Kibeszélő Nyári esemény

helen

Nagyon aktív tag
Milyen már az hogy jóváírja nekem a keréken nyert pénznyereményt, mielőtt még megnyertem volna ?
Rendszeresen pörgetem a "gyűjts x pénzt... " - ismétlődőt, és amikor forgattam a keréken, a kerék indulása után egyből bejelzett a feladat hogy teljesítve.. és közben a keréknél még rá se nyomtam az állj-gombra.. csak azután nyomtam rá az állj-ra , hogy megjelent a pipa a feladatomnál.. és igen, tényleg pénzt forgattam ki..
 

helen

Nagyon aktív tag
akkor nyugodtan rá lehet nyomni úgyis időpocsékolás :rolleyes:
én még abban a "hitben" voltam eddig, hogy számít mikor nyomunk a stoppra.. hogy picit lehet taktikázni mint egy igazi kerék esetében.. nos.. vagy régen se lehetett így taktikázni és mindenki tévedett ezzel kapcsolatban, vagy pedig változtattak valamit.. mindenesetre ezek szerint teljesen mindegy mikor állítjuk meg a kereket, hisz a nyeremény már eldől abban a pillanatban amikor elindítjuk..
így ez az egész, hogy van kerék, és forognak a nyeremények, és akkor állítod meg amikor gondolod.. ez az egész csak körítés, az egész csak parasztvakítás.. ezzel az erővel ki is maradhatna a játékból ez a rész, lehetne benne egy "kérem a jutalmam" gomb, és azonnal megkapjuk amit épp kiosztott nekünk a gép, mint pl. a himi nyereménynél vagy más nyereménynél.. nyertél, megkapod, annyi..
ennek a szerencsekerekes dolognak volt egy kis izgalma.. volt egy olyan benne, hogy így-úgy taktikázol, és kicsit tőled is függ hogy mit nyersz.. de ez már nincs így.. ugyan az a vacak foe-random lett ez is mint minden más.. hatalmasat csalódtam a nyári eventben...
 

Lef------

Nagyon aktív tag
mióta létezik a kerék a forgatás csak illúzió :)
de ennek ellenére vannak elméletek hogy hogyan kell megállítani hogy jó egyen :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Milyen már az hogy jóváírja nekem a keréken nyert pénznyereményt, mielőtt még megnyertem volna ?
Rendszeresen pörgetem a "gyűjts x pénzt... " - ismétlődőt, és amikor forgattam a keréken, a kerék indulása után egyből bejelzett a feladat hogy teljesítve.. és közben a keréknél még rá se nyomtam az állj-gombra.. csak azután nyomtam rá az állj-ra , hogy megjelent a pipa a feladatomnál.. és igen, tényleg pénzt forgattam ki..
Ezt minden évben leírta eddig is valaki...
 

LazaSapa

Új tag
Ezen az eventen 120 doublon a várható mennyiség (incidensekből napi egy!), ehhez képest az értékelhető nyeremény 1:29 D-n és 1:27 E-n. Még ez se egyforma, vaze? (D: 6*4+2*2+1*1; E: 5*4+3*2+1*1)
Arról nem beszélve, ha esetleg türelmesen várnánk, míg a sok lomot leszedné a nép és nőne az értékes nyeremény esélye, jön valami eszetlen és frissíti a kereket, hogy újból megteljen sz.rral. Halk taps....
(((Céh csatatéren tárgyalásnál is előbb tudom, hogy gyémántot ad, mint a találatokat jelezné. Vicc, hogy milyen trehány ez az egész.)))
 

LazaSapa

Új tag
Ezen az eventen 120 doublon a várható mennyiség (incidensekből napi egy!), ehhez képest az értékelhető nyeremény 1:29 D-n és 1:27 E-n. Még ez se egyforma, vaze? (D: 6*4+2*2+1*1; E: 5*4+3*2+1*1)
Arról nem beszélve, ha esetleg türelmesen várnánk, míg a sok lomot leszedné a nép és nőne az értékes nyeremény esélye, jön valami eszetlen és frissíti a kereket, hogy újból megteljen sz.rral. Halk taps....
(((Céh csatatéren tárgyalásnál is előbb tudom, hogy gyémántot ad, mint a találatokat jelezné. Vicc, hogy milyen trehány ez az egész.)))
Pontosítok: mindkét helyen változik az 1:27-1:29, attól függően, hogy korábbi épület fejlesztője van éppen nyereményként. Ha az van, 1:29, a többi valami 1:27-tel is nyerhető.
 

Fancsiki

Új tag
Azt nem értem, hogy miért csinálják a játékot szívatósra. Ez a szerencsekerék is, előszeretettel adja ki a legértéktelenebb nyereményeket, és sokadik forgatásra is csak azokat. De a többi event is, a múltkori is gáz volt, mintha direkt abban lelnék örömüket a fejlesztők, hogy szívassák a játékosokat. Én azért szeretnék leülni játszani, hogy élvezzem a játék örömét, épp elég, ha az élet tele van szívatással.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Azt nem értem, hogy miért csinálják a játékot szívatósra. Ez a szerencsekerék is, előszeretettel adja ki a legértéktelenebb nyereményeket, és sokadik forgatásra is csak azokat. De a többi event is, a múltkori is gáz volt, mintha direkt abban lelnék örömüket a fejlesztők, hogy szívassák a játékosokat. Én azért szeretnék leülni játszani, hogy élvezzem a játék örömét, épp elég, ha az élet tele van szívatással.
Ők meg azt élvezik, ha sok pörgetést vásárolsz gyémántért.
 

helen

Nagyon aktív tag
3 dolgot lehet tenni
1 gyémántért veszel doublonokat, és így biztos kiforgatod az értékes nyereményt is előbb-utóbb..
2 megpróbálsz taktikázni és csak akkor pörgetni, amikor fönt van a keréken az a nyeremény amire vágysz, és a kerék jó részét-vagyis az egyéb nyereményeket- már leszedték a szomszédaid róla.. persze ez egyrészt idegőrlő lehet mindig figyelgetni.. szerencse kérdése is hogy ne pont előtted vigyék el.. stb.
3 lazán veszed az egészet , akkor forgatsz ha sok doublonod összegyűlt, és nyersz amit nyersz, jól van az úgy... ez a legnyugisabb mód
 

Xadornix

Aktív tag
Ma D-n bejött egy kis bug, a szerencsekeréken a pörgetés pillanatában leszedte a nyereményről az ívdarabot, így nem csak a pénzre, vagy küldetésre lehetett előre látni, hogy már fix a nyeremény. nem számít a stop gomb, hanem mindenre...
LOL
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Csak éppen elmentél néhány működésbeli apróság mellett: a te pörgetésed pillanatában másnak a pörgetése pont véget érhet és ő kap ajándékot. Így az ívdarab akkor tűnik el, mikor te pörgetsz. Sőt „Frissítés és pörgetés” alkalmával nem egyszer fordul elő, hogy a keréken már „hiányzik” egy-két nyeremény gyakorlatilag a kerék elindulásakor, hasonló okok miatt.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Csak éppen elmentél néhány működésbeli apróság mellett: a te pörgetésed pillanatában másnak a pörgetése pont véget érhet és ő kap ajándékot. Így az ívdarab akkor tűnik el, mikor te pörgetsz. Sőt „Frissítés és pörgetés” alkalmával nem egyszer fordul elő, hogy a keréken már „hiányzik” egy-két nyeremény gyakorlatilag a kerék elindulásakor, hasonló okok miatt.

Igen, ilyesmi valóban előfordulhat. Azonban én is láttam már, amit Xardonix leírt. És nem pörgetett, frissített senki rajtam kívül.
 

Xadornix

Aktív tag
Csak éppen elmentél néhány működésbeli apróság mellett: a te pörgetésed pillanatában másnak a pörgetése pont véget érhet és ő kap ajándékot. Így az ívdarab akkor tűnik el, mikor te pörgetsz. Sőt „Frissítés és pörgetés” alkalmával nem egyszer fordul elő, hogy a keréken már „hiányzik” egy-két nyeremény gyakorlatilag a kerék elindulásakor, hasonló okok miatt.
Ippeg nem mentem el semmi mellett. Az az egy ív hiányzott a pörgetés pillanatától kezdve végleg. Az után is, hogy megállt a pörgés, pont ott. Tehát nem volt semmiféle szimultán pörgetése a szomszédságnak, ahogy ez a kerék logjából is kiderült.
 
Fent