Nagyon nagy gáz

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
szia miért nem enged bejelntkezni a játék? anyit ír miután a betöltés megál 75%-nál hogy Nem sikerül betölteni: Shared/icons/icon ez miért van és mit tegyek h be tudjak lépni?
 

DeletedUser

Guest
Töröld a böngészőben a (játékhoz tartozó) előzményeket.
 

DeletedUser

Guest
megtettem de még mindeig ugyan azt írja után a komplett böngészőt is töröltem újratelepítettem és mlg mindig ezt írja
 

DeletedUser

Guest
Lépj ki teljesen a játékból annyira ,hoyg az kérje a jelszavad és felhasználó nevedet beírásra.Ha nem jó akkor kérlek nyiss jegyet.Amennyiben F-secure vírusirtót használsz, a beállításaiban a "Dangerous web sites" kapcsolóját kapcsold ki.
Az "Approved Web Site"-nál add hozzá a Forge of Empires oldalt.
 

DeletedUser521

Guest
Sziasztok!

Nekem olyan bajom van, h miután beírom a felh.nevem és jelszót, rákattolok h melyik világba, elkezd betölteni, majd kiírja hogy: Critical Error: failed to load main

Pedig ma már voltam benn a játékban... Segítsetek mit tudok tenni...

Köszi
 

Lioniss

Új tag
Köszönjük a mai frissítést,minden angolul van,gondolom az a cél,hogy aki nem beszéli az angol nyelvet tanulja meg,ha már eddig csak németül beszélt...
Klánháborúból jöttem ide,ott se volt más a kép,amint jött egy frissítés elcsesződött minden ami addig tuti volt,úgy látszik ez a dolog ismétlődik!:(
 

DeletedUser

Guest
Köszönjük a mai frissítést,minden angolul van,gondolom az a cél,hogy aki nem beszéli az angol nyelvet tanulja meg,ha már eddig csak németül beszélt...
Klánháborúból jöttem ide,ott se volt más a kép,amint jött egy frissítés elcsesződött minden ami addig tuti volt,úgy látszik ez a dolog ismétlődik!:(
A hiba ismert és dolgoznak a javításán.
 

DeletedUser2949

Guest
kedves programozok egy nagy vicc az autómata védekező programotok (sőt dühítő) egy picit átkellene dolgozni. Egy tankal s hét zsiványal bármikor lelehetgyőzni bármit is teszel be . Ez nyagyon gáz
 

DeletedUser23505

Guest
hcz1, ezert kulcs figura a zsivany. ;) Nekem az egyik vilagban 3 tanya is van. Az epuleteket szerencsemre nyertem, es kupaert vettem, de vehettem volna gyemantert is. Viszont a kepzo helyeket mind feloldottam, epp annak tudataban, hogy milyen kulonleges kepessegekkel bir.
Ha teszem azt, megvaltoztatnak, akkor engem karosultnak lehet nevezni, ha innen nezed. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24976

Guest
Sziasztok !

Segítséget kérnék felbontás probléma miatt.
kb 1 éve játszom a játékkal minden rendben is volt, az utóbbi pár napban a C világom felbontása eltér a többitől és nem tudom miért vagy hogy tudnám vissza állítani ( nem találtam felbontás állítási lehetőséget )
a gépemmel nincs gond minden más játék rendben.
lényegében a Forge is jó a többi szerveren egyedül a C-n van az hogy kicsit kisebb felbontáson van.
ugyan azt a böngészőt használom minden szerveren szóval nem értem.
Laptopon játszom felbontása 1366x 768 , így is van beállítva az asztal meg amúgy minden
a B és D szerveren a felbontás 1366 x 657 ez teljesen jó és szép a játék.
a C-n pedig 1252 x 602 ami homályos és csúnyácska grafikát eredményez.

Aki tudja mi lehet a gond kérem írjon !
előre is köszönöm Üdv.: Péter
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent