Kibeszélő Nyári esemény 2018

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1609

Guest
Ha az esemény alatt váltok korszakot, akkor a nyeremények is igazodnak hozzá?
 

SilverPrime

Új tag
Ami most is foglalkoztat, mint miden eseménynél...
Elérhető-e gyémánt vásárlás nélkül a 7-es szint a hajón, vagy hagyjam az egészet a f@szba és ne is kinlódjak a feladatokkal?!
 

DeletedUser25416

Guest
Sziasztok kérdésem lenne ki van írva hogy Jutalom: 2 Dublon és csak egyet ad hogy lehet ez?
 

DeletedUser25416

Guest
Nyári eseményekbe
3. KÜLDETÉS
- Motiválj/takírts ki 30 épületet.
- Gyűjts be valamennyi* pénzt.
Jutalom: Doubloon 2 Dubloon
 

DeletedUser25833

Guest
Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy nem tudja felfejleszteni a hajóját? Nálam ugyanis ez a helyzet. Letettem a hajót 1.-es szinten és a fejlesztést nem engedi rátenni. Ha valaki járt még így segítsen legyen szíves. Köszi
 

DeletedUser25416

Guest
A Béta szerveren kettöt adot onnan let kiírva az összes küldetés.
 

DeletedUser20654

Guest
Ott se adott 2-t, csak az utolsó 22 küldiért. Ahogy itt is.
 

DeletedUser25802

Guest
Eredetileg 2-t adott volna minden küldi, de valamiért megváltoztatták 1-re. Céh-ben is írták, hogy 2 lett volna.
 

DeletedUser20654

Guest
Elterjedt, hogy minden küldi 2-t ér. Valaki kitalálta, aztán átvette mindenki. Ha elolvassátok a hivatalos írást (igaz csak angolul van), akkor látjátok, hogy már a bétán is az utolsó 22 küldiért adtak 2 doubloont.
 

DeletedUser20942

Guest
Sziasztok!

Meg tudja mondani valaki, hogy hogyan kell használni a "Kereskedői választókészlet", valamint "Királyi készlet" jutalmakat?
Eddig nem sikerült rájönnöm.
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!

Meg tudja mondani valaki, hogy hogyan kell használni a "Kereskedői választókészlet", valamint "Királyi készlet" jutalmakat?
Eddig nem sikerült rájönnöm.
Szia!
Pont ilyenekhez nem volt szerencsém, de szerintem a raktárban a kalapácsra kattintva tudod kiválasztani a készletből, amit szeretnél.
 

DeletedUser25931

Guest
Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy nem tudja felfejleszteni a hajóját? Nálam ugyanis ez a helyzet. Letettem a hajót 1.-es szinten és a fejlesztést nem engedi rátenni. Ha valaki járt még így segítsen legyen szíves. Köszi

hali. nekem is ez a gondom.
valaki tudja a valaszt esetleg?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent