Új hiba Nem kaptam megerősítő email-t, sem bemutató termet, pedig már játszom egy ideje.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25739

Guest
1.123.03064e37f9 (04.04.2018 11:14), Jokeci (755634), hu2, hu_HU, WIN 29,0,0,113, Windows 7, Firefox/59.0, 1280x949, DirectX11 (Baseline Extended) (336 MB VRAM)

Üdv!
A problémám azon alapul, hogy egy ismerősöm is játszik és így derült ki, hogy bár én pár héttel hamarabb kezdtem és fejlettebb vagyok mint ő, de mégsem kaptam megerősítő email-t sem bemutató termet ahol reklámok vannak.
Természetesen ez a két apróság nem fontos, kivéve ha lesz több.
Kérdésem: lehet orvosolni, vagy nem lesz több ilyen?

Válaszotok előre is köszönöm.

Üdv.: Jokeci
 

DeletedUser25092

Guest
Én több mint egy éve játszom, de fogalmam sincs mi az a bemutató terem.
 

DeletedUser25739

Guest
Bocsi, lehet, hogy más a neve, de az a lényeg, hogy videókat-reklámokat nézel plusz ajándékokért.
 

DeletedUser25092

Guest
Értem. Sajnos,mivel nem tudom hogy ilyen létezik, segíteni sem tudok. Valószínű én vagyok felületes a témában, mert idáig ez a része nem foglalkoztatott. A játékban nyerhető dolgokkal foglalkoztam, amihez valamit mindig teljesíteni kellett.
 

DeletedUser25739

Guest
Semmi gond, köszönöm, hogy próbáltál segíteni!
 

DeletedUser25739

Guest
Tudomásom szerint ugyanezen játszik, csak ő szombaton kezdte én meg kb.: 2 hete.
 

Vanek ur

Aktív tag
Már nem csak a bétán vannak előzetes tesztek, hanem élő szervereken is itt-ott engedélyeznek előzetes dolgokat. Lehet, pont ő volt az, aki hozzájutott ehhez a lehetőséghez; és ezért nincs még sok-sok más játékosnál.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent