Ne Vedd Komolyan ! céh

DeletedUser26795

Guest
Sziasztok !

A Ne Vedd Komolyan céh olyan tagokat keres, akik képesek hozni heti 32-t a Céhexpedícióban.
Más elvárásunk nincs a tagsággal kapcsolatban, az általános elvárásokon kívül.
Nincs adó, nincs GvG, nincs kötelező nevezetes építés. Viszont van egy olyan céhünk ahol több mint 30 tag található, és 2019 Júliusától már napi 3 FP-t ad a városházánk.

Nálunk még a 100 FP-s Forge pont csere is pörög, és van 1,9-es építési topicunk is.
Ennek ellenére felvételi ponthatárunk nincs. Bárki jöhet. Tapasztalatom szerint azonban ha valaki maximalista, és nem csak saját magával, hanem a többiekkel szemben is, akkor ő hamar odébb áll. Ez nem az a céh ahol a Céhexpedícióban csak az első hely az elfogadható. De ha nem tudod az esetek többségében (mondjuk 10-ből 7-8 szor) hozni a heti 32-t, akkor ez nem a te céhed.

Meghívót minden tagunk tud küldeni. Sok szeretettel várunk, még akkor is ha csak néhány hétig maradsz. Nem sértődünk meg, ha kilépsz, és örülünk, ha visszatérsz közénk.

4087. helyről indulunk fölfelé.
A céh alapítása 2018.03.05-én 22.15-kor történt.
A legjobb 500-ban 2018. 05 27-től vagyunk.
A városházánk 2018. 06.24-től ad Forge pontot.
A legjobb 250-ben 2018.10.25-től vagyunk.
2019.01.01-én 20 tagunk és 17. szintünk van és 190. a helyünk a szerveren található céhek listájában.
A városházánk 2019.01.13-tól 2 FP-t ad.
2019.03.05-én 24 tagunk van 20. szintűek vagyunk, és 158. helyezettek vagyunk.
A városházánk 2019.07.04-tól 3 FP-t ad.

Gyere. Várunk.
 

DeletedUser26795

Guest
Ha a céh MINDEN tagja hozza a heti 32-t a Céhexpedícióban, akkor 10 FP-t adok mindenkinek.
 

DeletedUser26795

Guest
2019.10.02-én bekerültünk a TOP 100-ba.
Viszont olyan céh amely nagyobb is mint mi ÉS több taggal is rendelkezik (megnéztem a statisztikát), már csak 32 van.
Meg még kettő aki ugyanannyi taggal rendelkezik.

Szóval...ez egy igazán jó céh lett. Köszönöm minden volt, és jelenlegi tagunknak.

Tagfelvétel továbbra is van, az elvárások nem változtak
 

DeletedUser26795

Guest
Amióta Csatatér bejött, azóta nincs értelme a rangsornak. Egy rosszabb hét és 100 hellyel hátrébb vagy, egy jobb hét és ugyanennyivel előrébb.
A Csatatéren elért eredményeinknek köszönhetően mi jelenleg Platina ligások vagyunk, és a céhrangsorban a 25. helyen állunk. De ez bármikor változhat.

Ahhoz képest, hogy a céh még nincs 2 éves sem, ez egy igazán jó céh.
Tagfelvétel továbbra is van, az elvárások nem változtak.
 
Az elmúlt egy évben a platina és a gyémánt liga közt ingáztunk. Volt már 1000 ligapontunk is (ez a max.) de a gyémánt elején a céhek már nem játékként fogják föl, Sajnálom ezért őket. Jelenleg gyémánt ligásak vagyunk, és a 24. helyen vagyunk, de ez nem jelent semmit.
Jelenleg 56. szintűek vagyunk 58 taggal. Tagfelvétel továbbra is van Elvárásunk továbbra is heti 32 a Céhexpedícióban, és némi aktivitás a csatatéren. Mindenkinek vannak jogai a céhben, tehát meghívóért bárkinek írhatsz.
 
Fent