Nem játékhiba nevezetes épületek megnyitása után csak tölt

Gatti89

Új tag
Sziasztok pár napja jelentkezik ez a probléma hogy nevezetes épületekbe belépek és csak tölt a játék ki se tudok lépni csak ha újra indítom a játékot. Valamint a fejlesztési ágban se tudok fejleszteni mert azt jelzi nincs fp-m közben van rengeteg a raktárban. Mi lehet a gond?

hiba.jpg
 

Gatti89

Új tag
Már korábban töröltem a sütiket és előzményeket de továbbra is sűrűn fent áll a probléma, egyébként firefox böngészőt használok. Esetleg valami böngésző bővítményt igényel a játék vagy annak frissítését?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Már korábban töröltem a sütiket és előzményeket de továbbra is sűrűn fent áll a probléma, egyébként firefox böngészőt használok. Esetleg valami böngésző bővítményt igényel a játék vagy annak frissítését?

Jómagam is firefox-ot használok és valóban, néha jelentkezik ilyen probléma, de egy oldal frissítés megoldja.
 

Gatti89

Új tag
valamint a mai és tegnapi napon már a levelező megnyitáskor is megakad és csak a játék újraindításával oldódik meg. Nem tudom mi lehet, mintha valami háttér program megakadna, régebben ilyenkor mindig a flash-re gyanakodtam de ugye az már nincs.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Mondjuk azt én is tapasztalom, hogy az utóbbi néhány hónapban a szerver terheltsége nagyobb lenne. Egyre többször lassul be a játék. De remélem sokan jelzik a supportnak és akkor talán foglalkoznak vele.
 

Feneséges

Aktív tag
Nem használom a fb-ot, de mintha onnan lépnél be. Simán a forgeofempires.com oldalon belépve is tapasztalod a hibát?
 

Shaman land

Új tag
Nálam is ugyanez volt a hiba, kb. péntek óta. Ma töröltem a sütiket és az előzményeket, ezzel helyreállt a világbéke :) Na meg egy halom dolog törlődött :( Mindegy, ezt túlélem.
 
Fent