Nyári esemény lezárársa...

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23825

Guest
Kifejezetten neveletlen és intoleráns dolognak tartom hogy az eddigiekkel ellentétben most a nyári játék egycsapásra megszűnt.... (ellenben a reklámokkal amik amúgy is teljesen felesleges kamu dolgokat reklámoznak(és minden kattintásra ujjab 4 darab jön elő) amiket senki de senki nem akar még megnézni sem mert maga a hirdetés is annyira igénytelen hogy csak kamu lehet... ha akarsz az e-mail címedre egy csomó spamot az e-mailedre akkor kattints a "hirdetésekre" és töltsd ki amit kérnek...)... eddig mindíg fel lehetett használni még egy két napig a szerzett pontokat (esetünkben jegyeket) most pont ezért meghagytam pár jegyet erre éjhfélkor töröltétek az egész hóbelevancot.... tulajdonképpen nem is várok választ csak közölni szeretttem volna hogy ez nagyon nem volt rendes dolog, de ezt nyilván ti is tudjátok mert nagyon gyorsan le lett zárva a fórumtéma...
 

Vanek ur

Aktív tag
Szerintem korrektek voltak. Leírták, hogy az eseménynek vége tegnap 24:00-kor. Nem a jegygyűjtésnek, hanem az eseménynek. Vagyis eltűnik minden az eseményre utaló dolog. Innen én azt mondom, hogy Te nézted be a dolgot; mert félreértetted. Ha külön idő van a beváltásra, akkor azt külön jelzik, és ki is emelik (illetve nem az eseményt zárják az adott eseménynél, hanem csak a gyűjthető dolgokat - de ezt így is írják le); itt viszont egyértelműen az esemény zárásáról volt szó (mivel nem is lehetett olyan sok jegyet gyűjteni, így nem is gondolták azt, hogy majd több 100-at fog valaki gyűjtögetni belőle, aminek a beváltása gondot jelenthetett volna).
 

DeletedUser23505

Guest
Szerintem is felre ertetted, nem volt 2 idopont meghatarozva, tehat a kuldetessort egeszen az Event vegeig befejezhetted, az utolso pillanatokban is elporgethetted az erte jaro jegyeket. Szerintem egyertelmu volt az 1 megadott idoponttal. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent