Kibeszélő Nyári esemény 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20942

Guest
"Szia!
Pont ilyenekhez nem volt szerencsém, de szerintem a raktárban a kalapácsra kattintva tudod kiválasztani a készletből, amit szeretnél."

Ez pont nem vezet sehova. Ezt már próbáltam ezerszer, semmire sem reagál.
 

Feneséges

Aktív tag
"Szia!
Pont ilyenekhez nem volt szerencsém, de szerintem a raktárban a kalapácsra kattintva tudod kiválasztani a készletből, amit szeretnél."

Ez pont nem vezet sehova. Ezt már próbáltam ezerszer, semmire sem reagál.

Kipróbáltam. A raktárban, a kalapácsra kattintva felugrik egy ablak. Az ablakban lehet kiválasztani, amire szükséged van.

Szerk.:
kep.jpeg
 

DeletedUser25833

Guest
hali. nekem is ez a gondom.
valaki tudja a valaszt esetleg?

Rájöttem, hogy mi volt a baj. A hajó lakosságot is növeli. Ha kevesebb a szabad embered, mint amennyit a hajó ad, akkor nem engedi fejleszteni, mert az olyan mintha a hajót törölnéd , és így minuszba menne a lakosság. Remélem érthető, nem tudom pontosabban elmondani. Szóval legyen több szabad embered és rá fogod tudni tenni a fejlesztést.
 

DeletedUser20942

Guest
Sziasztok!

Meg tudja mondani valaki, hogy hogyan kell használni a "Kereskedői választókészlet", valamint "Királyi készlet" jutalmakat?
Eddig nem sikerült rájönnöm.
A kalapácsra hiába kattintok, semmire sem reagál.

Üdv: milkaváros
 

Vanek ur

Aktív tag
Elterjedt, hogy minden küldi 2-t ér. Valaki kitalálta, aztán átvette mindenki. Ha elolvassátok a hivatalos írást (igaz csak angolul van), akkor látjátok, hogy már a bétán is az utolsó 22 küldiért adtak 2 doubloont.
Azért terjedt így el, mert a bétán eredetileg 1-et adtak minden küldiért, aztán a készítők látták, hogy ez nem jó. Onnantól hirtelen 2-t ért minden 'látható' küldi (hiszen már az event végefelé lépték meg ezt az emelést, így a játékosok már a bónusz/napi küldiknél jártak); és kapott mindenki sok doubloont visszamenőlegesen. De azt nem nézte/számolta meg senki, hogy mennyi is az az annyi; így maradt a 'a feladatokért 2-t adnak' gondolat (még a wikia-n is így szerepelt egy jó ideig). Aztán derült csak ki, hogy mi is mennyi is.
 

DeletedUser1609

Guest
Ha az esemény alatt váltok korszakot, akkor a nyeremények is igazodnak hozzá?
 

DeletedUser25416

Guest
Sziasztok csak ugy tudjátok használni ha a raktárban rákatintasz a használom kiírásra és kiválaszthatod hogy mit akkarsz 25forge vagy fejlesztöt de legyen allata kiírva hogy haszálom:)
 

DeletedUser25930

Guest
sziasztok. ha megvan a max szint a hajón és végigpörgetem megint a főnyereményig akkor most 2x ad hajófejlesztő készletet :D azzal mit csináljak? :D
 

DeletedUser25940

Guest
Sziasztok!
Tudja valaki hogy mi az a gyártóépület? akármit építek semmit se fogad el annak
 

DeletedUser24348

Guest
Gondolom az event vége után soha többet nem találkozunk hajófejlesztő készlettel.
 

Asani

Tag
Gondolom az event vége után soha többet nem találkozunk hajófejlesztő készlettel.

Szerintem pedig ez az Inno koncepciója, már hogy visszatérő eventeket tervez. Az idei eventek mind ilyenek voltak, ezért volt olyan is, ahol nem tudtad vagy maximum nagy szerencsével megszerezni gyémiköltés nélkül az összes fejlesztést. Már maga a többszörös fejlesztés is erre utal, de ha megnézitek a jelvényeket ott tűnik ki leginkább, hiszen egy adott idény event feladatáért egy csillagos jelvényt kapsz, tehát ha azt szeretnéd hogy meglegyen a 3 csillag le kell futnod az eventet 3szor. Szóval lehet számítani rá, hogy jövőre is hasonló lesz a nyári event, a tavaszi és az őszi is. Mind amiért jelvény jár, az visszatérő, úgyhogy nemérdemes eldobálni a fel nem használt fejlesztéseket, mert jó lesz az még... :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Szerintem pedig ez az Inno koncepciója, már hogy visszatérő eventeket tervez. Az idei eventek mind ilyenek voltak, ezért volt olyan is, ahol nem tudtad vagy maximum nagy szerencsével megszerezni gyémiköltés nélkül az összes fejlesztést. Már maga a többszörös fejlesztés is erre utal, de ha megnézitek a jelvényeket ott tűnik ki leginkább, hiszen egy adott idény event feladatáért egy csillagos jelvényt kapsz, tehát ha azt szeretnéd hogy meglegyen a 3 csillag le kell futnod az eventet 3szor. Szóval lehet számítani rá, hogy jövőre is hasonló lesz a nyári event, a tavaszi és az őszi is. Mind amiért jelvény jár, az visszatérő, úgyhogy nemérdemes eldobálni a fel nem használt fejlesztéseket, mert jó lesz az még... :)
Kiegészítés: sajnos az Inno nem egészen így gondolkodik. Addik OK, hogy vannak visszatérő, állandó eventek, de ezek nem mindig ugyanazt és ugyanúgy adnak. Régebben volt temető/cukrászda/... épület, és azok fejlesztése, most nincs. Tavaly almát kellett gyűjtögetni ősszel, idén majd mindenféle cuccot (karamell, fahéj, tök, csoki, alma), mert sütisütés lesz almaszedés helyett. Új event épülettel, és a lassan szokásosnak mondható hozzá való fejlesztő-készletekkel.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent