Új hiba Nincs ismétlődő küldetésem

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25714

Guest
1.122.5dc1f95022 (21.03.2018 10:48), Isteni Holdfény (705170), hu4, hu_HU, WIN 29,0,0,113, Windows 10, Chrome/65.0.3325.181, 1536x758, OpenGL (Baseline Extended) (336 MB VRAM)

Reprodukálhatóság: 5/5 = mindig megtörténik

Küldetés neve: Ismétlődő küldetés

Jelenlegi helyzet: Dineguban három darab küldetésem van (történeti és bónusz), de nincs ismétlődő küldetés. a történeti és bónusz küldetések mindegyike olyan, hogy csak akkor tudnám teljesíteni, ha kort lépnék.
 

DeletedUser23560

Guest
Ismétlődő küldetést akkor kapsz, ha a megszakítható, de nem ismétlődőket mind megszakítod. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Van ilyen. Ha valaki 'előreszalad' a térképen, akkor a rendszer úgy érzi, az illető már abban van. Megoldás:
1. Nem kell előreszaladni.
2. Hozzá kell szokni, hogy ez ezzel jár, így nincs adott korú ismétlődő küldi. (Nem fog senki belehalni.)
 

DeletedUser23560

Guest
Van ilyen. Ha valaki 'előreszalad' a térképen, akkor a rendszer úgy érzi, az illető már abban van. Megoldás:
1. Nem kell előreszaladni.
2. Hozzá kell szokni, hogy ez ezzel jár, így nincs adott korú ismétlődő küldi. (Nem fog senki belehalni.)

Én is előre szoktam haladni a térképen, de mindig volt megszakítható küldim. Persze volt olyan is, hogy nem szakítottam meg, de lehetett volna. Ha két bónusz és egy történet küldim volt egyszerre, lett egy negyedik küldetésem, illetve a bónuszküldetés nyílt meg negyedikként.
Az viszont igaz, hogy későisként nem jártam az iparis térképen, így azt nem állíthatom, hogy ilyen esetben nincs másképp, mint ahogy én tapasztaltam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25714

Guest
Van ilyen. Ha valaki 'előreszalad' a térképen, akkor a rendszer úgy érzi, az illető már abban van. Megoldás:
1. Nem kell előreszaladni.
2. Hozzá kell szokni, hogy ez ezzel jár, így nincs adott korú ismétlődő küldi. (Nem fog senki belehalni.)

cirgardon virágzó középkorban vagyok, de majdnem ugyanott járok a térképen, mint dineguban, cirgardon mégis vannak ismétlődő küldetéseim és nagyon szépen keresek vele: naponta több fp csomag, áruk, medálok, még talán gyémánt is akadt egyszer. egyébként pedig magamtól nem szoktam előrehaladni a térképen, csak akkor foglalok szektort, ha küldetés kéri.

abban igazad lehet, hogy úgy érzékeli hogy későbbi korban vagyok, de akkor rosszul érzékeli, éppen ez lenne a hiba. másrészt a későbbi korokban is vannak ismétlődő küldetések, tehát ha úgy érzékeli, akkor adjon abból a korból ismétlődőt. de nem ad semmilyet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
másrészt a későbbi korokban is vannak ismétlődő küldetések, tehát ha úgy érzékeli, akkor adjon abból a korból ismétlődőt. de nem ad semmilyet.
Ahhoz, hogy elérj az ismétlődőkhöz, először a kor bevezető küldijein kell átjutni. Ha azok megvannak, és még az adott korban lát, akkor jönnek az ismétlődők, amíg koron belül érzékel (és az érzékelésnél számít a térkép is).
 
Utoljára szerkesztve:

Vanek ur

Aktív tag
Én is előre szoktam haladni a térképen, de mindig volt megszakítható küldim. Persze volt olyan is, hogy nem szakítottam meg, de lehetett volna. Ha két bónusz és egy történet küldim volt egyszerre, lett egy negyedik küldetésem, illetve a bónuszküldetés nyílt meg negyedikként.
Az viszont igaz, hogy későisként nem jártam az iparis térképen, így azt nem állíthatom, hogy ilyen esetben nincs másképp, mint ahogy én tapasztaltam.
Megszakítható =/ ismétlődő, hiszen a történeti küldik között is van megszakítható (és az ismétlődőkről beszélgetünk). Vagyis minden ismétlődő megszakítható, de nem minden megszakítható ismétlődő. :)
 

DeletedUser23560

Guest
Megszakítható =/ ismétlődő, hiszen a történeti küldik között is van megszakítható (és az ismétlődőkről beszélgetünk). Vagyis minden ismétlődő megszakítható, de nem minden megszakítható ismétlődő. :)

De neki az az igazi gondja, hogy megszakíthatója nincs, hiába írt ismétlődőt...
 

DeletedUser25617

Guest
Kedves isteni holdfény! (Amennyiben még aktuális)
Három hónapig szenvedtem ugyanazzal a gonddal amivel te, a support nem segített, magam jöttem rá tegnap a megoldásra...
A feladat szövege két épület megépítését kéri, egyik sem késő középkori.
Angol wikin utánanéztem a küldetésnek, és kiderült hogy valójában három épület közül lehet választani: harmadik a császári őrség laktanyája.
Leraktam, elfogadta.
Szégyen gyalázat a fordítók részéről ez a hiba, már egy napja fogalmazom a levelemet, amiben elküldöm őket a forge szigetekre.
Remélem még aktuális a problema, és tudtam segíteni!
Jó játékot
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent