Kibeszélő Mogul Birodalom!

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

III. Dementia

Aktív tag
Legalábbis a te nézőpontod ez. Mindenki másnak a főépület hasznos, de a tematika borzalmas.
De szerencsére nem vagyunk egyformák.
A nagyoknak azért értéktelen, mert nincs szükségük plusz 30 fp-re, legalábbis olyan macera árán, mint a mogul, a kicsiknek meg azért, mert mire kész a viking meg az egyiptomi meg a japó, naggyá válnak.
De ez tiszta matek.
Olyan ez, mint a Hagia: ha fp kell, jobb, ha nem építed meg, ha pedig érdekel a globálpont, akkor pedig egyenesen bontandó.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A főépület jogosultságát a jelenlegi helyzetben nem lehet védeni, ahogy a kivitelezést sem. Tragédia mindkettő.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A nagyoknak azért értéktelen, mert nincs szükségük plusz 30 fp-re, legalábbis olyan macera árán, mint a mogul, a kicsiknek meg azért, mert mire kész a viking meg az egyiptomi meg a japó, naggyá válnak.
De ez tiszta matek.
Olyan ez, mint a Hagia: ha fp kell, jobb, ha nem építed meg, ha pedig érdekel a globálpont, akkor pedig egyenesen bontandó.

Nem tudom, hogy nagynak számítok valóban azért, mert kész a japó, viking, egyiptomi is, de az én megítélésem szerint a mogul főépülete is hasznos. A matekot meg te egy olyan szinten űzöd, amit kevesen értenek. De ezt a múltkor említettem neked. :)

A hagia az megint egy más kérdés, ahogy az inno is. Személy szerint egyiket se fogom letenni, mert nem sok értelmét látom. Ettől még látható, hogy sokan lepakolják őket. Egészségükre.
 
Fent