Nyári esemény - teljesíthetetlen küldetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15873

Guest
Sziasztok!

A nyári esemény keretein belül megkaptam azt a küldetést, hogy szivárogjak be 3 szektorba. A probléma ott merült fel, hogy már csak 1 tartomány van hátra, azon belül is már csak 3 szektor nincs elfoglalva, de azokba korábban beszivárogtam. Egészen pontosan kettőbe. Szóval 1 szektorba tudtam beszivárogni, és hiába foglaltam el, nem történt semmi. Továbbra is kéri a 2 beszivárgást, de nem tudok már hova. Mi tévő legyek?

Üdv,
deathless
 

DeletedUser22884

Guest
Kérlek, ezügyben írj a supportnak, hogy részletesen kivizsgálhassuk a problémát.
 

DeletedUser24249

Guest
Szia.Bocsi a zavarásért,ha nem jó helyre írok akkor elnézést.Sajnos kizártak a játékból mert több accountom volt 1 ip -ről,amit az egyik barátom unszolására hoztam össze(figyelmen kívül hagyva a szabályzatot),ami miatt véglegesen kizártak a játékból,és olyan kérdésem lenne,hogy esetleg van e esély arra hogy valamikor meg játszhassak,mert elég sűrűn szoktam gyémántot vásárolni pénzért,vagy van e valamilyen megoldás arra hogy ne véglegesen legyek kizárva.Megköszönném ha segítenél ez ügyben,vagy ha van valamilyen tipped hogy kinek írhatok esetleg levelet.Mert sajna még azt sem tudom hogy hova és kinek tudnék írni.Előre is köszönöm a segítségedet.Üdv Gyurkovics
 

DeletedUser24582

Guest
sziasztok? nyertem még egy gazdasági épuletett de csakaz egyik van meg a másik nincs meg kinek tudok szolni? köszönöm.
 

Vanek ur

Aktív tag
sziasztok? nyertem még egy gazdasági épuletett de csakaz egyik van meg a másik nincs meg kinek tudok szolni? köszönöm.

A játékon belül jobb klikk, és ott a support részen belül tudod jelenteni a hibát. Ők ellenőrzik a logokból, hogy tényleg megvolt-e a két nyeremény, és ha igen, akkor hol a második.
Viszont mielőtt jelentenél, nézd meg, hogy az adott épület alatt nincs-e véletlenül egy kettes szám (mert nem egyesével jelzi a raktárban a nyert (vagy vásárolt) épületeket, hanem azonos épületeknél az épületek számának növelésével); illetve ellenőrizd azt is, hogy nem raktad-e le véletlenül az előzőt.
 

DeletedUser22809

Guest
hello, ugyanaz a problémám mint az elöttem szólónak így be is másolom .Sziasztok!

A nyári esemény keretein belül megkaptam azt a küldetést, hogy szivárogjak be 3 szektorba. A probléma ott merült fel, hogy már csak 1 tartomány van hátra, azon belül is már csak 3 szektor nincs elfoglalva, de azokba korábban beszivárogtam. Egészen pontosan kettőbe. Szóval 1 szektorba tudtam beszivárogni, és hiába foglaltam el, nem történt semmi. Továbbra is kéri a 2 beszivárgást, de nem tudok már hova. Mi tévő legyek?
Annyi a különbség , hogy írtam a supportnak, egyszer válaszolt hogy foglaljak el 3 szektort ami megtörtént. megírtam neki de két napja nem válaszol és semmi intézkedés. kérem segítsetek, üdv sean
 

DeletedUser22809

Guest
Az egész utolsó provinciát el kell foglalnia.

Üdvözlettel:
ATiE
ezt a választ kaptam de látom, hogy már mások is jelezték, hogy nem old meg semmit. előtte egy másik admintól azt a választ kaptam, hogy foglaljak el 3 -at az se oldott meg semmit, nem értem miért nem lehet az embert tovább léptetni ha nem ő a hibás, na mindegy a nyári játékról akkor le mondok de ez így nem túl fair
 

DeletedUser24506

Guest
kontinenstérkép hiba a muhold megérkezet de a terulet nem jelenik meg
 

Vanek ur

Aktív tag
Az egész utolsó provinciát el kell foglalnia.

Üdvözlettel:
ATiE
ezt a választ kaptam de látom, hogy már mások is jelezték, hogy nem old meg semmit. előtte egy másik admintól azt a választ kaptam, hogy foglaljak el 3 -at az se oldott meg semmit, nem értem miért nem lehet az embert tovább léptetni ha nem ő a hibás, na mindegy a nyári játékról akkor le mondok de ez így nem túl fair

De, a provincia elfoglalása (vagy a 3 terület elfoglalása, ami ugyanaz) megoldja a problémát - hiszen ha nincs több terület, akkor automatikusan teljesítettnek veszi az ilyen jellegű további (foglalás/beszivárgás) feladatokat.
Ezen kívül kik azok a mások? Mert egy ember jelezte ezt még tavaly (vagyis nem most), és neki megoldódott így a gondja. Más?
Illetve mit vársz itt tőlünk? Mi nem tudunk hozzáférni a dolgokhoz; csak a support hibabejelentő felületén keresztül tudják ellenőrizni (és ha megoldható, akkor megoldani) a hibát.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok teljesítettem a nyári esemény küldetés sorozatát és a be ígért gyémántok sehol nem jelentek meg esetleg hol keressem ?
előre is köszi a válaszokat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent