Nem működik a forge

Kalap23

Aktív tag
Nem tudok, belépni a forgéba, mert ezt írja ki:1631954032830.png

Először azt hittem, hogy valami internet probléma, de nem.
Nem tudom, ogy mit tegyek, tegnap este nem tudok, belépni.

Üdv, Kalap23
 
Nekem lenne egy kérdésem. Tegnap óta 5-10 mp-es laggok vannak a játékban( PC-n legalábbis, wifire nem tudom fogni, mivel kábellel játszom). Szeretném megkérdezni,hogy másnál is fordul-e ilyen?
Volt valami frissítés szerű(hisz csatatéren az "OK" gomb már megint nem a helyén volt), és úgy tapasztalom,hogy azóta ilyen. Ez előfordul akár csatatéren akár támogatásnál, bármikor-többször
Néha(de inkább sűrűn) úgy laggol, hogy pl. ha csatatéren megáll és közbe "vissza a városra nyomok", akkor a máris városi harc lesz belőle, szörnyű :(

Városi harc.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Natti63

Új tag
Sziasztok!
Arra szeretnék megoldást, hogy a levelézsek között, a céh fül alatt, az általam (a céh alapítója) által létrehozott levelezéseknek miért nincs adminja?
Nem tudom ezeket a leveleket szerkeszteni! Kihez kell fordulnom a segítségért? Előre is köszöm a válaszokat!
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Sziasztok!
Arra szeretnék megoldást, hogy a levelézsek között, a céh fül alatt, az általam (a céh alapítója) által létrehozott levelezéseknek miért nincs adminja?
Nem tudom ezeket a leveleket szerkeszteni! Kihez kell fordulnom a segítségért? Előre is köszöm a válaszokat!

Senkihez, mert a céhes fülön létrehozott leveleknek nincs jogosultsági köre, az automatikusan a céhtagoknak megy ki.
 
Fent