Új hiba Modern kor toronynál posztmodern sereg?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25092

Guest
Hali Hogy lehet az, hogy modern kor toronynál posztmodern sereggel tud kiállni valaki.?
Modern kori az illető...
 

DeletedUser23560

Guest
ki jár a modern toronynál? te, vagy ő? biztos abba kapta a pontot azért a csatáért, ahol posztmodern egységgel harcolt?
belelátsz a posztmodern toronyba?
Későbbi korokból is lehet katonája bárkinek, aki a térképen előrébb jár, mint a techfán. :)
 

DeletedUser25092

Guest
Szia. Nekem öt szektorom van hátra posztmodern térképen, modern koriként. Egy árva posztmodernes katonát sem kaptam még. Ez az egyik,amivel cáfollak. Másodszor akkor lenne igazad, ha én csatáznék a posztmodern toronynál. Nem, én modern korit támadtam modern kori sereggel a modern kor toronynál. Viszont ő posztmodern kori sereggel támadott engem vissza, modern koriként szintúgy a modern kori toronynál. Igaz, szomszédként.Az valahogy hidegen hagy hová kapja a pontokat.
 

DeletedUser23560

Guest
Szia. Nekem öt szektorom van hátra posztmodern térképen, modern koriként. Egy árva posztmodernes katonát sem kaptam még. Ez az egyik,amivel cáfollak. Másodszor akkor lenne igazad, ha én csatáznék a posztmodern toronynál. Nem, én modern korit támadtam modern kori sereggel a modern kor toronynál. Viszont ő posztmodern kori sereggel támadott engem vissza, modern koriként szintúgy a modern kori toronynál. Igaz, szomszédként.Az valahogy hidegen hagy hová kapja a pontokat.
A játékot meg az hagyja hidegen, hogy melyik toronynál támadsz.
Nem az a fontos, hogy magán a térképen hol tartasz, érdekesebb kérdés, hogy a történet küldetésekkel hogy állsz. :)
 

DeletedUser25092

Guest
Most meg aztán teljesen ellentmondtál az első üzenetednek .A játékosok nem idióták.
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]A játékosok nem idióták.
Pedig, ahogy a példád mutatja, vannak ilyenek is. :D
De, akkor tegyük tisztába a dolgokat:
Nincs olyan, hogy XY toronyban harcolsz! Olyan van, hogy harcolsz CE-n, GvG térképen, 'normál' térképen vagy szomszédnál. Aztán a játék a szerzett pontjaidat abba a kori toronyba adja, amelyik harci egységed a legnagyobb korú volt az adott harcban. Pont. Minden más csak mellékes (hogy térképen vagy fejlesztéseknél netán küldetéseknél melyik korban vagy). Innentől kezdhetjük újra az eredeti kérdést: mi is a gond konkrétan? :D
 

DeletedUser25092

Guest
Igen, csak ezzel az erővel eggyel korábbi toronynál is harcolhatsz eggyel későbbi korból, ha a megtámadott előrébb tart a térképen és a szomszédod. Emiatt tök felesleges kiírni a tornyoknál hogy adott kor seregével harcolhatsz csak, mert nem fedi a valóságot. Na ez a hiba.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Lényegtelen, hogy a megtámadott (vagy a támadó) hol tart a térképen.
Egyedül az számít, hogy a támadó milyen kor seregével támad, és az ennek megfelelő kor tornyába kapja a pontokat.
(Feltéve, hogy azt a tartományt már elfoglalta, ahol a torony található.)
 

Vanek ur

Aktív tag
Igen, csak ezzel az erővel eggyel korábbi toronynál is harcolhatsz eggyel későbbi korból, ha a megtámadott előrébb tart a térképen és a szomszédod. Emiatt tök felesleges kiírni a tornyoknál hogy adott kor seregével harcolhatsz csak, mert nem fedi a valóságot. Na ez a hiba.
Úgy látszik, nem érted. Adott toronyban csak az adott kor katonáival való harcok vannak elkönyvelve. De téged megtámadhatnak magasabb vagy alacsonyabb korú katonákkal is, és azok a harcok abban a magasabb vagy alacsonyabb korú toronyban lesznek számolva. Vagyis: Te nem vagy egy toronyban sem, és bármilyen korú sereggel megtámadhatnak téged! (Persze a támadód csak szomszédod lehet, és csak a saját elérhető korú seregét/seregeit használhatja.)
 

DeletedUser25092

Guest
Bocsi. Modern kor toronynál támadok meg egy felhasználót. Aki posztmodern sereggel védekezik mivel a védő seregét ő választja ki. Ok tiszta sor. Visszatámad posztmodern sereggel mert abban a korban Van ÉS SZOMSZÉD, posztmodern kori toronyban kap pontot,ha nyer. De ettől még engem posztmodern sereggel tud támadni, holott én modern kori vagyok . Engem NEM izgat melyik toronynál kapja a pontokat. Ezzel az erővel én rászálok pár vaskori felhasználóra, mivel esélytelenűl védekezik és napi szinten zaklatom, ami azzal jár, hogy elmegy a kedve a játéktól. MÁRPEDIG EZT A JÁTÉKOT A JÁTÉKOSOK TARTJÁK EL. NEM PEDIG AZ ADMINOK.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent