bővítmény megtekintése

Ő verziója:
2097 bővítmény megtekintése

Milyen gyakori a probléma: minden egyes 10doublon után, nálam kettő a max nála három.

Mennyire súlyos a hiba: Ezt döntsék el a fejlesztők, illetve mindenki saját maga, nekem ez egy észrevétel volt csak.

Megelőző lépések: Több városomban próbáltam, mindegyiken csak kettő a max, míg neki úgy szintén 3. Illetve végig vittem a fő karakteremen az összes küldetést és egyszer sem volt lehetőségem arra hogy 3 pénz érme essen ki.

Összegzés: Kicsit kellemetlen így játszani, mert sosincs esélyem a 3 érmét és hosszú távon nagy a lemaradásom.
Én böngészőben játszom (Chrome), és szintén csak két érméd dob.
 
Fent