motiválás-takarítás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser16956

Guest
Mikor tudok és mikor nem pl. motiválni.Amikor termel vagy amikor nem?
A másik:mitől függ hogy hányszor tehetem ezt meg?
Baj hogy nem írja mennyi lehetőségem van még.
 

DeletedUser11

Guest
Kedves zozo72,

Akkor tudsz motiválni, ha meglátogatsz egy játékost. Hogy meglátogasd, rá kell kattintanod a képére. Ha egy játékosnál vagy, két dolgot tudsz csinálni : motiválni, és takarítani. A motiválás megnöveli az adott épületben történő gyártást. A takarítás pedig 12 órára megduplázza a dekorációs épületek hangulatnövekedését.

24 óránként tudsz más játékost meglátogatni, vagy esetleg megtámadni.
 

DeletedUser16956

Guest
értem ezt, de termelés közben tudom csak motiválni pl. a suszterműhelyét?
és a másik kérdésem , hány lehetőségem van motiválni vagy takarítani?
 

DeletedUser7560

Guest
lehetőséged 1 van
visszavonni nem tudod
pl. ha félrekattintasz és kocsma helyett bokrot takarítasz akkor már nem tudod visszavonni
ez igaz a motiválásnál is

1embert 24h alatt 1x tudsz motiválni vagy takarítani
at hogy hány embert motiválsz nincs megszabva, akátr az egész céhedet és az összes körülötted lakót motiválhatod/takaríthatod
 

DeletedUser11

Guest
Bármikor lehetőséged van motiválni, vagy takarítani. Takarítani persze csak akkor, ha van dekorációs épülete.

És ez végtelen, mindig képes leszel motiválni, és takarítani, de játékosoknál 24 óránként használhatod a egyiket.
 

DeletedUser16956

Guest
igen most már tudom motiválni az egész céhemet, de régebben míg nem voltam céhben addig 3-4 lehetőséget adott csak. Erre irányult a kérdésem.
 

DeletedUser

Guest
És persze egy épületet csak egyszer lehet motiválni egyszerre, így ha Pista már kitakarította Jóska kocsmáját, te nem tudod kitakarítani, csak ha már vége lett a fényezésnek (12 óráig van fölötte csillag).
 

DeletedUser11

Guest
És persze egy épületet csak egyszer lehet motiválni egyszerre, így ha Pista már kitakarította Jóska kocsmáját, te nem tudod kitakarítani, csak ha már vége lett a fényezésnek (12 óráig van fölötte csillag).

Kivéve ha te vagy Pista :p
 

DeletedUser16956

Guest
és ha pl én szeretném motiválni a suszterműhelyed de nem engedi és nincs csillag?
Az mit jelent?Akkor termelsz még vagy befejezted?
 

DeletedUser11

Guest
Csillag akkor van, amikor valaki kitakarít egy dekorációs épületet. Csillag csak dekorációs épület felett lehet. Motiválásnál a következő termék-felszedés kap bónuszt!
 

DeletedUser11

Guest
Szia hamuka,

A motivalas egyszeri alkalomra dupla termelest biztosit. Motivalni csak lako, es termelo epuletet lehet.

-T-
 

Ötzi

Aktív tag
Kedves zozo72,
A motiválás megnöveli az adott épületben történő gyártást. A takarítás pedig 12 órára megduplázza a dekorációs épületek hangulatnövekedését.

24 óránként tudsz más játékost meglátogatni, vagy esetleg megtámadni.


Miért csak 12 órán keresztül hatékony a takarítás, amikor csak 24 óránként motiválhatok/takaríthatok újra? Vagy 12 óránként lehessen motiválni/takarítani, vagy pedig 24 órán keresztül legyen hatékony. Szerintem ez így lenne fair. Van rá valamilyen magyarázat?
 

DeletedUser2883

Guest
Mikortól lehet a Barátlista tagjait motiválni/takarítani?
És mikor lehet már velük is kereskedni?
Különben semmi értelme a Barátlistának.
 

DeletedUser11

Guest
Szia Edeba,

Ez csak akkor lehetséges, ha azonos kontinensen/szomszédságban vagytok. Különben nem.
 

DeletedUser

Guest
Most már lehet kereskedni a barátokkal akkor is, ha nem azonos kontinensen vagytok.
 

DeletedUser20506

Guest
Sziasztok!

Olyan problémám van, (amire már régen gyanakszom, de most bebizonyosodott, mert egész nap figyeltem), hogy hiába takarítják ki az épületeimet, nem történik semmi. (Az eseménynaplóban megvan ki mikor mit takarított, de nagyon kevés az, ami valóra is válik!!!!)
Az hagyján, hogy csillag nem ugrál fölötte, de nem változik a boldogságpontok száma sem, és nem vigyorog felül a fejecske sem. Pedig ahányan takarítanak, egész nap hahotáznia kellene!!!!! :mad:
A másik, hogy most jelezte egy céhtagom, hogy semmit nem lehet takarítani nálam, mert neki mindent foglaltnak jelez (kitakarítottnak). Pedig bőven van olyan, amin már lejárt a nemlétező 12 óra, mert hiába takarították, akkor sem adott több pontot. Így aztán szerintem ez az egész teljesen felesleges :mad::mad:

Nitu
 

DeletedUser22965

Guest
Sziasztok! Aki vállalna velem kölcsönös motiválást napi szinten az jelöljön barátnak!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent