Kibeszélő Mogul Birodalom!

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

Lef------

Nagyon aktív tag
30fp-s főépület, +1fp küldött... nem ez lesz a kedvencem (az eddigiek sem voltak azok, sőőt..., de azokban legalább a főépület csábítóbb volt)
 
Milyen módon kell csatlakoztatni a főépülethez a sikátort, hogy a bónuszokat is adja? Már négyet raktam hozzá, de csak 24 diplomáciát ad darabonként, a bónuszokat nem. Mit értettem félre? Hiába olvasom az ismertetőt, nem találok erre vonatkozóan semmit.
Egyébként az egész ismertető hemzseg a helyesírási hibáktól. Legalább átolvashatták volna , mielőtt elénk rakják.
 
Utoljára szerkesztve:

ML264

Új tag
Sziasztok!
Olvastam, hogy az 1.211-es frissítésben (ami 2021. augusztus 18-án érkezik meg) ki lesz javítva a Mogul birodalom 2., 4, és 5. küldije, amiben rúpiát is kellett volna kapni. Ugyan ez "fejlesztés"-nek van írva, de mind tudjuk, hogy "hiba" volt.
Aki elkezdte a települést és túljutott már ezeken a küldiken, azoknak lesz valami utólagos kompenzálás vagy így jártunk?
Előre is köszi a választ!
 
Valószínűleg én még karácsonykor is azt fogom várni, hogy az a hét épület, megtermelje a rúpiát, hogy elég terméket tudjak gyártani.
 

Fancsiki

Új tag
Valószínűleg én még karácsonykor is azt fogom várni, hogy az a hét épület, megtermelje a rúpiát, hogy elég terméket tudjak gyártani.
Én is hasonlókat gondolok róla... ezt most egyszer már végig csinálom, de többet nem, a grafika szép, de így a játék értelmetlen, unalmas.
 

helen

Nagyon aktív tag
én nem voltam vele olyan türelmes.. megszakítottam a mogult és csinálom tovább a többit, most épp az aztékot.. még úgysem fejeztem be egyik települést sem, nincs türelmem újra és újra ugyan azt a települést csinálni, unalmasnak tartom.. így aztán váltogatva megyek rajtuk.. az egyiptomi és az azték a kedvencem..
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Elkezdtem én is. Az egyiptomi után ez egy jó nagy csalódás. Oké, hogy új tematika, de a rúpia szerzés, a terület vásárlás és az árutermeléshez szükséges rúpia annyira nincs ballanszban, hogy az valami borzalom.
Kivéve ha az volt a cél, hogy gyémánt költsenek, hogy időn belül meglegyenek a településsel. Mert ha ez volt a cél, akkor sikeres, már ha valaki költ rá.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Egy pozitívum van benne, hogy nem érzek késztetést a főnyeremény megszerzésére, így tart ameddig tart :)
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A kereskedő majd gondolom fizet érte... meg a repülő sziget miatt úgyis valaminek ketyegnie kell
(amúgy a küldöttek összegyűjtésének van némi értelme)
 
Leginkább a szettek kirakását nem értem. Azt írják, ha ugyanazt rakjuk ki többször csak egy bónuszt kapunk. Mivel eleinte csak a chatri van, abból raktam ki hatot, de én naponta plusz bónuszt csak a városházától kapok, mindig 5 darabot. Most megvan a középső épületem, a baldachin. Ha a városháza és egymás mellé is rakom őket fogok-e kapni bónuszt, és mennyit? (Azt is a városházától fogom kapni?) Vagy meg kell várnom a szett 3. darabját is? Annak ugyan nem sok értelme van, mert azt csak az utolsó előtti feladatnál lehet megszerezni.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Egyedi épületet számol csak, és csak akkor, ha a városházával szomszédos.

Tehát Chatri = 5, Chatri + Baldahin = 15, Chatri + Baldahin + Charbagh = 40
 
Igazad is van. A baldahint átraktam a városháza mellé, és jelezte, hogy plusz bónuszt kapok. Miért nem lehetett ezt egyértelműen leírni?
 
Fent