Kibeszélő Nyári esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Nem a szettel van bajom, hanem azzal, hogy mindegyik darabból minimum 3 darab van, mert a szerencse kerék állandóan ezeket a darabokat dobja ki. Egyébként meg, távoli jégkorszakban mit kezdek a pénzzel vagy az alapanyaggal? Annyi van mind a kettőből, hogy belefulladok. A finomítatlan termékkel meg az a bajom, hogy arra ott vannak a nevezetes épületek, a bazárok az oázisok, a kívánságok kútja a karavánszerájok és még egy rakás más épület ami ad finomítatlan termékeket. Az FP jó, de nem eget verő és az, hogy nem kell hozzá motiválás. Nos egy 80 fős barátlistánál és egy 70 fős céh esetében átkozottul mindegy, a dolog, mert minden nap, minden egyes épület motiválva van. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy csak ezért az épület együttesért nem fogok lebontani kettő másikat, mert ugyebár ebben a játékban a hely az elég szűken mért (inkább tettek volna be a szerencse kerékbe hely vásárlást mint napórát meg portrét. Annak legalább lett volna haszna).

Az oázisok és karavánszerájok, ill. minden hasonló épület nem finomítatlan terméket ad, hanem olyan korit amilyen kori maga az épület, csak a kívánságok kútja és CE-s megfelelője a fiatalság forrása viselkedik úgy, mint a nevezetesek, de ezek kortalan épületek. Azok valóban finomítatlant adnak ez tény. Amúgy alapvetően nem értem, hogy jön ide a finomítatlan termék. A szettek is saját korit adnak, aminek a megtermeléséhez kellene a finomítatlan termék, pénz és alapanyag, sok hely, lakos, utóbbiakat boldogítani is kell, szóval kult akár stb. Így csak termelőként is sokkal jobb egy szett, mint bármely igazi termelő, mert semmi nem kell neki, és ráadásul mind az 5 féle termékből ad egyszerre!
S valóban nincs mit kezdeni a pénzzel és alapanyaggal, összevetésnek írtam, hogy jobb, mint egy sima adott kori épület. Ha azt leteszi valaki, vagy van lent valakinek, akkor ezzel jobban jár. Ha nem teszi le azt sem, akkor más épülettípust tesz le, akkor is ezzel jár jobban. :D Ha nem tesz le semmit, minek a hely amiért mostanában mindenütt megy a lázadás? :D Amúgy pedig az érvelés hibás is, alapanyaggal nem lehet mit kezdeni, pénzzel igen, ott az FP vétel. Én 900ezer fölött járok ami a kövekező FP árát illeti... Az FP pedig sosem elég.
A támogatás megint realtív, alacsonyabb korokban míg nem 24órában fut minden lakóépület stb., addig nem feltétlenül elég. Magas korban pedig pl. nekem napi 140 fölötti kell, és hiába a céh 70+ fővel, szomszédok 70+ fővel, barátok 140-en, mágsem mindig elég, sőt, igen komoly ellenőrzést kellett bevezetnem, mert szentélyeim maradtak motiválatlanul, nagy mennyiségben, sokszor, pedig azok magasan az elsők a priorítási sorban, egyszerűen pontosan ezen az elven amit írsz, hogy magas korban nem kell annyi, mindenki lusta is támogatni annyi embert, mert elég neki magának kevesebb. Hát nekem nem, folyamatosan cseszegetnem kell a barátokat, hogy használják a gombot gyakrabban, kirúgdosnom a nagyon lustákat stb! Dekorom, kultom nincs egy db se. Lakóépületem nincs. Alapanyagtermelőm van, 4 db cukrászda, gondosan ügyelve rá, hogy alacsonyabb korban legyenek a fontosabb épületeknél, hogy még véletlenül se kerüljenek semmi elé a sorban...
A terület kérdés pedig azért érdekes... Aki gyémántot vesz, vagy más miatt sok van neki, szerinted mennyit tudna összeszedni? Volt olyan nyári event ahol 36db szentélyt szereztem. Mit gondolsz, mekkorát borítana a játék balanszán ha 1-1 eventen ennyi plusz területet szereznék? Mennyire halna le a játék ha ekkora városok lennének, ennyit kéne ölteni folyamatosan, így is egyre rosszabb? Nem lenne elég az össz rendelkezésre álló bővítésre ott lévő hely a város körül, gyakrlatilag végtelen kéne. Vagy csak egy bizonyos mennyiségig lehetne bővülni? Akkor miért pont addig, s miért nem csak addig amíg most, ha továbbra is korlátoznád? Így is a két uccsó korban már a korábbi 8 terület helyett 12 ill. mélytengeri jövőben össz 16 új terület van/lesz, szóval kérés nélkül is a fejlesztők igyekeznek többet adni. Kerékre tenni ilyen jutalmat érdekes lenne. SImán megérné gyémántot áldozni rá és 50db-ot leszedni, aztán többé nem kéne gondolkodni a városrendezésen...
 

DeletedUser24612

Guest
Azt megértem, hogy napórák ill. portrék miért zavarnak valakit. Na de a szettek??? Emberek, nem megy a matek, vagy csak a látással van a gond? 8*4 a maharadzsa szett egyben, ha olyan sok részlet van belőle, még hatékonyabb helykihasználást is meg lehet oldani, hogy a kívánt dolgokat adja jobban...
Mélytengeri statokat fogok írni, csak összevetésnek.
24 órában termelő lakósziget, 5*5, 54K pénz. Csak a palota maga!!! 4*4, 52K pénz, lakos nélkül, ergo boldogítani nem is kell. Mellé a 2db 2*2-es kiegészítő még ad 2*24,5K-t kb. Szóval Szt. Márk és minden egyéb nélkül a palota szett 100K fölött ad pénzt 32 mezőn, míg 25-ön a lakóépület kb a felét ugye. Azt hiszem 1:0 a szettnek.
A legkisebb mélytengeri termelőépület, 7*4, 10db terméket 24órában állít elő. Ehhez kell neki 10db finomítatlan holnap kori áru. El sem kezdem fejtegetni, hogy ha azt is termelni akarja az ember akkor mennyi plusz hely, lakos, pénz, alapanyag, ill. ahhoz is finomítatlan termék kell, amihez szintén hely, lakos stbstb... Ehhez képest a szett, ugyanazon a 8*4 helyen, tehát 32 mezőn, mindössze 4 különbséggel, adja magától a 10 terméket (ráadásul mindenből ugyebár egyenlően, nem csak egyfélét aminek elcserélésével még pluszban szenvedhetünk) 24 órában. Ám nem kér sem lakost, sem pénzt, sem alapanyagot, és ami fő, nem kéri a finomítatlan terméket sem. Szóval 10 ingyen termék vegyesen, szemben a 10 igencsak költséges, egyfajta termékkel mindössze 4 mezővel nagyobb helyen. Azt hiszem 2:0 a szettnek.
A legkisebb alapanyagtermelő 4*3-as. Ez ha nem tévedek nagyot, akkor 24órában kb 16500 körüli alapanyagot ad. Másik alapanyagtermelő ugye 5*6-os, ettől kb 40000 alapanyagra számíthatunk 24órában. Szettünk, még mindig 8*4 helyen, 26670 alapanyagot e 24órában. Itt valóban hatékonyabbak az alapanyagtermelők, de feltenném a kérdést, ki az akinek mélytengeri jövőben valaha alapanyag problémái voltak? Lehetetlen, nincs mire használni... De legyen 2:1 ezzel.
A boldogság részt nem is nagyon érdemes feszegetni, a 2db 2*2-es dekor része a szettnek ad 2*2130-at, míg egy ugyanekkora dekor 800-at mélytengeri jövőben... Viszont mivel a szett lakosságot nem növel, így ez a boldogság is csupán extra, de megintcsak úgy vélem, enny boldogságot adó nevezetes mellett, ill 150 boldogságot adó út mellett, akinek gondja van vele, az valamit rosszul csinál... Szerintem kijelenthetjük, hogy 3:1 a szettnek.
És akkor ugyebár az FP kérdés. Összevethetjük a szentéllyel, ami nyilván a leghatékonyabb mód, már persze nevezeteseket nem számítva. A szentély 2*2, ad 1FP-t 24 órában, már persze motiválva. A szett ad 6-ot ugyebár 8*4 helyen. Szóval a 4 helyett kb 5,4 mezőn ad 1FP-t, viszont nem kér támogatást! A szettnek 5db-ját kell megszerezzük e 6FP-ért, míg szentélyből 6-ot. A szett 5 részéből 3-at már a küldetések odaadnak, így valójában csak 2 részt kell megszerezzünk ennyi FP-ért. Ha többet szerzünk, máris lehet a hatékonyabb helykihasználást keresni, másként rendezni, simán kihozható 104 mezőn 24FP ami 26 szentély helye volna. 14 szett rész kell ehhez, 12-vel kevesebb épület, mint szentély, úgy hiszem ez a megszerzés terén rengeteg! Hovatovább, így már út is kevesebb kell ehhez, ami máris a helyhatékonyságot javítja. És hát a 26 motiválás sem elhanyagolható szükséglet a szentélyekhez ugyebár. Azt hiszem nyugodtan adhatjuk az FP csatát legalább döntetlenre ezek fényében, szóval 4:2 a vége...
És akkor gondolkozzunk el kicsit azon, hogy a maharadzsa szett a felvetett témakörökből egy kivételével mind jobbnak bizonyult, vagy ugyanolyannak, mint a másik (legjobb) opció, lakost se nem kér, se nem ad, támogatást nem visz el, és e 8*4 helyen össze is sűríti a jutalmakat, ami annak fényében, hogy külön-külön nézve is megveri a sima épületeket nem semmi. És akárki akármit mond, lehet, hogy valaki nem FP-re hajt (mgjegyzem hibásan), de annak is kell termék. Lehet, hogy valaki nem gyűjt terméket, mert van elég neki (bár honnan, esetleg küldetésekből ha nem termel, na de akkor Fp kell neki, nem részletezem miért) és lehetne folytatni a kört. Kizárt, hogy egyik jutalma se legyen hasznos egy játékos számára ezeknek a szetteknek! És mivel témánként is jobb más épületeknél, a többi ajándék, még ha nem is kell, hogy zavarhat bárkit az ingyen cucc? Nem nagyon értem, hogy lehet bárkinek baja ezekkel a szettekkel...
Tudom hogy FP mániás vagy, de hidd el nem mindenki az :) . Szerintem nem az a gond hogy minden szett 5x van meg, hanem hogy a szett darabokból van meg pár féle 5x. Nem ugyanaz. Akinek nincs annyi (tized annyi ...) TSZ -e annak a motiválás sem gond. A termelőid meg elég furcsák ha napi 10 -et termelnek, az enyémek még 48 órásban is 15 -t, ha valaki maxon járatja (3x8 óra) akkor 30 -t. Finomítatlan termék annyi mint a szemét. B-C -n leraktam amit nyertem, ez azt jelenti hogy C -n 1 Palotát ... Semmi pénzért nem adja az Elefánt szökőkutat, forgattam már rá vagy 50 -t. B-D -n 2 szett is meglett, C -n 0. Nézzük a D (posztos) szervert: Képtelenség lerakni őket a helyhiány miatt. Tavaly hülyére nyertem magam medálokból, lett is 6-8 új területem, meg az általad lenézett prémium boldogság/alapanyagtermelőkből 4-4 darab. Mélytengeriig le sem cseréltem őket.

1. Nem te vagy az átlag játékos, ezt már te is elismerted
2. Miért nem lehet elismerni ha valami rossz?

Vannak jó eventek is, bár azok sem tetszenek mindenkinek, ez nem volt az.
 

DeletedUser

Guest
Tudom hogy FP mániás vagy, de hidd el nem mindenki az :) . Szerintem nem az a gond hogy minden szett 5x van meg, hanem hogy a szett darabokból van meg pár féle 5x. Nem ugyanaz. Akinek nincs annyi (tized annyi ...) TSZ -e annak a motiválás sem gond. A termelőid meg elég furcsák ha napi 10 -et termelnek, az enyémek még 48 órásban is 15 -t, ha valaki maxon járatja (3x8 óra) akkor 30 -t. Finomítatlan termék annyi mint a szemét. B-C -n leraktam amit nyertem, ez azt jelenti hogy C -n 1 Palotát ... Semmi pénzért nem adja az Elefánt szökőkutat, forgattam már rá vagy 50 -t. B-D -n 2 szett is meglett, C -n 0. Nézzük a D (posztos) szervert: Képtelenség lerakni őket a helyhiány miatt. Tavaly hülyére nyertem magam medálokból, lett is 6-8 új területem, meg az általad lenézett prémium boldogság/alapanyagtermelőkből 4-4 darab. Mélytengeriig le sem cseréltem őket.

1. Nem te vagy az átlag játékos, ezt már te is elismerted
2. Miért nem lehet elismerni ha valami rossz?

Vannak jó eventek is, bár azok sem tetszenek mindenkinek, ez nem volt az.

A termelők tekintetében igaz, elírás volt részemről, 20-at termelnek 24 órában, nem 10-et, mint egy szett. Ettől függetlenül, ha összeveted, hogy nem kér sem pénzt, sem lakost, sem alapanyagot, sem finomítatlan termékeket, amelyek sok esetben már maguk is kérnek finomítatlan terméket, plusz ezer más dolgot is ad, akkor bizony simán lenyom egy termelőt még így is.

S nem tudok egyetérteni, hogy rossz event lett volna, a 3 gyémántfarmomom is teljesen jól siekrült! Csak kívánságok kútjára pörgettem, semmi másra. A kutak számát pontosan nem tudom, de 5-10 közt mozog Brisgardon és Dinegun, Cirgardon jött a legkevesebb, de ott is 4 min, és még van jegyem, ez D-re is igaz. Emellett C az egyetlen ahol ennek fényében a szettből se jött ki semmi. Viszont B-n a kb 9 kút mellé beesett 3 palota, 2-2 a keleti toronyból és a bandar térből, 4 a nyugati toronyból és 1 a maharadzsa tóból. D-n úgyszintén 2 palota, 2-2 a bandar és a maharadzsa részekből és 1-1 a két toronyból. Ha azt nézem, hogy ezek a számok úgy jöttek össze, hogy csak olyan keréken pörgettem, ahol kút is volt, és csak addig míg ki nem jött a kút, már megint kicsit abszurd nézőpont, hogy ne lehetett volna jól zárni! Mindenkinek volt olyan kerék is ahol egyszerre több jó nyeremény volt, ez biztos, portréval, esetleg jegyekkel stb., hogy simán lepucolható legyen. Tegnap D-n nagyon nehezen adott be egy kutat. Már minden más le volt szedve, összesen az 1 jegy 4-szer volt még azon kívül. Mégis a kerék összetételének hála alig 10db jegybe fájt az eészet lepucolni...
A-n 4 komplett szetem jött ki, 4 szentély mellett, ez utóbbaiakat nem is akartam, szintén úgy estek, hogy akkor voltak keréken amikor a szett részei is... Igaz, A-n költöttem a gyémántot is, dehát azért van, s csak a CE 4 világban teljesítve heti ezret hoz kb, így azt hiszem nem nagy cucc, ezt is bárki megteheti, nincs egy óra hetente megcsinálni a 4 világban a 4 szintet...

Lehet itt azon is vitatkozni, hogy ki átlag játékos, ki nem. Önmagában az, hogy nekem sok időm van rá, nem akkora dolog. Én nem szórakozom telefonról, csak gépről. Manapság viszont mindenki egész nap a telefonját cseszteti, rengetegen fent vanak itt is napközben, munka közben stb... Én is napi egyszer gyűjtök be, attól, hogy többet vagyok ez nem változik. Kb a nevezetesekbe pakolás meg néhány ilyen dolog jelenti a különbséget amire több időt szánok, és kevesebb időben nem is lehet ennyit teljesíteni belőle. Ha abban nem volnék átlagos, hogy alaposan átgondolom, tervezek, és annak megfelelően cselekszem, akkor lehet, hogy igazad van. De ez még mindig egy stratégiai játék akar lenni, ahol elvben ezek a dolgok elvárások volnának. Ha pedig célzottan, tervezetten csinálja valaki, akkor ezek az eventek is, ahogyan már írtam 80% fölötti arányban sikeresen zárhatók, ami több, mint jó arány.

A prémium boldogság és alapanyagtermelők helyére máris letehetted volna a szettet, hisz mindkettőt ad, még ha kicsit kevesebbet is, viszont más dolgokat is, így máris termelőt is kidobhattál volna, ha a kult épület nélkülözhetetlen mondjuk... A medálra megint nem tudok mit mondani, mióta a nevezetesek helyezései tízezres tételben adnak, nincs akadálya kimaxolni a területet. Gyémántból szintén nem kell végtelen hozzá, a korábban már emlegetett CE-vel, meg amit sima küldetések adnak, ill. minden visszatérő is egyszer ugye minden egyes korban, meg esetleg kutakkal, simán azokat is fel lehet használni, főleg hosszú távon... Nekem is kevés a terület, de sosem lenne elég. Ha kétszer ekkora lenne a max, akkor is mindenki panaszkodna... Ha megnézted már a városom A-n láthatod. Már a mélytengeri 3. részének 2 területe is be van tervezve, és a még raktáron pihenő teraszos farmomon kívül még egy db fog leférni és kész, kijelenthető, hogy csak nevezetes és event épületeim vannak, egy árva mező szabad hely nélkül, már raktározást gyűjtök, hogy ha egy event valami építését kéri ne eladnom kelljen event épületet, ja és A-n ehhez a városképhez már ki kellett szórnom 22db kívánság kutat/fiatalság forrást is ami fő világban helypazarlás szentélyekhez vagy szettekhez, teraszos farmokhoz viszonyítva! Szóval sosem elég a terület, ez ilyen, ehhez is stratégia kell, hogy miként használod ki, én már csak akkor tudok változtatni, ha jobb event épület esik, pl, király helyett szentély, bazár helyett teraszos stb... Tudnék mit kezdeni plusz területtel, de gyanítom pár hét, 1-2 event alatt az is maxon lenne... Hol legyen a határ? Még 10db? Még 100? Hol lenne akkor a kihívás a városrendezésben?

Szerk.: De, hogy válaszoljak az utolsó kérdésre is, azért nem ismerem el, hogy rossz volt az event, mert szerintem nem volt az. :D Értem én, hogy lehetne jobb is, mint ahogyan jobb volt a korábbi években, de attól, hogy azok jobbak voltak, ez még nem rossz, csak nem annyira jó.
A többi eventhez viszonyítva korábban a nyári és a téli magasan kiemelkedett, aránytalanul jó volt, most jobban illeszkedik a többihez, nem lehet olyan könnyen kiugró számokat elérni nyeremények tekintetében. Azért nah, tavaly nyáron valaki szerint 150 jegy volt. Még ha ez túlzás is, akkor is 4 kerék teljes leszedésére kb elég volt, arról nem beszélve, átlagban nem kellett nyilván mindig mindent leszedni, mondjuk 18 jegyből megvolt a 4 áhított nyeremény (ugye ugyanaz négyszer, ami most arany). Ez azt jelenti, hogy 16db akkor is összejött majdhogynem ha teljesen le kellett pucolni a kereket mindig, ha meg az átlagot nézem akkor sokkal több... És hát nem hsizem, hogy az én szomszédságom lenne olyan jólelkű, hogy a kedvemért sosem frissít el semmit, mindig hagyja, hogy leszedjem amit csak akarok, ők nem is pörgetnek, másoknál meg ez kizárt, és lehetetlen, évek távlatában, változó szomszédokkal... Igen, megesik, hogy elfrissítik, hogy más viszi miután ellőttem jegyet rá stb., de nem mindig, így továbbra is beszerezhető minden. C-n velem is volt, hogy 20-at pörgettem egy kútért kb, végül nem jött össze, ott maradt, én meg jegy nélkül. Aztán mi van? Csináltam tovább a küldetéseket, lett még jegyem, és szereztem még 1-2 kutat másik kerékről. Ezért sz*r az event, mert nem lett 10+ kutam ott is, csak 4?
Az a baj, hogy mindig telhetetlenek vagytok, és nem azt nézitek, minden ilyen event lehetőség rá, hogy ingyen, jó, extra tulajdonságú cuccokat lehessen szerezni, még gyémánt nélkül is simán, sokat, hanem azt, miért nem lehet belőle 100-at szerezni, persze csakis ingyen... Miközben az egész játék csak azért létezik mert bevételt termel, ergo aki szídja a gyémántigényét, ill. a prémiumozó játékosokat az olyan korlátolt, hogy abba sem gondol bele, nélkülük ő sem lenne mivel játsszon, ingyen, mert senki nem ölne ennyi energiát valamibe hobbiból, mint amit ennek a játéknak a fejlesztői...
Szóval kedves mindenki, ha kevés a jutalom, nem az event a rossz, meg kell próbálni gyémántot szerezni a játékban (amúgy ez is kb egyedülálló, hogy egy fiókhoz így több világ tartozhat és a prémium közös, magyarán ha csak egy világot akarsz komolyan vinni, de rászánsz napi 5 percet, ingyen jutsz a prémiumhoz, és nem kell a fő világban áldozatot hoznod érte, helyet stb, más játékokban csak venni tudsz prémiumot, esetleg kapsz valamennyit ajándékba, de akkor is csak és kizárólag egy helyen, hiába több világ, ha másikban kapsz, azt ott is tudod felhasználni csak). A másik opció pedig, hogy vesz valaki gyémántot, ha kevesli a nyereményt.
Értsétek meg, ha mindent ingyen osztanak harmincasával, SENKI nem fog költeni és a játéknak vége lesz. Olyan nehéz ezt átlátni? Így is túl sok és túl könnyen szerezhető az extra, pérmium, event jutalom már a korábbiakhoz képest, amikor volt 3 fő event egy évben, plusz a valentin a gyenge fával és a halloween a temetővel.
Gyémántolás, és minden extra nélkül 60db körül járok a 3 gyémántfarmomom a kutak számát illetően! 2015 nyárin kezdtem, hozzátéve, hogy akkor még meg sem akartam tartani a vilgkat, hagyni akartam törlődni, mint korábban, így nem erőltettem túl, ugyan csak kútra pörgettem azon a nyárin, de nem foglalkoztam vele szinte semmit. A D világ még nem is létezett akkor, csak az év télire indult!!! Ezzel együtt D-n is majd 60 kutam van! Elképesztően könnyű pár event alatt is iszonyat mennyiségeket összeszedni, még gyémántfelhasználás nélkül is, csak okosan kell csinálni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23560

Guest
Nem nyomok a válasz gombra, de attól még az:)
A-n bő 50 kerékfrissítésből egyszer sem dobott fel kutat, így oda nem is tudtam szerezni újakat...
 

DeletedUser

Guest
Nem nyomok a válasz gombra, de attól még az:)
A-n bő 50 kerékfrissítésből egyszer sem dobott fel kutat, így oda nem is tudtam szerezni újakat...

Az ilyen is megesik. Majd az őszin degeszre szeded magad kutakkal... Nekem pl a C világ korábban extrém jó volt, messze a legtöbb kutat hozta, sokkal töb volt, mint pl B-n amivel teljesen egyidőben kezdtem el építeni a farmot. Ezen az eventen messze a C lett a leggyengébb, bár azért az előző poszt óta még egyet leszedtem, valószínű ez a vége, és mostanra a 3 farmból ott van a legkevesebb kút...
Vannak szerencsésebb és kevésbé szerencsés eventek, hosszú távon viszont kiadja a megfelelő átlagot. Aki egyszer beleesik a 15%-ba amikor nem jön össze egy szett gyémánt nélkül, az legközelebb majd 2-t tud szerezni, szintén gyémánt nélkül. Persze mindehhez kell a jó taktika és a tudatosság, pl nem pörgetni akkor sem ha már 10 napja nem láttad ami érdekel, mégis kibírni, hogy nem kezded el magad frissítgetni stb...
 

DeletedUser23560

Guest
Kibírtam, mivel tényleg nem láttam kutat. Pont azért a feladatsor befejeztével tettem egy próbát, és nem volt szerencsém:)
 

DeletedUser25144

Guest
Sziasztok!

Véleményetek szerint működő-e (ad-e teljes, dupla termelést) az Indiai szettnek az az elrendezése, ahol két palota-szettnek van egy közös része, például 1-1 torony, vagy 1-1 bandar és tavas elem? (lerakási példa: bandar+tavas, palota, keleti+nyugati torony, palota, bandar+tavas)

Szettekről és nyári eseményről:
Kicsi játékos vagyok, friss a játékban. Nincs tapasztalatom a hasonló időszak eventjeiről. Nekem ilyen alacsony szinten elképesztően hatékony és jó megoldás az Indiai szett. Számomra versenyképes mondjuk egy Hagia-val összevetve. Persze jobb lett volna helyette több Tudás Szentélye, de a napi 6Fp mellett sokat nyújt. Ha fenti kombináció működne, akkor viszont sokáig foglalná a helyet a városomban. :)
 

DeletedUser23560

Guest
Ha a főépület érintkezik 4 különféle melléképülettel, teljes bónuszt ad.
1 melléképület több főépületet is el tud látni.:)
 

DeletedUser25106

Guest
Kiszedem a főépületemből a szabad jegyet. Pörgetés, 3db jegy a jutalom! Hurrá-hurrá!! A jutalom 2db női és 1db férfi portré! Ez a tipikus példája a nesze semmi fogd meg jól dolognak! (és ez már nem az első esetem ebben az eventben)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent