Ismert hiba Mindenki motiválása lefagy

Maxi76

Új tag
Böngésző és verzió: Chrome Verzió: 118.0.5993.90
A hiba részletes leírása: Elindítottam a mindenki segítése (céh) opciót, közben néhány FP-vel támogattam más játékosok nevezeteseit, majd amikor azzal végeztem, akkor vettem észre, hogy a támogatás funkció teljesen lefagyott. Újraindítás után is ugyanez az állapot, és amíg fut a funkció, a visszatérő küldetések sem megszakíthatók. A lefagyás új, eddig jól működött (a megszakítás gomb pedig eddig is így viselkedett, de pár perces folyamat lévén ezzel együtt tudtam élni eddig)
Képernyőmentések:
képek mellékelve
Milyen gyakori a probléma:
új, ma tapasztaltam először, viszont folyamatosan fennáll
Megelőző lépések:
Próbáltam újraindítani a böngészőt, semmi változás Mást ezen kívül nem tudok tenni vele.
Összegzés:
ld. hiba részletes leírása. A funkció lefagy, és blokkol más funkciókat is.
Keresés:
nem találtam ilyen hibajelzést
Frissítés:
igen

1698397466622.png 1698397709393.png
 

EmyLin

Tag
Ezt a hibát, hogy támogatás közben a visszatérő küldetések nem megszakíthatók, jeleztem már a supporton keresztül. A levelem válasz nélkül le lett zárva, majd újra jeleztem, az a levél is le lett zárva. A hiba továbbra is fenn áll, válasz nem volt.
 
Utoljára szerkesztve:

Lorant96

Nagyon aktív tag
A gombok letiltását elvileg szándékosan tették be, viszont érdekes, hogy mobilon nincsenek tiltva ilyenkor a gombok.
 

Maxi76

Új tag
Ezt a hibát, hogy támogatás jözben a visszatérő küldetések nem megszakíthatók, jeleztem már a supporton keresztül. A levelem válasz nélkül le lett zárva, majd újra jeleztem, az a levél is le lett zárva. A hiba továbbra is fenn áll, válasz nem volt.
Önmagában azt nem is jelentettem volna, de mivel maga a támogatás fagyott le, így érintette a küldetés funkciót is. Azóta egyébként spontán gyógyult, de nincs rá garancia, hogy nem történik meg újra.
 

EmyLin

Tag
Azért szóltam miatta, mert ahányszor szerettem volna auto támogatás közben használni a küldetés funkcót, mindig beragadt és nem tudtam addig csinálni, míg a támogatás kész nem lett. Nem volt így régebben, de még mindig nem javult meg
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Továbbra sem hiba, szándékosan tiltódik le automata motiválás esetén a feladatok megszakítása. És erről már volt szó.
 

EmyLin

Tag
Akkor a levelemre azt a választ kaptam: "Utána nézünk". Aztán bezáródott a levél. Korábban, bárhol is volt erről szó, arról lemaradtam. Aztán ezt a választ kaptam: "Köszönjük a funkcióról a visszajelzésedet, továbbítjuk a fejlesztők irányába. Addig is szíves türelmedet és elnézésedet kérjük a kellemetlenségek miatt!"
Ha akkor az első jelzésemre helyre igazítást kapok, meg sem szólalok többet :)
De egyébként miért nem lehet automata motiválás közben a feladatokat megszakítani?
 
Fent